Dodaj daty

MiamiZniżki i promocje na Black Friday

Nasze najbardziej polecane Miami Zniżki i promocje na Black Friday

Miami: Wycieczka łodzią powietrzną po Parku Narodowym Everglades i pokaz dzikich zwierząt

1. Miami: Wycieczka łodzią powietrzną po Parku Narodowym Everglades i pokaz dzikich zwierząt

Odkryj Park Narodowy Everglades, zróżnicowany krajobraz będący siedliskiem dla wielu rzadkich i zagrożonych gatunków. Wybierz się na przejażdżkę łodzią typu airboat i zobacz aligatory, żółwie, a nawet nieuchwytną pumę florydzką.  Po uiszczeniu opłaty za wstęp do parku, wybierz się w rejs po bagnistych terenach często nazywanych Rzeką Traw. Nazwę tę zawdzięczają one niekończącym się preriom traw, które wznoszą się na wysokość od metra do trzech metrów nad powierzchnią wody. Zobacz też bujną roślinność, która obejmuje lasy namorzynowe, cyprysy, palmy, sosny i obszerne korony drzew. Kłoć jest często tak gęsta, że rejs możliwy jest jedynie przez naturalne korytarze wodne. Wsiądź do łodzi typu airboat, która została stworzona do poruszania się po płytkich wodach i bagnach. Napędzana specjalnym śmigłem i zasilana silnikiem samolotowym lub samochodowym zapewnia szybką i zabawną podróż. Uzupełnij swoją wizytę o pokaz dzikich zwierząt i aligatorów. Zbliż się do tych niezwykłych stworzeń w ich naturalnym środowisku.

Miami: rejs wzdłuż domów milionerów i przez Venetian Islands

2. Miami: rejs wzdłuż domów milionerów i przez Venetian Islands

Zrelaksuj się podczas pełnego narracji rejsu krajoznawczego po zatoce Biscayne w Miami. Zrelaksuj się na zacienionym górnym pokładzie, oglądając to, co najlepsze w Miami, tak jak uwielbiają to oglądać mieszkańcy Miami – z wody. Wejdź na pokład łodzi w Bayside Marketplace w sercu śródmieścia Miami lub wybierz opcję z odbiorem z hotelu, aby cieszyć się komfortowym przejazdem na statek. Zrelaksuj się w luksusie na dwupoziomowej łodzi z otwartymi oknami i zacienionym pokładem. Z centrum miasta popłyniesz przez wyspy w zatoce Biscayne. Hibiscus Island, Palm Island, Star Island, Sunset Island i słynne Wyspy Weneckie są domem dla wielu gwiazd i ich luksusowych rezydencji. Wypatruj domów Glorii Estefan, P. Diddy’ego, Shaquille’a O’Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky’ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i nie tylko. Twój doświadczony dwujęzyczny przewodnik wskaże wszystkie słynne domy i zabytki. Następnie przepłyń obok tętniącej życiem South Beach, ekskluzywnej wyspy Fisher Island i ruchliwego portu w Miami, a następnie wróć do centrum Miami. Centrum Miami ma jedną z najbardziej ekscytujących panoram, która jest stale aktualizowana i zawiera wiele kultowych budynków. Zobacz luksusowe mieszkania i hotele w Brickell i Brickell Key oraz wejdź do ujścia rzeki Miami. przed powrotem do Bayside Marketplace, aby zakończyć rejs. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji połączenia autobusu piętrowego, do którego możesz wsiadać i wysiadać, kiedy chcesz, podczas poznawania Miami od strony lądu z przystankami w South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinny rejs poduszkowcem po Everglades, który obejmuje transport powrotny z South Beach do parku rekreacyjnego Sawgrass na 30-minutowy rejs poduszkowcem z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz przeżycie „Poznaj małego aligatora” .

Miami: poduszkowiec Everglades, pokaz dzikiej przyrody i autobus w obie strony

3. Miami: poduszkowiec Everglades, pokaz dzikiej przyrody i autobus w obie strony

Wyrusz w niezapomnianą podróż z Miami, aby poznać dziką przyrodę Florydy. Dzięki wejściu bez kolejki po bilety i bezpłatnemu zdjęciu Twojej grupy Twoja przygoda rozpocznie się w Everglades Holiday Park, gdzie będziesz cieszyć się ekscytującym 45-minutowym rejsem poduszkowcem i edukacyjnym pokazem dzikiej przyrody. Pozwól, aby nasz przewodnik zabrał Cię w rejs po Everglades, gdzie będziesz świadkiem piękna rodzimej przyrody w ich naturalnym środowisku. Miej oczy szeroko otwarte na aligatory, żółwie o miękkiej skorupie i ptaki, ponieważ Twój przewodnik dzieli się fascynującymi spostrzeżeniami na temat tych wspaniałych stworzeń. Przeżyj emocjonujący pokaz dzikiej przyrody i zbliż się do aligatorów. Odkryj, jak te urzekające gady, niegdyś zagrożone wyginięciem, powróciły liczebnie w niesamowity sposób. I nie zapomnij zrobić zdjęcia swojej grupie przed wejściem na poduszkowiec. Gdy wycieczka dobiegnie końca, wsiądź do autobusu z powrotem do Miami, pełen niezapomnianych wspomnień z przygody z dziką przyrodą.

Miami: półdniowy autobus z otwartym dachem i rejs łodzią wiosłową milionera

4. Miami: półdniowy autobus z otwartym dachem i rejs łodzią wiosłową milionera

Doświadcz tętniącej życiem kultury i wspaniałych zabytków Miami jak nigdy dotąd. Wyrusz w niezapomnianą podróż po tętniących życiem dzielnicach i kultowych dzielnicach autobusem turystycznym z otwartym dachem. Podziwiaj eklektyczną architekturę, delektuj się wyśmienitą lokalną kuchnią i zanurz się w tętniącej życiem atmosferze słynnego deptaka w Miami, Lincoln Road. Ale to nie wszystko. Przenieś swoją przygodę na wyższy poziom i odkryj zapierające dech w piersiach piękno Zatoki Biscayne podczas 90-minutowej wycieczki łodzią z komentarzem w języku angielskim i hiszpańskim. Podziwiaj wystawne domy bogatych i sławnych i rozkoszuj się wspaniałymi widokami na zatokę z pokładu na świeżym powietrzu lub z klimatyzowanego wnętrza. Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby odkryć Miami w dobrym stylu. Zarezerwuj wycieczkę już dziś i sam zobacz magię tego tętniącego życiem miasta!

Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

5. Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

Ciesz się wodami Miami i światłami miasta z Zatoki Biscayne na pokładzie statku wycieczkowego. Zobacz, jak miasto ożywa nocą, gdy zachodzi słońce i włączają się światła miasta. Tysiące świateł oświetlają niesamowite wieżowce i panoramę miasta wokół zatoki. Podczas wycieczki popijaj wybrany napój, który możesz kupić w barze na pokładzie. Zobacz takie atrakcje jak Millionaire's Row, Bayside i South Beach. Zakończ rejs obserwacją księżyca i podziwiaj odbicie księżyca w wodzie pod tobą. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji połączenia autobusu piętrowego, do którego możesz wsiadać i wysiadać, kiedy chcesz, podczas poznawania Miami od strony lądu z przystankami w South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinny rejs poduszkowcem po Everglades, który obejmuje transport powrotny z South Beach do parku rekreacyjnego Sawgrass na 30-minutowy rejs poduszkowcem z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz przeżycie „Poznaj małego aligatora” .

Miami: Bilet na wciągającą sztukę „Superblue Miami”.

6. Miami: Bilet na wciągającą sztukę „Superblue Miami”.

Odkryj najbardziej ekscytujące, wciągające wrażenia artystyczne w Miami w Superblue. Eksploruj zapierający dech w piersiach labirynt z lustrzanymi rzeźbami, wchodź w interakcję z inspirującymi cyfrowymi światami zanurzonymi w sezonowych kwiatach i wodospadach, zobacz, jak bije twoje serce w blasku 3000 świateł i wiele więcej - wszystko podczas tej samej wizyty. Widzowie w każdym wieku znajdą kreatywne, pouczające i zaskakujące momenty podczas podróży przez 50 000 stóp kwadratowych atrakcji artystycznych Superblue. Superblue jest tworzony przez ambitnych artystów i uzupełniany przez Twój udział. Zaangażuj się w najnowocześniejszą technologię, zagłębij się w aktualne problemy świata i odkryj poczucie zadziwienia, które sprawi, że zadasz sobie pytanie – „jak oni to zrobili?”

Miami: Key West z opcjonalnymi atrakcjami – cały dzień

7. Miami: Key West z opcjonalnymi atrakcjami – cały dzień

Przygotuj się na zabawę w słońcu w trakcie całodniowej wycieczki z Miami do Key West. Weź udział w rejsie łodzią z przeszklonym dnem przez labirynt kanałów i strumieni porośniętych namorzynami, spróbuj swoich sił w parasailingu na wybrzeżu, wyrusz w podróż kolejką Conch Train albo zanurkuj z rurką nad rafą koralową z różnorodnym życiem morskim. Rozpocznij wycieczkę od trwającej 4 godziny podróży klimatyzowanym autobusem z Miami Beach do Key West. Podczas podróży przewodnik wskaże Ci słynne 31 wysp wchodzących w skład archipelagu Florida Keys, które nazywane są „amerykańskimi Karaibami”. Zmierzając w kierunku Key West, przejedziesz przez 43 mosty. Podróżując wzdłuż wybrzeża, podziwiaj Ocean Atlantycki i Zatokę Meksykańską. Key West to najbardziej na południe wysunięty punkt USA. Zaledwie 145 km dzieli miasto od Kuby. Po dotarciu do Key West będziesz mieć 6 godzin na odkrywanie wyspy w swoim tempie, spacer po artystycznych uliczkach albo odpoczynek w kawiarniach i restauracjach na świeżym powietrzu. Podwyższ standard swojej wycieczki, wybierając opcję z jedną z następujących atrakcji: Bilet całodniowy na wycieczkę hop-on hop-off kolejką Conch Train. Ta 70-minutowa wycieczka z komentarzem po Key West to jedna z największych atrakcji Florydy. Obejmuje ona ponad 100 interesujących miejsc oraz 4 przystanki hop-on hop-off w mieście. Trzygodzinna wycieczka ze snorkelingiem na terenie jedynej żywej rafy koralowej w Ameryce Północnej. Podróżuj nowoczesnym katamaranem, wysłuchaj profesjonalnych instrukcji, korzystaj z najlepszego sprzętu do snorkelingu i ciesz się otwartym barem w drodze powrotnej (obejmującym napoje gazowane, piwo, wino, szampana, Margaritę i koktajle). Dwugodzinny rejs łodzią z przeszklonym dnem, podczas którego możesz zachwycać się cudami jedynej żywej rafy koralowej w Ameryce Północnej i być może zobaczyć żółwie morskie oraz płaszczki. Jest to wspaniała atrakcja dla całych rodzin. Podczas rejsu możesz z wody podziwiać Key West. Trwający od 7 do 12 minut parasailing u wybrzeży Key West w ramach godzinnej atrakcji. Doświadcz tropikalnej atmosfery archipelagu Florida Keys podczas parasailingu. Skorzystaj z pomocy w założeniu uprzęży, a następnie powoli unieś się w powietrze i szybuj nad Key West. Trzygodzinny ekologiczny rejs połączony z obserwowaniem delfinów i snorkelingiem, podczas którego zobaczysz delfiny butlonose w ich naturalnym środowisku. Pływaj po zacisznych wodach, oddając się nurkowaniu z rurką oraz podziwianiu morskiej fauny i flory. W drodze powrotnej skorzystaj z oferty otwartego baru z napojami gazowanymi, piwem Bud Light i Cat 5 Key Lime Lager oraz winem różowym lub Chablis. O 17.00 wróć z Key West do Miami Beach.

Miami: wieczorny rejs przez Biscayne Bay i South Beach

8. Miami: wieczorny rejs przez Biscayne Bay i South Beach

Zrób sobie przerwę od zgiełku centrum Miami i obejrzyj zachód słońca z wody. Przejedź przez zatokę Biscayne Bay i podziwiaj niesamowite widoki na panoramę miasta. Wybierz opcję z biletem na hop-on hop-off, aby zwiedzać Miami autobusem. Zrelaksuj się na luksusowym jachcie z otwartymi oknami i zacienionym pokładem, słuchając komentarza przewodnika. Przepłyń obok słynnych wysp, rzuć okiem na rezydencję Al Capone i popłyń w dół do South Beach. Po drodze ciesz się przekąskami, które można kupić w barze na pokładzie. Pod koniec pięknego wieczoru wróć na brzeg.

Miami Combo: panoramiczny autobus, rejs po zatoce i Everglades

9. Miami Combo: panoramiczny autobus, rejs po zatoce i Everglades

Poznaj tętniące życiem Miami jak nigdy dotąd dzięki naszemu 3-częściowemu pakietowi wycieczek. To Twoja szansa, aby zobaczyć wszystkie najważniejsze zabytki Miami, od egzotycznej przyrody Everglades na Florydzie po luksusowe rezydencje Miami Beach. Rozpocznij swoją przygodę od ekscytującej przejażdżki statkiem powietrznym przez Everglades, gdzie będziesz świadkiem bogatej gamy dzikich zwierząt i obejrzysz pokaz dzikiej przyrody z możliwością trzymania małego aligatora. Po przejażdżce statkiem powietrznym zanurz się w Miami podczas wycieczki z przewodnikiem po wszystkich głównych miejscach, w tym Wynwood, Miami Beach i dzielnicy Art Deco. Zobaczysz domy gwiazd filmowych i milionerów i usłyszysz historie o miłości, namiętności, zdradzie, a nawet morderstwie. Ale to nie wszystko - zabierzemy Cię na rejs wycieczkowy po Zatoce Biscayne, gdzie zobaczysz Port w Miami, Fisher Island i "Millionaire's Row" - luksusowy odcinek nieruchomości będący domem dla elity Hollywood, polityce, sporcie i biznesie. Dzięki naszemu elastycznemu harmonogramowi możesz cieszyć się tymi trzema niesamowitymi atrakcjami w różne dni w zależności od harmonogramu, co daje mnóstwo czasu na to wszystko. Nie przegap tej niezapomnianej przygody w Miami — zarezerwuj wycieczkę już dziś!

Everglades: Day Time Airboat Tour Sawgrass Park i wystawy

10. Everglades: Day Time Airboat Tour Sawgrass Park i wystawy

Przeżyj prawdziwą przygodę podczas wycieczki łodzią typu airboat po parku Everglades na Florydzie. Skorzystaj ze wstępu na wystawę poświęconą aligatorom i gadom. Odkryj ten fascynujący cud natury, poznaj historię plemienia Seminole i dowiedz się więcej o dzikiej przyrodzie dzięki kapitanowi. Wsiądź do łodzi typu airboat i płyń przez Everglades. W trakcie rejsu posłuchaj fascynujących informacji historycznych i ekologicznych od kapitana. Dowiedz się o tym, jak niegdyś w tej bujnej dziczy żyli obok siebie Indianie z plemienia Seminole i pantery. Wypatruj rzadkich i zagrożonych gatunków dzikich zwierząt, mknąc po szklistej wodzie, trawiastych rzekach i tropikalnych bagnach. Po rejsie odwiedź wystawę poświęconą aligatorom i gadom. Zobacz z bliska małego aligatora i dotknij jego wyjątkowej skóry. Poznaj informacje na temat tych groźnych drapieżników.

Liczba znalezionych atrakcji: 73
Sortuj wg::

Najważniejsze atrakcje

Miami

Miami

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zniżki i promocje na Black Friday w: Miami

Oprócz atrakcji typu Zniżki i promocje na Black Friday jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Miami?

W: Miami są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Zniżki i promocje na Black Friday w: Miami obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Miami: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miami? Kliknij tutaj.

Miami: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 1110 opinii

Fantastyczna wycieczka, łódź płynie szybko, najpierw przewodnik zapewnia „fun” poprzez właśnie manewrowanie łodzią i ostre zakręty, ale wszystko bezpieczne, zero strachu. Później zatrzymuje się w miejscach gdzie jest jakaś dzika zwierzyna. Z aligatorów widzieliśmy dwa, jeden dwukrotnie do nas podpływał i dawał się dosłownie fotografować z każdej strony Łodzi z 10 centymetrów. Drugi był trzy metry od nas i właśnie jadł węża. Niestety po szybkim czasie zniknął w roślinach. Po rejsie był pokaz dzikich zwierząt, bardzo ciekawy. Polecam, nasza 5 letnia córka mówiła, że to była najlepsza wycieczka. Jedynie trochę gorąco było jej i drugiej 3-letniej córce na Łodzi.

Świetna jednodniowa wycieczka! Zdecydowanie trzeba to zrobić na Florydzie. Zarezerwowałem opcję nurkowania z rurką. Mieliśmy trochę pecha z pogodą, ale mimo wszystko była to udana wyprawa snorkelingowa! Mały punkt krytyki: w autobusie było niesamowicie zimno. Niestety nie udało się nawet wyświetlić klimatyzacji. Warto więc spakować kurtkę i, w razie potrzeby, okrycie na nogi.

fajna wycieczka. trzeba mocno uważać na pogodę bo 1.5h w pełnym słońcu mocno opala. my płynęliśmy o 16.30 i słońce dało dowiwatu

totally worth it! everglades was awesome, air boat trip was great.

It was a great experience! The show was very nice.