Mersey

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mersey: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mersey? Kliknij tutaj.

Mersey: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1606 opinii

2 Scousers i 2 odwiedzających przyjaciół popłynęło promem i otworzyło wycieczkę autobusem. Chociaż mgła Mersey przerwała naszą wycieczkę po rzece, skorzystaliśmy z okazji, aby zobaczyć gazującą U Boat i wystawę w terminalu Woodside Ferry. Przed powrotem do Lpool kolejna wizyta w pamiątkowej rzeźbie Wilfreda Owena z I wojny światowej „Futility” Hamilton Square. Bardzo podobała mi się trasa Hop on Hop Off. Wycieczka autobusem po naszym pięknym mieście, z wyjątkiem ruiny Lime St. przez deweloperów i planistów. Wiele się nauczyłem i śmiałem się z przewodnikami Carlosem i Chrisem.

Był chłodny dzień, ale jedną z tych rzeczy, które musisz zrobić w Liverpoolu. I to nie zawiodło. Wspaniały widok i dość nostalgiczny pobyt na starym promie, który ma swoją historię. Radzę dostać się do kasy biletowej wcześniej, ponieważ nie jest to szybkie. Były tam tylko dwie osoby i wydawało się, że zajmują się także innymi sprawami, nie tylko promem.

Dobry rejs w ogóle, a muzeum łodzi było naprawdę interesujące. Jednak prom nie przepływa wiele przez rzekę. Tylko ta sama trasa (dość mała) tam iz powrotem. Ogólnie była to dobra cena za wycieczkę. Pod względem przewodnika nie było przewodnika, tylko dźwięk, który powtarzał się na każdym przystanku. Było to jednak interesujące, ale mało interaktywne.

To po prostu rejs po rzece który trwa 50 minut. Rejs odbywał się ładna kolorowa łodzią. W środku można kupić coś do picia i do jedzenia. Piękne widoki na miasto. Udało mi się nawet zobaczyć tęcze nad miastem. Niezapomniany widok.

Wspaniały rejs statkiem.Rewelacyjna wycieczka,dużo przestrzeni na statku i wspaniale widoki na Liverpool.Czulam się bardzo bezpiecznie i relaksacyjne.