Wybierz daty

Miami Zoo

Często zadawane pytania dotyczące: Miami

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Miami?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Miami

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Miami to:

Key West

Miami: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miami? Kliknij tutaj.

Miami: Co mówią inni?

Fantastyczna wycieczka, łódź płynie szybko, najpierw przewodnik zapewnia „fun” poprzez właśnie manewrowanie łodzią i ostre zakręty, ale wszystko bezpieczne, zero strachu. Później zatrzymuje się w miejscach gdzie jest jakaś dzika zwierzyna. Z aligatorów widzieliśmy dwa, jeden dwukrotnie do nas podpływał i dawał się dosłownie fotografować z każdej strony Łodzi z 10 centymetrów. Drugi był trzy metry od nas i właśnie jadł węża. Niestety po szybkim czasie zniknął w roślinach. Po rejsie był pokaz dzikich zwierząt, bardzo ciekawy. Polecam, nasza 5 letnia córka mówiła, że to była najlepsza wycieczka. Jedynie trochę gorąco było jej i drugiej 3-letniej córce na Łodzi.

Bardzo polecam, bardzo dobrze zorganizowany, czysty i gościnny park. Trasa mija szybko, ale dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, jesteś obsłużony, nie bój się niewielkiego przyspieszenia. Na szczęście możemy wytrzymać mały pokaz i spacer po parku przed wyjazdem. Dobrze wiedzieć, że park jest również bezpłatny przez ponad 62 lata, na szczęście przeczytałem go na ich stronie internetowej przed wyjazdem.

Bardzo miła aktywność. Poduszkowiec daje dobre wrażenia. W pobliżu łodzi widzieliśmy kilka aligatorów. Potem był pokaz z wężami, aligatorami i krokodylami. Było to interesujące, ponieważ przekazano wiele informacji o tych zwierzętach. Jednak wszystko jest po angielsku.

totally worth it! everglades was awesome, air boat trip was great.

It was a great experience! The show was very nice.