Atrakcje i wycieczki
Miasto Franz Josef

Miasto Franz Josef – nasze najbardziej polecane atrakcje

Miasto Franz Josef: wycieczka helikopterem na lodowiec z lądowaniem na śniegu

1. Miasto Franz Josef: wycieczka helikopterem na lodowiec z lądowaniem na śniegu

Podczas lotu helikopterem podziwiaj jedne z najbardziej imponujących gór Nowej Zelandii. Wyląduj wśród nich, aby uzyskać jeszcze bardziej spektakularne widoki i fantastyczne możliwości robienia zdjęć. Spotkaj się w biurze lokalnego partnera, aby się zameldować i wziąć udział w odprawie dotyczącej bezpieczeństwa. Następnie, po transferze vanem do hangaru, spotkasz się ze swoim pilotem i wsiądziesz do helikoptera, aby wystartować. Załóż zestaw słuchawkowy, aby wysłuchać komentarza pilota. Przeleć nad moreną czołową starożytnego lodowca Franciszka Józefa i w górę doliny nad lodową rzeką. Podziwiaj lodowe szczyty i szczeliny, a następnie polecisz dalej wśród imponujących Alp Południowych. Wyląduj na wzniesionym lądowisku śnieżnym, aby podziwiać wspaniałe widoki na niektóre z najwyższych gór Nowej Zelandii. Zanim wrócisz do hangaru, masz 10 minut na zrobienie niesamowitych zdjęć.

Franz Josef: Wycieczka helikopterem nad dwoma lodowcami

2. Franz Josef: Wycieczka helikopterem nad dwoma lodowcami

Zobacz dwa największe lodowce Nowej Zelandii — Franz Josef, a następnie lodowiec Fox lub Tasman, podziwiając niezakłócony widok z helikoptera. Po odprawie i odprawie na temat bezpieczeństwa zostaniesz przeniesiony do hangaru organizatora atrakcji, gdzie spotkasz pilota i przewodnika oraz wejdziesz na pokład helikoptera. Otrzymasz zestawy słuchawkowe, aby usłyszeć komentarz swojego przewodnika. Lataj wśród Alp Południowych, podziwiając lodowe szczyty i szczeliny, ucząc się od swojego pilota o niesamowitym spektaklu. Zatrzymasz się i będziesz mógł zwiedzać pieszo przez 10 minut na wzniesieniu, które jest idealne do robienia zdjęć.

Franz Josef Town: malownicza wycieczka quadem po lodowcu z wyposażeniem

3. Franz Josef Town: malownicza wycieczka quadem po lodowcu z wyposażeniem

Dołącz do naszej ekscytującej wyprawy terenowej. Jedź quadem przez koryto lodowca i jurajskie ścieżki lasu deszczowego. W słoneczny dzień doświadcz niesamowitych widoków na lodowiec Franz Josef lub przyjdź i baw się w błotnistych kałużach i pluskaj się w strumieniach lasu deszczowego w mokry dzień. Jak lubimy mówić "im bardziej mokro, tym lepiej" - nasze ścieżki ożywają w deszczu. Dostarczany jest pełny sprzęt na mokrą pogodę. Bezpłatne zdjęcia są dołączone do każdej wycieczki. Nasze pojedyncze quady to automatyczne Can-am Outlander o pojemności 450 cm3. Ten quad zapewnia wygodną podróż po trudnym terenie z niezależnym zawieszeniem i wspomaganiem kierownicy!

Franz Josef i Fox Glaciers Lot helikopterem i lądowanie na śniegu

4. Franz Josef i Fox Glaciers Lot helikopterem i lądowanie na śniegu

Poznaj starożytne lodospady lodowców Fox i Franz Josef podczas 30-minutowego lotu helikopterem. Poczuj dreszczyk emocji podczas lądowania na śniegu dzięki spektakularnym możliwościom robienia zdjęć i stwórz niezapomniane wspomnienia. Lodowce Franz Josef i Fox zapewniają oszałamiającą architekturę lodową i są dwoma z nielicznych lodowców na świecie, które znajdują się w tak bliskiej odległości zarówno od oceanu, jak i lasu deszczowego. Udaj się do centralnej lokalizacji w miasteczku Franz Josef, gdzie odprawisz się na swój lot. Zapnij pasy i przygotuj się na jedyną w swoim rodzaju przejażdżkę, wznosząc się ponad dziewiczą scenerią, aby podziwiać spektakularne widoki lodowców z lotu ptaka. Posłuchaj wciągającego komentarza podczas lotu od doświadczonego pilota i podziwiaj oszałamiający zamarznięty krajobraz poniżej przez panoramiczne okna. W połowie lotu helikopter unosi się nad lodem i śniegiem, po czym ląduje na szczycie jednego z lodowców. Wyjdź na zapierający dech w piersiach, zamarznięty krajobraz, aby rozkoszować się widokami i zrobić niesamowite zdjęcia. Następnie wróć do helikoptera na lot z powrotem do bazy.

Lodowiec Franz Josef: 2,5-godzinna wędrówka z transferem helikopterem

5. Lodowiec Franz Josef: 2,5-godzinna wędrówka z transferem helikopterem

Poszybuj na lodowiec Franz Josef i zobacz tego 8-kilometrowego potwora z góry podczas lotu helikopterem w obie strony z Franz Josef. Wyląduj na lodowcu i podążaj za przewodnikiem podczas wycieczki z przewodnikiem. Podziwiaj olśniewające formacje lodowe i ogrzej się dzięki zimowej odzieży i przekąskom po drodze. Rozpocznij swoją podróż w bazie na lodowcu w Franz Josef Town, gdzie zespół Cię odprawi. Wyposaż się w niezbędny sprzęt i wysłuchaj odprawy dotyczącej bezpieczeństwa. Gdy będziesz gotowy, idź za swoim przewodnikiem na krótki spacer przez rodzimy las na lądowisko dla helikopterów, aby wejść na pokład helikoptera. Po ekscytującym locie widokowym wysoko nad nierównym terenem wyląduj na lodowcu Franciszka Józefa i wyrusz na 2-godzinną i 15-minutową wycieczkę z przewodnikiem. Mając oko na najbardziej spektakularne formacje lodowe, Twój przewodnik poprowadzi Cię przez jedne z najbardziej inspirujących krajobrazów lodowcowych, jakie Nowa Zelandia ma do zaoferowania. Każda wycieczka jest dostosowana do możliwości Twojej grupy, a także warunków panujących w dniu wycieczki. Podczas wędrówki Twój przewodnik opowie Ci historie o okolicy i podzieli się swoją wiedzą na temat lodowca i otaczającego terenu. Cechy lodowca stale się zmieniają, więc możesz prześlizgnąć się przez wąską szczelinę lub między wysokimi ścianami lodu, przeczołgać się przez niebieskie lodowe tunele, spędzać czas w lodowych jaskiniach lub być świadkiem cielenia się lodowca.

Franz Josef: skok spadochronowy z wysokości 13 000 stóp, 16 500 stóp lub 18 000 stóp

6. Franz Josef: skok spadochronowy z wysokości 13 000 stóp, 16 500 stóp lub 18 000 stóp

Rozpocznij swoją przygodę od spotkania ze swoim doświadczonym instruktorem spadochronowym, odbierz instruktaż bezpieczeństwa i przygotuj swój sprzęt spadochronowy. Skoki spadochronowe w tandemie to najszybszy, najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób dla niedoświadczonego skoczka spadochronowego, aby cieszyć się dreszczykiem emocji wyskakiwania z samolotu, swobodnego spadania po niebie, zanim bezpiecznie spadnie na ziemię pod spadochronem. Skocz z poziomu lotu 13 000 stóp, 16 500 stóp lub 20 000 stóp, w zależności od wybranej opcji, i spadaj swobodnie przez ekscytujące 45, 65 lub 85 sekund, zanim instruktor pociągnie spadochron. Ciesz się niesamowitymi widokami, płynąc spokojnie z powrotem do lądowania, które znajduje się około 300 stóp nad poziomem morza.

Miasto Franz Josef: lot helikopterem na 3 lodowcu z lądowaniem

7. Miasto Franz Josef: lot helikopterem na 3 lodowcu z lądowaniem

Zobacz trzy najbardziej imponujące lodowce Nowej Zelandii podczas lotu helikopterem. Wyląduj na podwyższonym lądowisku na śniegu, aby zrobić zdjęcia spektakularnych widoków. Spotkaj się w biurze lokalnego partnera, aby się odprawić i wziąć udział w odprawie dotyczącej bezpieczeństwa. Następnie, po przeniesieniu do prywatnego hangaru, spotkasz swojego pilota i wsiądziesz do helikoptera do startu. Załóż zestaw słuchawkowy, aby posłuchać komentarza pilota. Leć nad moreną czołową starożytnego lodowca Franciszka Józefa i w górę doliny, aby zobaczyć wielką trójkę z góry. Lodowce Franz Josef i Fox Glaciers to lodowe rzeki, które zatykają najdłuższy lodowiec Nowej Zelandii: Lodowiec Tasmana. Zobacz ich lodowe szczyty i szczeliny podczas lotu wśród niektórych z największych gór Nowej Zelandii. Podziwiaj Mount Cook w imponujących Alpach Południowych. Wyląduj na wzniesionym lądowisku na śniegu, aby przez 15 minut podziwiać wspaniałe widoki na Park Narodowy Westland Tai Poutini. Będziesz miał mnóstwo czasu na zrobienie zdjęć przed powrotem do hangaru.

Lodowiec Fox: półdniowy spacer i wycieczka przyrodnicza z lokalnym przewodnikiem

8. Lodowiec Fox: półdniowy spacer i wycieczka przyrodnicza z lokalnym przewodnikiem

Spaceruj po bujnym, historycznym zlodowaconym lesie deszczowym w Parku Narodowym Westland Tai Poutini, obserwując ogromne rata, drzewa rimu i mech. Podczas spaceru Twój przewodnik udzieli pouczającego komentarza na temat zlodowacenia, geotermologii, geologii, flory i fauny. Zanurz rękę w geotermalnym źródle, aby poczuć naturę z bliska. Podziwiaj widoki na górny lodowiec Fox, Fox Neve i Mount Tasman, jedną z najwyższych gór Nowej Zelandii. Ze względu na lokalizację, nie zbliżysz się do końcowej ściany lodowca, ten spacer koncentruje się głównie na oszałamiającej przyrodzie w Dolinie Lodowca Lisa. Po zakończeniu spaceru przewodnik odwiezie Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Franz Josef: Franz Josef Glacier Lookout Spacer z przewodnikiem

9. Franz Josef: Franz Josef Glacier Lookout Spacer z przewodnikiem

Ciesz się relaksującą wycieczką pieszą w małych grupach po dolinie lodowcowej, aby zobaczyć lodowiec Franciszka Józefa z doświadczonym lokalnym przewodnikiem, podczas którego poznasz lodowce i lokalną przyrodę, historię, lokalne historie i legendy Maorysów. Odbierz z miejsca zakwaterowania i jedź na parking na lodowcu, aby rozpocząć wycieczkę z przewodnikiem. Spaceruj po letnim lesie deszczowym pełnym potoków, pięknej flory, fauny i rodzimych drzew. Odkryj ukryte klejnoty, takie jak rodzime ślimaki, grzyby, storczyki i ptaki, wodospady i świetliki. Podczas spaceru napij się herbaty z widokiem, posłuchaj śpiewu leśnych ptaków i porozmawiaj z przewodnikiem.

Franz Josef: 3-godzinna wycieczka kajakiem po jeziorze Mapourika

10. Franz Josef: 3-godzinna wycieczka kajakiem po jeziorze Mapourika

Przygotuj się na niesamowite, trzygodzinne spływy kajakowe z przewodnikiem. Rozpocznij swoją przygodę od spotkania z doświadczonym zespołem w biurze lokalnego partnera we Franz Josef. Dołącz do nich i Twojej małej grupy podczas bezpłatnego transferu nad jezioro Mapourika. Szybuj bez wysiłku po wodzie, podziwiając panoramiczne widoki na Alpy Południowe, lodowce i nietknięte jurajskie lasy deszczowe odbijające się w szklistych wodach jeziora Mapourika. Wiosłuj do serca Rezerwatu Ptaków Okarito Kiwi, zwiedzając chroniony obszar ze swoim kompetentnym przewodnikiem. Wycieczki rozpoczynają się o różnych porach dnia. Poranki to często najspokojniejsza pora dnia nad jeziorem, idealny wybór dla fotografów, którzy chcą uchwycić piękno okolicy. To jedyna w swoim rodzaju okazja i doświadczenie, którego nie można przegapić podczas wizyty u Franciszka Józefa.

Wszystkie atrakcje

Miasto Franz Josef – nasze najbardziej polecane atrakcje

Miasto Franz Josef: wycieczka helikopterem na lodowiec z lądowaniem na śniegu

Miasto Franz Josef: wycieczka helikopterem na lodowiec z lądowaniem na śniegu

Podczas lotu helikopterem podziwiaj jedne z najbardziej imponujących gór Nowej Zelandii. Wyląduj wśród nich, aby uzyskać jeszcze bardziej spektakularne widoki i fantastyczne możliwości robienia zdjęć. Spotkaj się w biurze lokalnego partnera, aby się zameldować i wziąć udział w odprawie dotyczącej bezpieczeństwa. Następnie, po transferze vanem do hangaru, spotkasz się ze swoim pilotem i wsiądziesz do helikoptera, aby wystartować. Załóż zestaw słuchawkowy, aby wysłuchać komentarza pilota. Przeleć nad moreną czołową starożytnego lodowca Franciszka Józefa i w górę doliny nad lodową rzeką. Podziwiaj lodowe szczyty i szczeliny, a następnie polecisz dalej wśród imponujących Alp Południowych. Wyląduj na wzniesionym lądowisku śnieżnym, aby podziwiać wspaniałe widoki na niektóre z najwyższych gór Nowej Zelandii. Zanim wrócisz do hangaru, masz 10 minut na zrobienie niesamowitych zdjęć.

Franz Josef: Wycieczka helikopterem nad dwoma lodowcami

Franz Josef: Wycieczka helikopterem nad dwoma lodowcami

Zobacz dwa największe lodowce Nowej Zelandii — Franz Josef, a następnie lodowiec Fox lub Tasman, podziwiając niezakłócony widok z helikoptera. Po odprawie i odprawie na temat bezpieczeństwa zostaniesz przeniesiony do hangaru organizatora atrakcji, gdzie spotkasz pilota i przewodnika oraz wejdziesz na pokład helikoptera. Otrzymasz zestawy słuchawkowe, aby usłyszeć komentarz swojego przewodnika. Lataj wśród Alp Południowych, podziwiając lodowe szczyty i szczeliny, ucząc się od swojego pilota o niesamowitym spektaklu. Zatrzymasz się i będziesz mógł zwiedzać pieszo przez 10 minut na wzniesieniu, które jest idealne do robienia zdjęć.

Franz Josef Town: malownicza wycieczka quadem po lodowcu z wyposażeniem

Franz Josef Town: malownicza wycieczka quadem po lodowcu z wyposażeniem

Dołącz do naszej ekscytującej wyprawy terenowej. Jedź quadem przez koryto lodowca i jurajskie ścieżki lasu deszczowego. W słoneczny dzień doświadcz niesamowitych widoków na lodowiec Franz Josef lub przyjdź i baw się w błotnistych kałużach i pluskaj się w strumieniach lasu deszczowego w mokry dzień. Jak lubimy mówić "im bardziej mokro, tym lepiej" - nasze ścieżki ożywają w deszczu. Dostarczany jest pełny sprzęt na mokrą pogodę. Bezpłatne zdjęcia są dołączone do każdej wycieczki. Nasze pojedyncze quady to automatyczne Can-am Outlander o pojemności 450 cm3. Ten quad zapewnia wygodną podróż po trudnym terenie z niezależnym zawieszeniem i wspomaganiem kierownicy!

Franz Josef i Fox Glaciers Lot helikopterem i lądowanie na śniegu

Franz Josef i Fox Glaciers Lot helikopterem i lądowanie na śniegu

Poznaj starożytne lodospady lodowców Fox i Franz Josef podczas 30-minutowego lotu helikopterem. Poczuj dreszczyk emocji podczas lądowania na śniegu dzięki spektakularnym możliwościom robienia zdjęć i stwórz niezapomniane wspomnienia. Lodowce Franz Josef i Fox zapewniają oszałamiającą architekturę lodową i są dwoma z nielicznych lodowców na świecie, które znajdują się w tak bliskiej odległości zarówno od oceanu, jak i lasu deszczowego. Udaj się do centralnej lokalizacji w miasteczku Franz Josef, gdzie odprawisz się na swój lot. Zapnij pasy i przygotuj się na jedyną w swoim rodzaju przejażdżkę, wznosząc się ponad dziewiczą scenerią, aby podziwiać spektakularne widoki lodowców z lotu ptaka. Posłuchaj wciągającego komentarza podczas lotu od doświadczonego pilota i podziwiaj oszałamiający zamarznięty krajobraz poniżej przez panoramiczne okna. W połowie lotu helikopter unosi się nad lodem i śniegiem, po czym ląduje na szczycie jednego z lodowców. Wyjdź na zapierający dech w piersiach, zamarznięty krajobraz, aby rozkoszować się widokami i zrobić niesamowite zdjęcia. Następnie wróć do helikoptera na lot z powrotem do bazy.

Lodowiec Franz Josef: 2,5-godzinna wędrówka z transferem helikopterem

Lodowiec Franz Josef: 2,5-godzinna wędrówka z transferem helikopterem

Poszybuj na lodowiec Franz Josef i zobacz tego 8-kilometrowego potwora z góry podczas lotu helikopterem w obie strony z Franz Josef. Wyląduj na lodowcu i podążaj za przewodnikiem podczas wycieczki z przewodnikiem. Podziwiaj olśniewające formacje lodowe i ogrzej się dzięki zimowej odzieży i przekąskom po drodze. Rozpocznij swoją podróż w bazie na lodowcu w Franz Josef Town, gdzie zespół Cię odprawi. Wyposaż się w niezbędny sprzęt i wysłuchaj odprawy dotyczącej bezpieczeństwa. Gdy będziesz gotowy, idź za swoim przewodnikiem na krótki spacer przez rodzimy las na lądowisko dla helikopterów, aby wejść na pokład helikoptera. Po ekscytującym locie widokowym wysoko nad nierównym terenem wyląduj na lodowcu Franciszka Józefa i wyrusz na 2-godzinną i 15-minutową wycieczkę z przewodnikiem. Mając oko na najbardziej spektakularne formacje lodowe, Twój przewodnik poprowadzi Cię przez jedne z najbardziej inspirujących krajobrazów lodowcowych, jakie Nowa Zelandia ma do zaoferowania. Każda wycieczka jest dostosowana do możliwości Twojej grupy, a także warunków panujących w dniu wycieczki. Podczas wędrówki Twój przewodnik opowie Ci historie o okolicy i podzieli się swoją wiedzą na temat lodowca i otaczającego terenu. Cechy lodowca stale się zmieniają, więc możesz prześlizgnąć się przez wąską szczelinę lub między wysokimi ścianami lodu, przeczołgać się przez niebieskie lodowe tunele, spędzać czas w lodowych jaskiniach lub być świadkiem cielenia się lodowca.

Franz Josef: skok spadochronowy z wysokości 13 000 stóp, 16 500 stóp lub 18 000 stóp

Franz Josef: skok spadochronowy z wysokości 13 000 stóp, 16 500 stóp lub 18 000 stóp

Rozpocznij swoją przygodę od spotkania ze swoim doświadczonym instruktorem spadochronowym, odbierz instruktaż bezpieczeństwa i przygotuj swój sprzęt spadochronowy. Skoki spadochronowe w tandemie to najszybszy, najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób dla niedoświadczonego skoczka spadochronowego, aby cieszyć się dreszczykiem emocji wyskakiwania z samolotu, swobodnego spadania po niebie, zanim bezpiecznie spadnie na ziemię pod spadochronem. Skocz z poziomu lotu 13 000 stóp, 16 500 stóp lub 20 000 stóp, w zależności od wybranej opcji, i spadaj swobodnie przez ekscytujące 45, 65 lub 85 sekund, zanim instruktor pociągnie spadochron. Ciesz się niesamowitymi widokami, płynąc spokojnie z powrotem do lądowania, które znajduje się około 300 stóp nad poziomem morza.

Miasto Franz Josef: lot helikopterem na 3 lodowcu z lądowaniem

Miasto Franz Josef: lot helikopterem na 3 lodowcu z lądowaniem

Zobacz trzy najbardziej imponujące lodowce Nowej Zelandii podczas lotu helikopterem. Wyląduj na podwyższonym lądowisku na śniegu, aby zrobić zdjęcia spektakularnych widoków. Spotkaj się w biurze lokalnego partnera, aby się odprawić i wziąć udział w odprawie dotyczącej bezpieczeństwa. Następnie, po przeniesieniu do prywatnego hangaru, spotkasz swojego pilota i wsiądziesz do helikoptera do startu. Załóż zestaw słuchawkowy, aby posłuchać komentarza pilota. Leć nad moreną czołową starożytnego lodowca Franciszka Józefa i w górę doliny, aby zobaczyć wielką trójkę z góry. Lodowce Franz Josef i Fox Glaciers to lodowe rzeki, które zatykają najdłuższy lodowiec Nowej Zelandii: Lodowiec Tasmana. Zobacz ich lodowe szczyty i szczeliny podczas lotu wśród niektórych z największych gór Nowej Zelandii. Podziwiaj Mount Cook w imponujących Alpach Południowych. Wyląduj na wzniesionym lądowisku na śniegu, aby przez 15 minut podziwiać wspaniałe widoki na Park Narodowy Westland Tai Poutini. Będziesz miał mnóstwo czasu na zrobienie zdjęć przed powrotem do hangaru.

Lodowiec Fox: półdniowy spacer i wycieczka przyrodnicza z lokalnym przewodnikiem

Lodowiec Fox: półdniowy spacer i wycieczka przyrodnicza z lokalnym przewodnikiem

Spaceruj po bujnym, historycznym zlodowaconym lesie deszczowym w Parku Narodowym Westland Tai Poutini, obserwując ogromne rata, drzewa rimu i mech. Podczas spaceru Twój przewodnik udzieli pouczającego komentarza na temat zlodowacenia, geotermologii, geologii, flory i fauny. Zanurz rękę w geotermalnym źródle, aby poczuć naturę z bliska. Podziwiaj widoki na górny lodowiec Fox, Fox Neve i Mount Tasman, jedną z najwyższych gór Nowej Zelandii. Ze względu na lokalizację, nie zbliżysz się do końcowej ściany lodowca, ten spacer koncentruje się głównie na oszałamiającej przyrodzie w Dolinie Lodowca Lisa. Po zakończeniu spaceru przewodnik odwiezie Cię z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Franz Josef: Franz Josef Glacier Lookout Spacer z przewodnikiem

Franz Josef: Franz Josef Glacier Lookout Spacer z przewodnikiem

Ciesz się relaksującą wycieczką pieszą w małych grupach po dolinie lodowcowej, aby zobaczyć lodowiec Franciszka Józefa z doświadczonym lokalnym przewodnikiem, podczas którego poznasz lodowce i lokalną przyrodę, historię, lokalne historie i legendy Maorysów. Odbierz z miejsca zakwaterowania i jedź na parking na lodowcu, aby rozpocząć wycieczkę z przewodnikiem. Spaceruj po letnim lesie deszczowym pełnym potoków, pięknej flory, fauny i rodzimych drzew. Odkryj ukryte klejnoty, takie jak rodzime ślimaki, grzyby, storczyki i ptaki, wodospady i świetliki. Podczas spaceru napij się herbaty z widokiem, posłuchaj śpiewu leśnych ptaków i porozmawiaj z przewodnikiem.

Franz Josef: 3-godzinna wycieczka kajakiem po jeziorze Mapourika

Franz Josef: 3-godzinna wycieczka kajakiem po jeziorze Mapourika

Przygotuj się na niesamowite, trzygodzinne spływy kajakowe z przewodnikiem. Rozpocznij swoją przygodę od spotkania z doświadczonym zespołem w biurze lokalnego partnera we Franz Josef. Dołącz do nich i Twojej małej grupy podczas bezpłatnego transferu nad jezioro Mapourika. Szybuj bez wysiłku po wodzie, podziwiając panoramiczne widoki na Alpy Południowe, lodowce i nietknięte jurajskie lasy deszczowe odbijające się w szklistych wodach jeziora Mapourika. Wiosłuj do serca Rezerwatu Ptaków Okarito Kiwi, zwiedzając chroniony obszar ze swoim kompetentnym przewodnikiem. Wycieczki rozpoczynają się o różnych porach dnia. Poranki to często najspokojniejsza pora dnia nad jeziorem, idealny wybór dla fotografów, którzy chcą uchwycić piękno okolicy. To jedyna w swoim rodzaju okazja i doświadczenie, którego nie można przegapić podczas wizyty u Franciszka Józefa.

Często zadawane pytania dotyczące: Miasto Franz Josef

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Miasto Franz Josef?

Najlepsze atrakcje to:

Miasto Franz Josef: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Miasto Franz Josef na deszczowe dni?

Najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Miasto Franz Josef na deszczowe dni to:

Miasto Franz Josef – zobacz wszystkie najlepsze atrakcje w pomieszczeniach na GetYourGuide

Miasto Franz Josef: Najciekawsze atrakcje

Miasto Franz Josef: Wycieczki i bilety

Nowa Zelandia: Ciekawe miejsca

Miasto Franz Josef: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miasto Franz Josef? Kliknij tutaj.

Miasto Franz Josef: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(370 recenzji)