Miasto Korfu
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Miasto Korfu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miasto Korfu? Kliknij tutaj.

Miasto Korfu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 1 opinii

Wycieczka niesamowita, super atmosfera na statku z dodatkowymi atrakcjami jak greckie tańce w wykonaniu załogi. Smaczne jedzenie na statku w postaci pizzy, hamburgerow (trochę suche bułki), albo grilla. Odebrali nas z Argios Gorgios bez problemu (mimo ze było nas dwoje). Widoki niesamowite mimo ze trochę wysokie fale były i mdłości też się pojawiły u dziewczyny to dało się wytrzymać i naprawdę widoki wynagrodziły te trudy. Po zwiedzeniu jaskiń poplynelismy do Antipaxos zeby zobaczyć Blue Lagun... coś niesamowitego jak na filmach było widać cień łódek na dnie tak czysta błękitna woda. Wtedy był czas na pływanie przeiwidziany i bufet. w drodze powrotnej 3h na zwiedzanie Gaios na Antipaxos (dość szybko po jedzeniu) i o 16.05 (nie czekają na spoznialskich) powrót 3h w super atmosferze tańców greckich i muzyki (nie tylko greckiej). Ale polecam zjeść coś przed jeśli ma się możliwość. My nie mieliśmy. Chociaż jedzenie nie było kolosalne drogie 5€ hamburger. Odwiezli nas na miejsce do hotelu.

Miła wycieczka, z dobrą organizacją dnia. Bar płatny, co powinno zostać wskazane przy zakupie (była tylko informacja, że będzie bar na pokładzie). Wypłynięcie opóźnione o godzinę w stosunku do podanej (być może różnica strefy czasowej).

The whole trip went smoothly and efficiently. Due to the large number of other ships, the captain decided to change the order of sightseeing, which was a good decision because we were alone in each location. I recommend the organizer.

Piękny rejs. obie wyspy warte zobaczenia. dużą wygodą jest odbiór z hotelu. jedyny minus to mnóstwo ludzi na statku i brak wolnych miejsc w środku, co przyn wietrznej pogodzie jest uciążliwe. polecam.

Everything was great! I recommend this cruise! You can see the other side of the island... The service is very nice, you can learn a lot and have a wonderful time