Dodaj daty

Miami Executive Airport

Miami Executive Airport – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

1. Miami: Prywatna 30-minutowa wycieczka lotnicza z przewodnikiem w South Beach

Ciesz się magicznym lotem nad wspaniałym południowym Miami i podziwiaj oszałamiające piękno Miami z nieba. Będziesz szybować nad złotymi plażami i luksusowymi rezydencjami na wyspach, zanim zaczniesz obserwować drapacze chmur w Downtown Miami z Biscayne Bay. Ta niezapomniana wycieczka przeniesie Cię nad linię brzegową South Beach, Key Biscayne, śródmieście Miami, Venetian, Star i Palm Islands oraz inne kultowe miejsca.

Miami: Prywatny 45-minutowy prywatny lot do South Beach

2. Miami: Prywatny 45-minutowy prywatny lot do South Beach

Ciesz się magiczną wycieczką lotniczą nad malowniczą dzielnicą South Beach w Miami. Podziwiaj z nieba wspaniałe widoki na południowe Miami, Biscayne Bay i Star Island. Rozpocznij wycieczkę od wejścia na pokład samolotu w biurze organizatora atrakcji. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, rozpoczynając swoją powietrzną przygodę. Leć nad linią brzegową South Beach, Key Biscayne, śródmieściem Miami oraz Wyspami Venetian, Star i Palm Islands. Po drodze podziwiaj widoki na złote plaże i luksusowe rezydencje. Rób fantastyczne zdjęcia, szybując nad Miami. Zobacz panoramę Miami z lotu ptaka. Posłuchaj pouczającej narracji pilota z certyfikatem FAA. Po zakończeniu lotu wróć do biura organizatora zajęć.

Miami Beach: South Beach: prywatna wycieczka samolotem z napojami

3. Miami Beach: South Beach: prywatna wycieczka samolotem z napojami

Wynajmij prywatny samolot i odkryj z powietrza najpiękniejsze widoki na słynne plaże i panoramę Miami. Ciesz się widokami z lotu ptaka i rób fantastyczne zdjęcia podczas lotu nad dzielnicą South Beach w mieście. Po starcie z lotniska Miami Executive Airport podziwiaj piękny widok na South Beach, jedno z najbardziej kultowych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Przygotuj aparat, by zrobić zdjęcie wspaniałej panoramy Miami. Zobacz różnorodne punkty orientacyjne z perspektywy lotu ptaka, w tym Miami Seaport, Miami Seaquarium i Start Island. Otrzymaj napoje, podziwiając widoki poniżej, zanim wrócisz na ziemię.

Miami: romantyczny 1-godzinny prywatny lot z szampanem

4. Miami: romantyczny 1-godzinny prywatny lot z szampanem

Zafunduj sobie niezapomnianą wycieczkę samolotem nad South Beach Miami podczas 1-godzinnego prywatnego lotu na pokładzie Cessny 172. Spędź romantyczny dzień na niebie, delektując się bezalkoholowym szampanem ze swoją wyjątkową osobą. Rozpocznij swoją przygodę od spotkania z osobistym pilotem z certyfikatem FAA i wskoczenia na pokład prywatnego samolotu. Popijaj drinki, szybując nad złocistymi plażami i luksusowymi rezydencjami na wyspie, a następnie obserwuj drapacze chmur w centrum Miami z Biscayne Bay. Podróżuj przez chmury nad wybrzeżem South Beach, Key Biscayne, Venetian Causeway, Star Island i Palm Islands. Rób zdjęcia z lotu ptaka i odkrywaj miejsca w Miami, których nie można zobaczyć z ziemi.

Miami: 30-minutowa prywatna wycieczka helikopterem

5. Miami: 30-minutowa prywatna wycieczka helikopterem

Leć nad Miami podczas magicznej, 30-minutowej wycieczki luksusowym helikopterem. Podziwiaj niezapomniane widoki na wybrzeże Miami. Podziwiaj rajskie wyspy, przelatując nad tropikalnym Oceanem Atlantyckim. Wylot z lotniska Miami Executive Airport i szybowanie nad piękną linią brzegową Coconut Grove i Coral Gables w kierunku zatoki Biscayne. Przepłyń przez Fisher Islands i Key Biscayne i kieruj się w stronę South Beach. Rozkoszuj się zapierającymi dech w piersiach widokami na Miami Beach i wieloma kultowymi atrakcjami w centrum miasta, na Wyspach Weneckich, Wyspach Star i Palm oraz na port w Miami. Zobacz rezydencje gwiazd oraz życie morskie, takie jak manaty, rekiny i delfiny.

Miami: Prywatna wycieczka samolotem z darmowymi drinkami

6. Miami: Prywatna wycieczka samolotem z darmowymi drinkami

Podaruj bliskim prezent, na jaki zasługują, wynajmując prywatny samolot tylko dla siebie. Chcesz zrobić urodzinową niespodziankę? Nie szukaj dalej! Odkryjmy razem najlepsze widoki Miami. Zobaczmy Miami z innej perspektywy. Zostaniesz powitany przez jednego z naszych pracowników, który zadba o to, abyś opuścił nasze biuro z uśmiechem na twarzy i niezapomnianym czasem. Nasi certyfikowani piloci sprawią, że wiele się nauczysz podczas wycieczki. Miami ma wiele do zaoferowania i wiele do odkrycia. Zarezerwuj z nami już dziś i ciesz się doświadczeniem, które zawsze będziesz pamiętać. Zobacz różne punkty orientacyjne z lotu ptaka, w tym Miami Seaquarium. Otrzymaj napoje, podziwiając widoki poniżej, zanim wrócisz na ziemię.

Miami: South Beach i centrum miasta - prywatna wycieczka samolotem

7. Miami: South Beach i centrum miasta - prywatna wycieczka samolotem

Wybierz się w magiczny lot samolotem nad czarującym południowym Miami i podziwiaj oszałamiające piękno Miami z nieba. Szybuj nad złotymi plażami i luksusowymi rezydencjami na wyspach, a następnie obserwuj drapacze chmur w centrum Miami z zatoki Biscayne. Wylatując z lotniska Miami Executive, przelecisz nad Pinecrest i przez Biscayne Bay w kierunku Key Biscayne. Na tym odcinku lotu będziesz mógł zobaczyć Virginia Key, Fisher Islands i South Pointe Park. Następnie będziesz cieszyć się wspaniałymi widokami na South Beach i jej złote plaże, po czym wzniesiesz się nad Intracoastal Waterway i zobaczysz rezydencje na Wyspach Star, Hibiscus i Palm. Na koniec przelecisz nad Zatoką Biscayne i zobaczysz centrum Miami, które jest pełne niesamowitych drapaczy chmur. Po powrocie na lotnisko zobaczysz Muzeum i Ogrody Vizcaya, a także Gaj Kokosowy.

Miami: prywatna przygoda z helikopterem

8. Miami: prywatna przygoda z helikopterem

Zwiedzaj Miami z powietrza podczas tej prywatnej przejażdżki helikopterem. Rejs po południowym Miami i zobacz mile linii brzegowej. Skorzystaj z okazji, aby zobaczyć życie morskie z helikoptera. Wystartuj z lotniska Miami Executive Airport i leć nad zachwycającymi plażami Zatoki Biscayne. Kontynuuj, aby zobaczyć niezakłócony widok na Coral Gables i Coconut Grove. Przejedź przez Muzeum Vizcaya i jego Ogrody Europejskie. Zobacz Tahiti Beach i zanurkuj nad rezerwatem Matheson, gdzie możesz zobaczyć manaty, delfiny i rekiny.

Miami Beach: Wycieczka prywatnym luksusowym samolotem z napojami

9. Miami Beach: Wycieczka prywatnym luksusowym samolotem z napojami

Zarezerwuj prywatny lot luksusowym samolotem dla siebie i swoich bliskich. Ciesz się 50 minutami zapierających dech w piersiach widoków na centrum Miami i Miami Beach, podziwiając najsłynniejsze zabytki miasta z lotu ptaka. Zostań powitany przez swojego pilota i wysłuchaj odprawy na wycieczkę. Otrzymaj napoje bezalkoholowe lub wodę, aby cieszyć się nimi podczas lotu przed startem z lotniska Miami Executive Airport w Kendall na Florydzie. Będąc w powietrzu, podziwiaj widoki na centrum Miami, Fisher Island, Key Biscayne, Sunny Isles, Miami Seaquarium, Port of Miami, Barl Harbor i wiele innych słynnych zabytków. Gdy będziesz cieszyć się widokami, Twój pilot zapewni na pokładzie komentarz i fakty dotyczące miejsc, które zobaczysz. Rób mnóstwo fantastycznych zdjęć z lotu ptaka i podziwiaj zapierającą dech w piersiach panoramę Miami.

Miami: Prywatny romantyczny lot o zachodzie słońca z szampanem

10. Miami: Prywatny romantyczny lot o zachodzie słońca z szampanem

Podczas tej prywatnej wycieczki wzbij się w przestworza z ukochaną osobą lub rodziną podczas wyjątkowego lotu nad kultowym pejzażem Miami. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się luksusem lotu tylko dla siebie, popijając schłodzonego, bezalkoholowego szampana. Oglądaj zachód słońca podczas lotu przez chmury. Rozpocznij swoją wycieczkę na lotnisku Miami Executive Airport. Rozpoczynając wspinaczkę, podziwiaj widoki na zachód słońca i wybrzeże Miami. Zrób zdjęcia Miami Beach i Key Biscayne, zanim polecisz dalej nad centrum Miami. Kontynuuj wycieczkę z kieliszkiem bezalkoholowego szampana w dłoni. Rzuć okiem na Miami Seaport i Miami Seaquarium. Podziwiaj wieczorne promienie słońca odbijające się od wody podczas lotu nad Star Island i Sunny Isles. Po 50 minutach lotu nad Miami i okolicami wróć na lotnisko Miami Executive Airport i zejdź na dół, aby zakończyć wycieczkę.

Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj wg::

Miami Executive Airport: najlepsze atrakcje w pobliżu

Miami Executive Airport: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Miami Executive Airport? Kliknij tutaj.