Atrakcje i wycieczki
Miami

Relax on the beach, discover the hot nightlife, people-watch, and more in this Floridian metropolis.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Miami

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Miami?

Na jakich wycieczkach w: Miami obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

10 najciekawszych atrakcji Miami

Dzięki wspaniałym plażom i kubańskiej pasji do zabawy ta florydzka metropolia jest pełnym pastelowych barw rajem, w którym poznasz ciekawych ludzi, a także zwierzęta! Oto najciekawsze atrakcje Miami:

 • Fisher Island

  1. Fisher Island

  Dzięki wspaniałym plażom i kubańskiej pasji do zabawy ta florydzka metropolia jest pełnym pastelowych barw rajem, w którym poznasz ciekawych ludzi, a także zwierzęta! Oto najciekawsze atrakcje Miami:

 • Miami Seaquarium

  2. Miami Seaquarium

  Położone na wyspie Virginia Key Miami Seaquarium to najstarsze oceanarium w USA. Nakręcono tam „Flippera”, ale atrakcja ta jest domem nie tylko zwierząt-aktorów.

 • Gator Park

  3. Gator Park

  Jeśli chcesz zobaczyć aligatory, Gator Park to odpowiednie miejsce. Wyrusz łodzią typu airboat na Everglades, a spotkasz też węże, żółwie i egzotyczne ptaki.

 • 4. Miami Museum of Science

  W 2015 roku odbyło się ponowne otwarcie najpopularniejszego muzeum nauki w Miami, a ponieważ jest to Miami, w muzeum tym nie mogło też zabraknąć zwierząt. Szczególnie polecamy centrum ptaków drapieżnych.

 • South Beach

  5. South Beach

  South Beach to najstarsza i najbardziej charakterystyczna część Miami oraz jedna z najlepszych plaż w mieście. Znajduje się tam również słynna ulica Ocean Drive.

 • Muzeum i ogrody Vizcaya

  6. Muzeum i ogrody Vizcaya

  Ten majątek ziemski nosił kiedyś nazwę Villa Vizcaya. Dzisiaj każdy może go zwiedzać, marząc o wygranej na loterii i przeprowadzce do tego wspaniałego miejsca.

 • Muzeum dla dzieci Miami Children's Museum

  7. Muzeum dla dzieci Miami Children's Museum

  Eksponaty tego muzeum zgromadzono z myślą o najmłodszych (i młodych duchem). To doskonałe miejsce na rodzinną wyprawę, zwłaszcza jeśli Twoje dzieci mają awersję do zwykłych muzeów.

 • Zoo Miami

  8. Zoo Miami

  Dzięki swojemu klimatowi Miami jest idealnym miejscem na jedyne tropikalne zoo w USA. Za niewielką opłatą możesz nawet nakarmić żyrafy!

 • Miami Beach Architectural District

  9. Miami Beach Architectural District

  Tę zabytkową dzielnicę Miami nazywa się czasami dzielnicą art deco. Domyślasz się, jaki styl architektoniczny dominuje na jej malowniczych ulicach?

 • Muzeum Sztuki Bass

  10. Muzeum Sztuki Bass

  Ta wiodąca galeria Miami znajduje się w starym budynku biblioteki miejskiej. W swoich zbiorach posiada dzieła sztuki z okresu od renesansu do współczesności.

Zaplanuj pobyt

 • Kiedy najlepiej zwiedzać Miami?

  Miami znajduje się na Florydzie, w strefie klimatu tropikalnego monsunowego, a to oznacza, że zawsze jest tam gorąco. Latem możesz spodziewać się burz, a sezon huraganów trwa od czerwca do listopada. Za to zima to idealny czas na opalanie!

 • Na ile dni przyjechać do Miami?

  Najciekawsze atrakcje Miami Beach można zwiedzić w 3 lub 4 dni, ale jeśli chcesz lepiej poznać to miasto i/lub odwiedzić Everglades, zarezerwuj przynajmniej tygodniowy pobyt.

 • Jak bezpieczne jest Miami?

  Wbrew temu, co można zobaczyć w filmach, Miami jest dość bezpieczne. Podobnie jak inne miasta posiada jednak dzielnice o wysokiej przestępczości, których turyści powinni unikać – należą do nich: Biscayne Boulevard, Liberty City, Opa-Locka i Overtown. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych dzielnic śródmieście Miami jest naprawdę godne zainteresowania, ale i tam należy zachować czujność, zwłaszcza po zmroku.

Przydatne informacje

 • Język
  Angielski
 • Waluta
  USD ($)
 • Strefa czasowa
  UTC (-05:00)
 • Kod kraju
  +1
 • Najlepszy czas na zwiedzanie
  Wiosna

Miami: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miami? Kliknij tutaj.

Miami: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 14 902 opinii

To było bardzo zabawne doświadczenie, zdecydowanie warte swojej ceny. Zatrzymaliśmy się w North Beach i chciałem wynająć samochód, żeby zawieźć mojego syna do Everglades. Było to o wiele wygodniejsze, ponieważ nie wymagało stresu związanego z dotarciem tam, i miało dobrą wartość, ponieważ obejmowało wejście, przejażdżkę statkiem powietrznym i pokaz dzikiej przyrody, a na końcu zdjęcie z aligatorem. Everglades to piękna i świetna zabawa dla całej rodziny. Zrób to!

Polecam tę wycieczkę, naprawdę warto zobaczyć Miami od strony oceanu. Domy milionerów robią wrażenie. Zarezerwowałem dzień wcześniej i nie żałuję. Ostatni rejs jest o godz 18 i wtedy szczególnie Miami o zachodzie słońca ma duży urok.

It was an amazing and thrilling adventure, if anyone visiting Miami for the holiday is a must , It is impossible to describe how much fun this will give you. Verry friendly staff with great experience. Regards Simon

Bardzo dobrze, można schodzić i w górę, a kierowcy są bardzo przyjaźni i serdeczni, a także bardzo rozrywkowy rejs?

Must see na Florydzie. Super zabawa, polecamy każdemu.