Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Merzouga

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 44
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Merzouga: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Merzouga? Kliknij tutaj.

Merzouga: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5144 opinii

Wrażenia z tej 3-dniowej wycieczki były niezapomniane. Przekroczyło to moje oczekiwania, podróżowaliśmy autobusem z 8-9 innymi osobami, wielkość grupy była bardzo dobra. Przewodnicy są bardzo dobrzy na wszystkich przystankach. A kierowca pojazdu, który bardzo nam się podobał, był uważny i pełen szacunku podczas jazdy. Punktem kulminacyjnym wycieczki jest niewątpliwie wizyta na pustyni Erg Chebi, czyli przejażdżka na wielbłądach. Obóz był lepszy niż się spodziewaliśmy, mieliśmy namiot z bardzo wygodnymi łóżkami. Oczywiście łazienka jest wspólna, więc jeśli podróżujesz zimą, ubierz się ciepło, bo jeśli wstaniesz w nocy, musisz zrobić kilka kroków. Najlepszą rzeczą było dzielenie się doświadczeniem z resztą grupy, panowała bardzo dobra atmosfera. Z niektórymi z nich spotkaliśmy się po trasie w Marrakeszu. Gorąco polecane doświadczenie! ! W świetnej cenie za wszystko co jest w cenie (transport, przewodnicy, śniadania, obiadokolacje, noclegi). Przygotuj trochę pieniędzy na napiwki i posiłki

Magiczna podróż! Nasz kierowca Jamal, bardzo miły, sprawił, że wiele odkryliśmy z wieloma wyjaśnieniami. Widok na góry jest niezwykły, a krajobraz Pustyni... nie do opisania! Atmosfera jest świetna, zakwaterowanie i jedzenie również. Na obiady i wizytę nie wliczone w cenę trzeba w sumie naliczyć około 400-450 dirhamów na osobę.

Mieliśmy 3 niesamowite dni i gorąco polecamy to doświadczenie! Krajobrazy zapierają dech w piersiach, a przewodnicy byli bardzo uważni przez cały pobyt. Szczególnie dziękujemy naszemu kierowcy Hichamowi, który towarzyszył nam przez cały pobyt! Dziękuję Hicham za życzliwość i humor, że jesteś na szczycie

Niesamowity! Jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu! Ludzie są bardzo gościnni i bardzo oddani. Berberowie są bardzo mili dla każdego. Całkowicie zalecane. Kierowca (Laarbi) jest świetnym profesjonalistą i bardzo miły! Zawsze z dobrymi manierami i rozważnie na drodze.

Wspaniały pobyt, niezapomniany! Pustynna przygoda jest zdecydowanie warta godzin spędzonych w drodze. Wykonane z 2 dzieci w wieku 4 i 8 lat, bez problemu. Nasz kierowca Mehdi był naprawdę świetny, bardzo miły iz bardzo ostrożną jazdą. Naprawdę do zrobienia!