Z Miami: Disney World, Universal Studios i SeaWorld

Numer identyfikacyjny produktu: 46230

Od 636 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
16 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Pick-up jest dostępny tylko z hoteli w Miami Beach, a nie Miami. Pick-up na wprost hotelu w Miami Beach.

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Przeżyj niezapomniane dzień w jednym z najsłynniejszych parków rozrywki w słonecznej Florydzie
 • Odwiedź Disney World, Universal Studios, lub SeaWorld i odkrywania różnych wydarzeń w ofercie
 • Ciesz przygód przejażdżki, zapierające dech w piersiach przyrody, lub znanych postaci z popularnych filmów
Wycieczka w skrócie
Spędź ekscytujący dzień w jednym z najsłynniejszych rozrywkowe parków na Florydzie. Cieszyć się bezstresową transferu z hotelu w Miami Beach w Orlando, gdzie można zbadać Disney World, Universal Studios i SeaWorld przed powrotem do Miami Beach.
Tego możesz się spodziewać
Wybierz, który z 3 następujących parków chcesz odwiedzić. Po pick-up w hotelu, zostanie przeniesiony do Orlando, gdzie można zwiedzić park rozrywki przed powrotem do Miami Beach.

świat Disney'a
Disney Magic Kingdom: The Magic Kingdom rozpoczął się cały "Walt Disney World" w 1971 roku, które obecnie znajdują się 4 parki rozrywki. I nawet dziś nie stracił nic ze swojej specjalnej magii. Magic Kingdom, a jego pokazy, przejażdżki, postacie Disneya, a kulisy wycieczki są podzielone na 7 obszarach: Plac Wolności, Frontierland, Adventureland, Main Street USA, Fantasyland, New Tomorrowland i Toontown Fair Mickey.

Disney Epcot: obszar 120.000 metrów kwadratowych Eksperymentalnego Prototype Wspólnoty jutro (EPCOT) reprezentuje marzenie Walt Disney, ale został otwarty dopiero po jego śmierci w 1982. Tereny parku są podzielone na 2 części: The World Showcase pozwala odwiedzający odkryć 10 różnych krajów i ich kultur, żywności i produktów. Przyszłego świata dostarcza najnowsze technologie i mnóstwo rozrywki w ekscytujący sposób.

Disney Hollywood Studios: Jako trzeci parku Walt Disney World tematem po Magic Kingdom i Centrum Epcot, Disney Hollywood Studios został otwarty jako Disney MGM Studios w Walt Disney World Resort w 1989 roku i zawiera sceny z długiej historii filmowej MGM i Disney produkcje. Z ciekawych pokazów parku rozrywki i filmowej, koncentruje się na błyszczącym światem -Wszystkie przemysłu rozrywkowego w zwykłym stylu Disneya.

Disney Animal Kingdom: Animal Kingdom jest ani klasyczną zoo ani park rozrywki; a to jest często określane jako "całkowicie nowego rodzaju parku rozrywki". Dzięki największej powierzchni wszystkich parków Disneya na całym świecie, są zwierzęta, pokazy, przejażdżki i inne atrakcje. Najdłuższy Projekt Disneya obchodzi zabawy interakcję pomiędzy żywych i zwierząt oraz fikcyjnych bohaterów Disneya. Animal Kingdom jest podzielony na 7 różnych tematów z coś dla siebie odkryć.

Universal Studios
Universal Studios Florida jest jednym z gigantów wśród niemal niekończące spędzania wolnego czasu i jest obowiązkowa dla wszystkich fanów parku tematycznego. Na terenie Universal Studios na Florydzie, znajdziesz się w samym środku prawdziwego i funkcjonowania filmowej i telewizyjnej produkcji studio. Ognisk parku są symulacje i pokazy na niezliczonych udanych filmach. Ci, którzy lubią więcej akcji i przejażdżki mogą korzystać siostra zaparkować Wyspa przygód, który również znajduje się na terenie Universal Studios.

Uniwersalny Island of Adventure: Położony obok słynnego parku filmowego Universal Studios, uniwersalna Studio Islands of Adventure został otwarty w słoneczne Orlando w 1999 roku, głównie w celu zaoferowania rollercoaster i karuzeli fanom ekscytujących nowych atrakcji. W przeciwieństwie do Universal Studios, z naciskiem na Wyspach Uniwersalnego Studio Adventure jest ekscytujące zabawy dla całej rodziny i spektakularnych kolejek górskich.

Podwodny świat
SeaWorld Orlando, położony w słonecznym parku tematycznego Mekki na Florydzie, to morskie i Park rekreacyjny z światowej sławy renomę. Park at SeaWorld Dysk oferuje gościom przejażdżki, pokazy i niezapomniane przeżycia zwierząt na około 80 hektarów gruntów. Miliony użytkowników doświadczyło już bliskie spotkania ze zwierzętami, odkrył tajemnice morza, i podziwiał liczne koncerty w SeaWorld. Ponadto, goście byli w stanie korzystać z kolejek górskich Manta, Kraken, a podróż do Atlantydy przez wiele lat. Jednak spotkania z Orki, delfiny, lwy morskie, rekiny i inne zwierzęta pozostawały w czołówce wizyty w SeaWorld Orlando.
Wliczone w cenę
 • Pick-up w hotelu w Miami Beach
 • transfery wrócić do Orlando
 • Wstęp do parku rozrywki 1 do wyboru (Disney World, Universal Studios lub SeaWorld)
 • wszystkie opłaty i podatki
Niewliczone w cenę
 • Jedzenie i picie
 • Przewodnik wycieczki
Co trzeba wiedzieć
Całkowity czas trwania wycieczki: około 16 godzin (z przesiadkami)
Około 6 godzin w parku rozrywki

Należy pamiętać, że bilet tylko jeden parku jest wliczone w cenę. Proszę podać w momencie rezerwacji, które parku chcesz odwiedzić:
- Świat Disney'a
- Universal Studios
- Podwodny świat

Od 636 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
Organizator:

US2U Inc.

Numer identyfikacyjny produktu: 46230