Michigan Avenue

Michigan Avenue – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

1. Rzeka Chicago: 1,5-godzinny rejs z przewodnikiem dla miłośników architektury

Poznaj architekturę Chicago bardziej niż podczas jakiegokolwiek innego rejsu. Zobacz atrakcje architektoniczne i relaksuj się na tarasie pod gołym niebem lub w klimatyzowanych wnętrzach, płynąc główną rzeką oraz jej północnymi i południowymi odnogami. Zobacz wszystkie architektoniczne atrakcje Chicago podczas tej kompleksowej wycieczki. Doświadczeni i przyjaźni przewodnicy wycieczki opowiedzą o 130-letniej historii budynków miasta, a barmani i załoga zadbają o Twój komfort i zapewnią poczęstunek.  Spędź czas na tarasach pod gołym niebem lub w komfortowych, klimatyzowanych wnętrzach. Wycieczka rozpocznie się przy moście Michigan Avenue (DuSable) i biegnie w górę głównej odnogi rzeki Chicago, obok okolicy Wolf Point. Następnie statek płynie wzdłuż północnej i południowej odnogi rzeki, po czym wraca przez Chicago Riverwalk w kierunku jeziora Michigan. W trakcie rejsu dowiesz się wszystkiego o bogato zdobionych, historycznych drapaczach chmur, takich jak Wrigley Building i Tribune Tower, imponującym budynku Merchandise Mart w stylu art déco oraz wieżowcach z połowy wieku, w tym AMA Plaza zaprojektowanym przez Ludwiga Miesa van der Rohe. Nie przegap okrągłych wież Marina City Towers, najwyższego budynku w Chicago – majestatycznego wieżowca Willis Tower (znanego dawniej jako Sears Tower), strzelistego AON Center oraz bardziej modernistycznych budowli, takich jak Aqua, Trump Tower, Nuveen i nowy Vista Tower. Podczas rejsu dostępny będzie płatny bar z pełnym zakresem produktów, w tym prawdziwymi przysmakami z Chicago, takimi jak lokalne piwo i alkohole oraz popcorn Garrett. Nie zapomnij zrobić sobie selfie przy wielkich schodach z przodu łodzi i zapozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

2. Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

Podziwiaj widoki z wysokości 300 metrów ponad legendarną Michigan Avenue w Chicago, korzystając z biletu na taras widokowy 360 CHICAGO, który znajduje się na 94. piętrze wieżowca John Hancock Center. Oszczędź czas dzięki wstępowi bez kolejki do tej cieszącej się popularnością atrakcji. Wybierz się na taras widokowy 360 CHICAGO, aby podziwiać zapierające dech w piersi widoki na panoramę położonego nad jeziorem Chicago. Z tej wysokości Twój wzrok obejmie 4 sąsiednie stany. Poczuj dreszczyk emocji podczas 40-sekundowej jazdy na taras widokowy jedną z najszybszych wind w Ameryce Północnej. Zobacz widok, który magazyn podróżniczy „Travel + Leisure” uznał za jeden z najwspanialszych w Ameryce. Odwiedź interaktywną wystawę na parterze, która przedstawia bogatą historię Chicago i 9 wyjątkowych pod względem kultury dzielnic miasta. Będąc na 94. piętrze, poznasz historię i odkryjesz architekturę wzbudzającego zachwyt miasta, które rozpościera się u Twoich stóp. Podwyższ standard atrakcji, pobierając aplikację Magnicity. Weź udział w wycieczce z przewodnikiem, za którego posłuży Ci Twój smartfon. Aplikacja oferuje interaktywny wizjer, ciekawostki, opowieści i rozmaite wskazówki. Koniecznie sięgnij po aparat fotograficzny. CloudWalk – spektakularny mural 3D – dzięki złudzeniu optycznemu sprawi, że wyruszysz na spacer w chmurach. Odpręż się i zachwycaj widokami, jakie roztaczają się z działającego na 94. piętrze CloudBaru. Lokal ten zaprasza na słynne chicagowskie przekąski, inspirowane okolicą koktajle oraz lokalne piwo beczkowe Moody Tongue. Kupując ten bilet na konkretną godzinę, ominiesz kolejki do kas. Przedstaw swój kupon z kodem kreskowym pracownikowi ochrony, który go zeskanuje (może zajść potrzeba oczekiwania w krótkiej kolejce). Później udaj się bezpośrednio na znajdującą się na parterze wystawę, a następnie stań w kolejce do windy.

Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

3. Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

Zrelaksuj się, szybując nad rzeką Chicago i do jeziora Michigan podczas tego rejsu. Ciesz się blaskiem zachodu słońca na lśniącej panoramie Chicago. Miej możliwość zakupu wyśmienitych napojów i przekąsek w barze na pokładzie podczas rejsu. Rozpocznij swój rejs o zachodzie słońca po rzece Chicago przy Michigan Avenue. Udaj się wzdłuż głównej odnogi rzeki w kierunku jeziora Michigan, zanim wpłyniesz do śluz Chicago, nowoczesnego cudu inżynierii, który przeniesie statek na wielkie jezioro Michigan. Statek będzie pływał po jeziorze Michigan, gdy słońce zachodzi za cudowną panoramą, oferując kilka niesamowitych widoków. Twój lokalny przewodnik udzieli bardzo krótkiego komentarza wzdłuż rzeki Chicago i wejścia do jeziora Michigan, ale większość 1,5-godzinnego rejsu upływa bez narracji, dzięki czemu możesz oglądać słońce na pięknym pokazie z panoramą miasta. Podziwiaj panoramę Chicago pod wieloma kątami z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Uchwyć magiczne widoki bliźniaczych super-drapaczy chmur w Chicago, słynnej Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Będziesz także mógł podziwiać majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Podczas rejsu zafunduj sobie bar kasowy z pełnym zakresem usług, oferujący autentyczne produkty z Chicago. Spróbuj lokalnego piwa i alkoholi oraz popcornu Garretta. Wybierz pomiędzy świeżym powietrzem na odkrytych pokładach lub ciesz się komfortem klimatyzowanych wnętrz podczas rejsu. Nie zapomnij zrobić sobie selfie na Wielkich Schodach z przodu łodzi lub pozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

4. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: American Writers Museum Bilet wstępu z elastyczną datą

5. Chicago: American Writers Museum Bilet wstępu z elastyczną datą

Dowiedz się o historii pisania i jak ukształtowało amerykańską kulturę dzięki biletowi do Muzeum Amerykańskich Pisarzy w Chicago. Spaceruj po eksponatach, które przemawiają do wszystkich 5 zmysłów, odkrywaj zawiłości języka poprzez gry i napisz własną historię na starej maszynie do pisania. Wejdź do muzeum w dowolnym dniu w ciągu 14 dni od wybranej daty. Połącz się ze swoimi ulubionymi autorami i pismami z ponad 5 wieków, odkrywając i odkrywając dzieła każdego rodzaju, w tym poezję, teksty, przemówienia, dramaty, beletrystykę, literaturę faktu i dziennikarstwo. Przeglądaj stałe eksponaty muzeum. Zacznij od Galerii Nation of Writers i postępuj zgodnie z interaktywną osią czasu. Zatrzymaj się przy półce z książkami-niespodzianką i włącz wszystkie 5 scen. Oglądaj filmy, oglądaj dioramy i podziwiaj Wodospad Słowa. Następnie przejdź do galerii Mind of a Writer, aby dowiedzieć się, jak myślą pisarze. Dowiedz się o codziennej dyscyplinie i nawykach niezbędnych do wykonania pracy oraz o głębokim zrozumieniu języka wymaganego do tego, aby pismo śpiewało. Przejdź do Galerii Chicago honorującej poetów, powieściopisarzy, dziennikarzy i pisarzy z Chicago, którzy znaleźli inspirację w Wietrznym Mieście. Następnie zabierz swoje dzieci do Galerii Dziecięcej i zrelaksuj się w jednej z przytulnych czytelni lub interaktywnej przestrzeni do czytania.

Chicago: Bilet na taras widokowy 360 Chicago, popijaj i oglądaj

6. Chicago: Bilet na taras widokowy 360 Chicago, popijaj i oglądaj

Podziwiaj piękne widoki na Chicago, delektując się drinkiem z naszego starannie dobranego menu Sip. Taras widokowy 360 CHICAGO znajduje się 300 stóp nad legendarną aleją Michigan Avenue w Chicago. Zlokalizowany na 94 piętrze 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), 360 CHICAGO daje możliwość doświadczenia najlepszych widoków na Chicago Skyline i jezioro Michigan. Poziom hali 360 CHICAGO obejmuje interaktywną wystawę przedstawiającą historię Chicago oraz tętniące życiem kultury i firmy w dzielnicach Chicago. Zainspiruj się do odkrywania Chicago poza centrum po obejrzeniu krótkiego filmu dokumentalnego zatytułowanego 3 z 77, który przedstawia wciągający widok trzech dzielnic Chicago. Wjedź na 94. piętro w 40 sekund jedną z najszybszych wind w Ameryce Północnej i wejdź na taras widokowy, aby zobaczyć, co magazyn „Travel & Leisure Magazine” uznał za jeden z najlepszych widoków w Ameryce. Poznaj taras widokowy 360 CHICAGO z panoramicznym widokiem na miasto, jezioro i cztery sąsiednie stany. Pobierz aplikację Magnicity na wycieczkę z przewodnikiem bezpośrednio ze swojego smartfona. Aplikacja zawiera unikalne fakty, historie i rekomendacje, aby dalej cieszyć się Chicago. TILT oferuje poszukiwaczom mocnych wrażeń szansę zobaczenia Chicago z jedynego w swoim rodzaju widoku. Wejdź na TILT i wyjrzyj z budynku przez okna od podłogi do sufitu pod kątem 30 stopni, 1000 stóp nad Michigan Ave. TILT to najwyższa ekscytująca przejażdżka w Chicago. CloudBar serwuje kultowe chicagowskie przekąski, takie jak popcorn Garrett's, oraz koktajle inspirowane lokalną okolicą z lokalnego browaru Moody Tongue z beczki. CloudWalk zabierze Cię na spacer w chmurach po fototapecie 3D z iluzją optyczną – świetna sesja zdjęciowa!

Chicago: Wycieczka piesza Underground Pedway & Downtown Secrets

7. Chicago: Wycieczka piesza Underground Pedway & Downtown Secrets

Poznaj słynny chicagowski "Pedway" - tajemnicze podziemne tunele w centrum miasta, które zapewniają nam ciepło i suchość przy złej pogodzie. Wędrując po Pedway, przez ukryte korytarze z witrażami, a nawet podziemne baseny, uzyskasz dostęp do wnętrz, które wydają się pojawiać znikąd. W pierwszej części naszego 2-godzinnego spaceru zapoznamy Cię z tym, czym jest "The Pedway" i jak z niego korzystać. Przejdziesz pod całymi blokami budynków, w górę i w dół po schodach, uzyskując dostęp do różnych wnętrz budynków przez tajne przejścia Pedway. Zobaczysz takie rzeczy jak korytarze z witrażami, podziemne baseny i wiele więcej! W drugiej części naszego spaceru wykorzystamy to, czego nauczyliśmy się w pierwszej części, aby poruszać się po nowszej i bardziej skomplikowanej części Pedway, której większość mieszkańców nigdy nawet nie widziała. Kończąc w bajecznym wnętrzu (w jednym z najbardziej unikalnych projektów architektonicznych w kraju!) w pobliżu Millennium Park, będziesz w idealnym centralnym miejscu, aby kontynuować eksplorację centrum Chicago na własną rękę po zakończeniu wycieczki!

Rzeka Chicago: 1,5-godzinna wycieczka łodzią po rzece z przewodnikiem po architekturze

8. Rzeka Chicago: 1,5-godzinna wycieczka łodzią po rzece z przewodnikiem po architekturze

Dołącz do szczegółowej, specjalistycznej 90-minutowej wycieczki łodzią po rzece opartej na architekturze, która zagłębia się w jedno z najbardziej niezwykłych współczesnych amerykańskich miast. Wskocz na pokład łodzi rzecznej i podziwiaj Chicago z perspektywy rzeki. Załóż kapelusz kapitański i przygotuj się na rejs wzdłuż rzeki Chicago i zobacz, co architekci z całego świata podróżują do Chicago. Zrelaksuj się w barze pokładowym z napojami bezalkoholowymi i przekąskami wliczonymi w cenę. Dowiedz się, dlaczego Chicago jest znane na całym świecie ze swoich osiągnięć architektonicznych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Od 100-letnich wież w stylu Art Deco, neoklasycystycznych i gotyckich, po jedne z najwyższych współczesnych drapaczy chmur. Zobacz część Chicago, w której stare spotyka się z futurystycznymi przedsięwzięciami architektonicznymi. Ma coś dla każdego w sposób, jakiego nie ma dziś żadne inne miasto. Podziwiaj architekturę budynków wzdłuż pięknej rzeki. Otrzymaj szczegółowe wyjaśnienia dotyczące budowy i historii ponad 50 znaczących budynków, które kończą się na końcu rzeki.

Chicago: Treasures of the Golden Age Walking Tour

9. Chicago: Treasures of the Golden Age Walking Tour

Ta wycieczka „Historyczne skarby Chicago” obejmuje najważniejsze zabytki architektury w Chicago's Loop. Twój przewodnik eksperta, przeszkolony przez Chicago Architecture Center, skupi się na wielkich budynkach kulturalnych z końca XIX i początku XX wieku, które nawiązywały do wcześniejszych okresów i zostały zaprojektowane w stylach odrodzenia, takich jak Beaux Arts, neogruziński i neo- Gotyk. Podziwiaj fasady i wnętrza o olśniewającym pięknie i zaskakującej oryginalności, a także zajrzyj do niektórych z najbardziej lubianych budynków w mieście. Najważniejsze atrakcje tej pieszej wycieczki to Chicago Cultural Center, w którym znajduje się największa na świecie kopuła Tiffany; kultowy dom towarowy Marshall Field's, obecnie Macy's on State; oraz Palmer House, pięknie odrestaurowany hotel z lat 20. XX wieku. Bilety zakupione na atrakcje prowadzone przez Chicago Architecture Center pomagają budować większą społeczność Chicago. Gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę, wyruszasz w wielokrotnie nagradzany rejs po rzece (Pierwsza Dama Chicago) lub odwiedzasz Centrum, pomagasz finansować inicjatywy edukacyjne Centrum Architektury Chicago, takie jak Girls Build!, Teen Fellows i Newhouse Konkurs Architektura + Projektowanie. Możesz też pomóc w utrzymaniu bezpłatnych programów takich jak Open House Chicago dla uczestników przez wiele lat. Jako certyfikowana organizacja non-profit, wszystkie zakupy biletów w Chicago Architecture Center bezpośrednio wspierają lokalne działania edukacyjne i projekty zaangażowania społeczności.

Chicago: Prywatna wycieczka helikopterem po panoramie Chicago

10. Chicago: Prywatna wycieczka helikopterem po panoramie Chicago

Podziwiaj Wietrzne Miasto z powietrza i poczuj dreszczyk emocji podczas lotu panoramicznym helikopterem. Podziwiaj najlepsze widoki na najważniejsze zabytki Chicago, w tym słynne drapacze chmur, rzekę Chicago i molo Navy Pier. Wybierz opcję lotu 10 lub 20 minut. Wejdź na pokład prywatnego helikoptera i pozwól swojemu zawodowemu pilotowi zabrać Cię do głównych atrakcji Chicago, takich jak Downtown Chicago, Willis Tower, United Center, Navy Pier i Soldier's Field. Zabierz ze sobą aparat, aby uchwycić te hipnotyzujące widoki. Przeżyj miasto w wyjątkowy sposób i poczuj, jak to jest szybować po niebie. Świętuj rocznicę, spędź wyjątkową randkę lub stwórz piękne wspomnienia z rodziną.

Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg::

Michigan Avenue: najlepsze atrakcje w pobliżu

Michigan Avenue: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Michigan Avenue? Kliknij tutaj.

Michigan Avenue: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(3512 recenzji)

Doskonały !!! Ja i moja rodzina to uwielbialiśmy! ! ! Dla nas był to punkt kulminacyjny naszej wycieczki po Chicago! ! ! Przewodnik był fantastyczny, bardzo kompetentny, charyzmatyczny i bardzo profesjonalny, najlepszy z najlepszych. Słowa przewodnika. Pozwólcie ludziom cieszyć się tą magiczną podróżą!!! Bardzo dziękuję !!! Z poważaniem: kubańska rodzina.

Nasz przewodnik był więcej niż spektakularny!!! Miała na imię Briant. Jesteśmy trzema kobietami z Ct, które wczoraj (niedziela) wybrały się na przejażdżkę łodzią o 10:45. Dała nam tak wiele informacji. Oprowadzała po trasie z takim entuzjazmem, że nie możemy przestać o tym rozmawiać. Jeden z najlepszych przewodników turystycznych everrrrrr

Mieliśmy przewodniczkę Baylor, która jest entuzjastką gangsterskiej i mrocznej historii Chicago, opowiedziała nam wiele faktów o mieście, a swoją drogą ma cudowny głos, to całkiem niezłe zajęcie dla każdego, kto chce poznać najciemniejsze miejsca przeszłość miasta

Widoki były piękne. Przewodnik opowiadał o architekturze Chicago z dużym poczuciem humoru i wiedzą.

Super doświadczenie, bardzo dopracowane, przewodnik bardzo ciekawie opowiadał