Miasto Korfu
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki: Popularne w kategorii Miasto Korfu

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Miasto Korfu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miasto Korfu? Kliknij tutaj.

Miasto Korfu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 330 opinii

Niesamowite doświadczenie, George jest tak zabawny, jak on ma wiedzę! Odebraliśmy wspaniałe wskazówki i fakty, które poinformują, w jaki sposób otrzymamy naszą oliwę z oliwek w przyszłości. Cała rodzina była bardzo przyjazna, a sama trasa była naprawdę osobista. Świetny sposób na skontaktowanie się z innymi elementami Korfu innymi niż turystyka. Również odbiór i transport jest bardzo przydatny!

Dobra obsługa. Bardzo wygodny samochód. Kierowca czekał na nas w terminalu rejsowym. Przekazał nam wiele informacji o wyspie Korfu. Po prostu żałujemy, że nie byliśmy w jednym z punktów widokowych, które chcieliśmy (zatoka Paleokastritsa widziana z góry) Kierowca czuł, że zajęło dużo samochodu na samo zdjęcie. Miał niewątpliwie rację, ale to pozostaje moim małym żalem.

Very interesting tour and a great guide George I recommend this tour to everyone staying on Corfu! You may learn a lot and buy unique gifts, most of all the oil of olives of the best quality.

Najlepszy dzień spędziliśmy na oliwie z oliwek. George świetnie się bawił. Wcale nie czuł się dobrze i zażywał antybiotyki, ale nadal świetnie nas zwiedzał.

Nasz przewodnik George był fantastyczny. Naprawdę podobała nam się degustacja i podobała nam się wizyta w gaju i pozwolono nam pomóc w zbiorach.