Atrakcje i wycieczki
Miami

Odpręż się na słonecznej plaży i przetańcz całą noc w tej gorącej metropolii Florydy.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

10 najciekawszych atrakcji Miami

Dzięki wspaniałym plażom i kubańskiej pasji do zabawy ta florydzka metropolia jest pełnym pastelowych barw rajem, w którym poznasz ciekawych ludzi, a także zwierzęta! Oto najciekawsze atrakcje Miami:

 • Fisher Island

  1. Fisher Island

  Dzięki wspaniałym plażom i kubańskiej pasji do zabawy ta florydzka metropolia jest pełnym pastelowych barw rajem, w którym poznasz ciekawych ludzi, a także zwierzęta! Oto najciekawsze atrakcje Miami:

 • Miami Seaquarium

  2. Miami Seaquarium

  Położone na wyspie Virginia Key Miami Seaquarium to najstarsze oceanarium w USA. Nakręcono tam „Flippera”, ale atrakcja ta jest domem nie tylko zwierząt-aktorów.

 • Gator Park

  3. Gator Park

  Jeśli chcesz zobaczyć aligatory, Gator Park to odpowiednie miejsce. Wyrusz łodzią typu airboat na Everglades, a spotkasz też węże, żółwie i egzotyczne ptaki.

 • 4. Miami Museum of Science

  W 2015 roku odbyło się ponowne otwarcie najpopularniejszego muzeum nauki w Miami, a ponieważ jest to Miami, w muzeum tym nie mogło też zabraknąć zwierząt. Szczególnie polecamy centrum ptaków drapieżnych.

 • South Beach

  5. South Beach

  South Beach to najstarsza i najbardziej charakterystyczna część Miami oraz jedna z najlepszych plaż w mieście. Znajduje się tam również słynna ulica Ocean Drive.

 • Muzeum i ogrody Vizcaya

  6. Muzeum i ogrody Vizcaya

  Ten majątek ziemski nosił kiedyś nazwę Villa Vizcaya. Dzisiaj każdy może go zwiedzać, marząc o wygranej na loterii i przeprowadzce do tego wspaniałego miejsca.

 • Muzeum dla dzieci Miami Children's Museum

  7. Muzeum dla dzieci Miami Children's Museum

  Eksponaty tego muzeum zgromadzono z myślą o najmłodszych (i młodych duchem). To doskonałe miejsce na rodzinną wyprawę, zwłaszcza jeśli Twoje dzieci mają awersję do zwykłych muzeów.

 • Zoo Miami

  8. Zoo Miami

  Dzięki swojemu klimatowi Miami jest idealnym miejscem na jedyne tropikalne zoo w USA. Za niewielką opłatą możesz nawet nakarmić żyrafy!

 • Miami Beach Architectural District

  9. Miami Beach Architectural District

  Tę zabytkową dzielnicę Miami nazywa się czasami dzielnicą art deco. Domyślasz się, jaki styl architektoniczny dominuje na jej malowniczych ulicach?

 • Muzeum Sztuki Bass

  10. Muzeum Sztuki Bass

  Ta wiodąca galeria Miami znajduje się w starym budynku biblioteki miejskiej. W swoich zbiorach posiada dzieła sztuki z okresu od renesansu do współczesności.

Zaplanuj pobyt

 • Kiedy najlepiej zwiedzać Miami?

  Miami znajduje się na Florydzie, w strefie klimatu tropikalnego monsunowego, a to oznacza, że zawsze jest tam gorąco. Latem możesz spodziewać się burz, a sezon huraganów trwa od czerwca do listopada. Za to zima to idealny czas na opalanie!

 • Na ile dni przyjechać do Miami?

  Najciekawsze atrakcje Miami Beach można zwiedzić w 3 lub 4 dni, ale jeśli chcesz lepiej poznać to miasto i/lub odwiedzić Everglades, zarezerwuj przynajmniej tygodniowy pobyt.

 • Jak bezpieczne jest Miami?

  Wbrew temu, co można zobaczyć w filmach, Miami jest dość bezpieczne. Podobnie jak inne miasta posiada jednak dzielnice o wysokiej przestępczości, których turyści powinni unikać – należą do nich: Biscayne Boulevard, Liberty City, Opa-Locka i Overtown. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych dzielnic śródmieście Miami jest naprawdę godne zainteresowania, ale i tam należy zachować czujność, zwłaszcza po zmroku.

Przydatne informacje

 • Język
  Angielski
 • Waluta
  USD ($)
 • Strefa czasowa
  UTC (-05:00)
 • Kod kraju
  +1
 • Najlepszy czas na zwiedzanie
  Wiosna

Miami: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miami? Kliknij tutaj.

Miami: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 14 261 opinii

Jazda autobusem była w porządku (dałbym jedną gwiazdkę mniej). Poszedłem za moją grupą, ponieważ myślałem, że nasz przewodnik zabierze mnie we właściwe miejsce, ale najwyraźniej reszta grupy wybrała się na wycieczkę gdzie indziej. Zrobiłem wycieczkę z delfinami i snorkelingiem z Fury Water Adventures. Wycieczka łodzią była niesamowita - pojechałem z Kapitan Anną i widzieliśmy delfiny bardzo blisko wyspy, dlatego zabrała nas blisko nurkowania z rafą. Po zakończeniu nurkowania zaoferowano nam piwo, wino, mimozy i napoje gazowane (oczekują napiwku na koniec wycieczki, ale i tak dałbym im napiwek). Wróciliśmy autobusem o 18:15 i wysiadłem około 22:20 w Miami Beach.

Wspaniały czas! Zaczęło się od około 30 minutowej przejażdżki statkiem powietrznym, gdzie zobaczyliśmy średniej wielkości aligatora i małego. Zapewniają zatyczki do uszu, ponieważ robi się dość głośno, gdy jadą szybko. Po przejażdżce pokaz aligatorów jest naprawdę interesujący i zabawny dla wszystkich grup wiekowych. Gorąco polecam! Mieliśmy z nami nasze dzieci w wieku 5-8 lat i im się podobało.

Zarezerwowałem tę wycieczkę w ostatniej chwili i tak się cieszę. Przewodniczka (nie pamiętam jej imienia, ale miała fioletowe włosy) była świetna. Była zabawna, przyziemna i doświadczona. Można powiedzieć, że kocha swoją pracę. Podróżowałem do Miami co najmniej 10 razy. To była moja pierwsza wycieczka i na pewno zarezerwuję kolejną moją następną podróż.

Zabawne doświadczenie, zdecydowanie warte swojej ceny. Był rozczarowany pasażerami, którzy zostawiali śmieci w przypadkowych miejscach, zamiast wrzucać je do dostarczonych pojemników na śmieci. Śmieci znajdowały się tak blisko krawędzi łodzi, że podniosłem je i wyrzuciłem, aby nie wpadły do wody.

Naprawdę podobała mi się ta trasa. To była bardzo pouczająca i po prostu fajna i relaksująca okazja, aby być na wodzie.