Wybierz daty

Michigan Avenue

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Michigan Avenue: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Michigan Avenue? Kliknij tutaj.

Michigan Avenue: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3512 opinii

Nasz przewodnik, Bobby, był bardzo kompetentny i ciekawy do słuchania. Mieliśmy tylko kilka godzin do spędzenia w Chicago. Ta wycieczka i pizza z głębokim daniem to najlepszy sposób na poznanie Chicago w czasie kryzysu. Trasa jest bardzo ciekawa, z zabawnymi anegdotami i pięknymi widokami. Jeśli przyjeżdżasz zimą, ubierz się ciepło. Jeśli uważasz, że będzie Ci wystarczająco ciepło, dodaj kolejną warstwę, lol. Pochodzę z Miami i mam bardzo niską tolerancję na zimno. Ale chciałem wszystko zobaczyć, więc zostałem na pokładzie. Jeśli jest Ci za zimno, możesz zrobić sobie przerwę i gorący napój w kabinie z kontrolowaną temperaturą. Ogólnie świetne doświadczenie! I wyróżnienie dla uprzejmej i profesjonalnej załogi!

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Zack był przewodnikiem podczas naszej wycieczki po architekturze po rzece, wydawał się bardzo dobrze zorientowany w historii miasta. Zdecydowanie nie zawiedzie Cię zakupem. Wycieczka trwa około 1 godziny i pół godziny, jeśli zarezerwujesz bilety na około wieczora, a zobaczysz fascynujący widok na budynki. Polecam to!

Piękny widok na downtown i jezioro. Warto zobaczyć i strzelić parę fotek.