Atrakcje i wycieczki
Merzouga

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Merzouga

Merzouga: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Merzouga? Kliknij tutaj.

Merzouga: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3239 opinii

Świetne doświadczenie od A do Z Dobrze doświadczony kierowca i dobrze poinformowany pod każdym względem. Bardzo uważny na szczegóły. Dobre i miłe przewodniki, dobry wybór hoteli i restauracji - były idealne. Trasa i miejsca do odwiedzenia są wspaniałe, a także zajęcia. To będzie niezapomniana przygoda. Nasza grupa była niesamowita. Naprawdę mieliśmy szczęście!

Bardzo miłe doświadczenie dla nas. Odkryliśmy wspaniałe krajobrazy, poznaliśmy ludzi wszelkiego pochodzenia, osoby nadzorujące podróż bardzo się o Was troszczą i wszyscy są bardzo gościnni. Nasz kierowca Amid, który nas przewoził przez te trzy dni, był z nami naprawdę świetny. Naprawdę polecam to niezapomniane przeżycie.

To było niezapomniane przeżycie, biorąc pod uwagę, że autobusy jeżdżą wiele godzin, szczególnie w drodze powrotnej, ale kierowca był zawsze bardzo przyjazny i chętnie się zatrzymywał, gdy tylko go potrzebowaliśmy. Doskonałe jedzenie i wspaniałe zakwaterowanie. Dzięki milionowi za wszystko

Niesamowita wycieczka! Wszyscy przewodnicy byli wyjątkowi, ciepli i gościnni na każdym przystanku. Haj był wspaniałym kierowcą i zapewnił nam bezpieczeństwo przez trzy dni! Wart swojej wycieczki i fenomenalnych wrażeń z Andò Travel!

Ta wycieczka jest jeszcze lepsza niż na zdjęciu w opisie. Przewodniki są bardzo przyjazne i kompetentne, jedzenie jest dobre, zakwaterowanie jest wysokiej klasy, a krajobrazy są piękne.