Atrakcje i wycieczki Merzouga

Merzouga: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Merzouga? Kliknij tutaj.

Merzouga: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4129 opinii

Piękne doświadczenie, które zawsze będę nosił w sercu również dzięki wspaniałym ludziom, których spotkałem podczas podróży oraz naszemu Youssefowi, który spełnił nasze prośby i był bardzo pomocny. Byliśmy grupą 13 Włochów, wszyscy młodzi i bardzo hałaśliwi, Youssef poradził sobie doskonale, sprawiając, że wszystko było niezapomniane. Szkoda, że rozrywka kolacji berberyjskiej w luksusowym obozie bardzo rozczarowuje i została usunięta, byłem rozczarowany, ale na szczęście sąsiednie obozy są bardzo przyjazne i w końcu byliśmy z nimi. Informacje logistyczne: standardowy namiot nie jest prywatny, ale jest dla 4 osób, w pokoju nie ma łazienki, ale wspólna, ani prysznica i nie jest w prawdziwym sercu pustyni jak luksus. Z obozu można również wrócić quadem za 70 € od pary, doświadczenie, które polecam. Ps. Hotel pierwszego dnia nie jest tak zły, jak się wydaje, nie daj się zastraszyć zdjęciami. Obiady są praktycznie obowiązkowe w partnerskich restauracjach.

Absolutnie niesamowite przeżycie! Warty każdego grosza, jeśli myślisz o rezerwacji, zdecydowanie wybierz luksusową klasę, obóz jest piękny, cały oświetlony pięknymi latarniami, namiot jest piękny w środku, naprawdę czysty, a nawet prysznice z gorącą wodą, których się nie spodziewałem. Pierwszy hotel też był naprawdę fajny. Sandboarding i ognisko Beber były niesamowite, wszystkie napoje, które spotkaliśmy, były tak miłe i pouczające. Uwielbiałem przejażdżkę na wielbłądzie i niesamowity widok gwiazd! Nasz kierowca Larson był tak miły, że miał nawet aplikację do czytania astrologii i pokazał nam ustawienia gwiazd, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć Marsa! Jazda jest długa, ale zatrzymujesz się w wielu naprawdę interesujących miejscach, więc nie jest tak źle, że jedzenie było naprawdę dobre. Jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem!

Podróż była dla nas świetną zabawą i za tę cenę jest absolutnie nie do pobicia! Przejażdżka na wielbłądach po pustyni jest zdecydowanie absolutną atrakcją, ale inne przystanki również są miłe i przyjemne. Obóz na pustyni znajduje się zaledwie kilkaset metrów od miasta, ale to mu nie umniejsza. 3 rzeczy, które trzeba wiedzieć: podróż powrotna trwa około 10 godzin (z wystarczającymi przerwami), należy zabrać ze sobą szmatkę na Saharę (jeśli nie chce się jej kupować na miejscu) i do tego trzeba dołożyć trochę pieniędzy na obiad i napiwki.

świetna wycieczka. wszystko bardzo dobrze zorganizowane. wspaniałe krajobrazy. bardzo egzotyczne. wspaniałe gaje palmowe .. przejażdżka na wielbłądach w ciszy pustynnego zachodzącego słońca .. zejście z wydm w śniegu ... gwiaździsta noc pod namiotami ️ po wieczorze z muzykami Berberami przy ognisku... obozy z prysznicami i toaletami... wysokiej jakości minibus... i wisienka na torcie. Wielkie dzięki za te 3 dni poza czasem w tym autentycznym Maroku

Doskonały, idealny hotel i obóz. Isham, nasz kierowca był bardzo uważny i nauczył nas wielu rzeczy. Omar i Zaid w obozie na pustyni są bardzo przyjaźni i zawsze chcą zaoferować najlepsze wrażenia. To było niezapomniane, zrobiłbym to ponownie.