Wybierz daty

Miami Safari i dzika przyroda

Liczba znalezionych atrakcji: 42
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Miami

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Miami?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Miami

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Miami to:

Key West

Miami: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miami? Kliknij tutaj.

Miami: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 3269 opinii

Fantastyczna wycieczka, łódź płynie szybko, najpierw przewodnik zapewnia „fun” poprzez właśnie manewrowanie łodzią i ostre zakręty, ale wszystko bezpieczne, zero strachu. Później zatrzymuje się w miejscach gdzie jest jakaś dzika zwierzyna. Z aligatorów widzieliśmy dwa, jeden dwukrotnie do nas podpływał i dawał się dosłownie fotografować z każdej strony Łodzi z 10 centymetrów. Drugi był trzy metry od nas i właśnie jadł węża. Niestety po szybkim czasie zniknął w roślinach. Po rejsie był pokaz dzikich zwierząt, bardzo ciekawy. Polecam, nasza 5 letnia córka mówiła, że to była najlepsza wycieczka. Jedynie trochę gorąco było jej i drugiej 3-letniej córce na Łodzi.

Świetna aktywność! Radzić! Południową plażę opuściliśmy o 8:30, kupując bilet online dzień wcześniej. Dotarliśmy autobusem do celu po około godzinie mogliśmy skorzystać z łazienek i zrobić zakupy z jedzeniem i pamiątkami przed zaokrętowaniem w około 15 osób na jedną z łódek, bardzo fajna jazda i oczywiście z widokiem 3/4 krokodyli , wracając do punktu wyjścia, zobaczyliśmy pokaz zawsze z krokodylami, a następnie przenosimy się do obszaru ze zwierzętami do podziwiania i długo wyczekiwanej fotografii z małym krokodylem. Zdjęcie wydrukowane za darmo i powrót do punktu wyjścia.

Świetna jednodniowa wycieczka! Zdecydowanie trzeba to zrobić na Florydzie. Zarezerwowałem opcję nurkowania z rurką. Mieliśmy trochę pecha z pogodą, ale mimo wszystko była to udana wyprawa snorkelingowa! Mały punkt krytyki: w autobusie było niesamowicie zimno. Niestety nie udało się nawet wyświetlić klimatyzacji. Warto więc spakować kurtkę i, w razie potrzeby, okrycie na nogi.

totally worth it! everglades was awesome, air boat trip was great.

It was a great experience! The show was very nice.