Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Mercury Bay

Mercury Bay – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Whitianga: Cathedral Cove 2-godzinny rejs łodzią

1. Whitianga: Cathedral Cove 2-godzinny rejs łodzią

Ten malowniczy rejs statkiem z siedzibą w Whitianga przedstawia wspaniały nadmorski raj w zatoce Mercury Bay w najlepszym wydaniu. Wyrusz w 2-godzinną podróż przez skaliste wulkaniczne brzegi zatoki i odkryj jej piękne plaże, w tym Hahei i Lonely Bay. Punktem kulminacyjnym wycieczki jest słynna na całym świecie zatoczka katedralna w rezerwacie morskim Te Whanganui a Hei. Miejsce ma bogate dziedzictwo Maorysów, przyciąga około 150 000 odwiedzających rocznie i było wykorzystywane jako miejsce kręcenia przeboju filmowego Narnia. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, żeglując po zatoce i podziwiając jej wspaniałe naturalne krajobrazy rozciągające się na półwyspie. Po drodze słuchaj swojego przewodnika, dzieląc się zabawnymi komentarzami na żywo na temat zatoki i żyjącej tu przyrody. Miej też oko na wodę, ponieważ zawsze jest szansa zobaczyć delfiny, wieloryby i orki w ich naturalnym środowisku.

Whitianga: Rejs do Cathedral Cove

2. Whitianga: Rejs do Cathedral Cove

Wybierz się na wycieczkę żeglarską z Flaxmill Bay, małej zatoczki położonej między Cooks Beach i Whitianga, aby zobaczyć kultowe zabytki Mercury Bay i Cathedral Cove. Pomóż w żeglowaniu lub po prostu usiądź i zrelaksuj się na wygodnych pufach i podziwiaj malownicze krajobrazy. Wejdź na pokład naszego dużego, nowoczesnego katamaranu i po krótkim instruktażu bezpieczeństwa wypłyń na spokojne wody zatoki. Podczas rejsu z pomocą przewodnika dostrzeżesz najważniejsze zabytki okolicy. Przygotuj aparat fotograficzny, gdy będziesz przepływać obok Cathedral Cove. Podczas podróży będziesz cieszyć się przekąskami i napojami. Po zakotwiczeniu łodzi, jeśli warunki są dobre, wybierz pływanie lub nurkowanie w rezerwacie morskim ze wspaniałym życiem morskim lub po prostu zrelaksuj się na pokładzie i rozkoszuj się scenerią. Wycieczka kończy się w punkcie początkowym w zatoce Flaxmill.

Whitianga: Cathedral Cove & Caves: rejs wycieczkowy z nurkowaniem z rurką

3. Whitianga: Cathedral Cove & Caves: rejs wycieczkowy z nurkowaniem z rurką

Odkryj malowniczą zatokę Cathedral Cove i mniejsze jaskinie podczas tej wycieczki łodzią z Whitianga. Poczuj dreszczyk emocji w małych, trudno dostępnych jaskiniach i odkryj wspaniałe widoki na morzu. Zobacz drugą co do wielkości jaskinię morską w Nowej Zelandii i zbliż się do życia wodnego w rezerwacie morskim. Opuszczając Whitianga Wharf, zatrzymaj się, aby zobaczyć Klif Szekspira i miń oszałamiającą Lonely, zanim odkryjesz wnętrze Cooks Beach Blowhole i spojrzysz przez górę. Zachwyć się panoramicznym krajobrazem Cathedral Cove. Kieruj się na południe, zbliżając się wzdłuż wybrzeża do i z zatok, jaskiń i dziur. Podziwiaj hipnotyzujący wulkaniczny krajobraz wysokich szczytów i rzeźb skalnych. Podziwiaj wielkość drugiej co do wielkości jaskini morskiej w Nowej Zelandii „Orua”, zanim odwiedzisz przybrzeżne wyspy z większą liczbą jaskiń. Przed powrotem do Whitianga możesz nurkować z rurką i obserwować życie morskie w rezerwacie morskim.

Auckland: Półwysep Coromandel i wycieczka na plażę z gorącą wodą

4. Auckland: Półwysep Coromandel i wycieczka na plażę z gorącą wodą

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu w wygodnym minibusie wyposażonym w WiFi, porty ładowania i rozrywkę na ekranie. Wybierz się na malowniczą przejażdżkę przez nowozelandzkie krajobrazy, kierując się na niesamowity półwysep Coromandel. Po przybyciu na miejsce poświęć trochę czasu na relaks, opalanie się, pływanie, uprawianie sportu lub po prostu podziwianie spektakularnych widoków. Później ciesz się czasem na lunch w restauracji, gdzie możesz spróbować lokalnych potraw, a nawet napić się piwa, jeśli chcesz (jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę). Kontynuuj do następnego przystanku, słynnej plaży z gorącą wodą, gdzie możesz wykopać dziurę w piasku, aby stworzyć naturalnie podgrzewaną geotermalną kąpiel wodną. Wreszcie nadszedł czas, aby wrócić do Auckland, ale nie bez zatrzymania się na szybkie lody i kilka dodatkowych zdjęć.

Whitianga: Cathedral Cove, rejs, jaskinie i nurkowanie z rurką

5. Whitianga: Cathedral Cove, rejs, jaskinie i nurkowanie z rurką

Zrelaksuj się i ciesz się Klifem Szekspira, Lonely Bay i Cathedral Cove na otwartej łodzi z nieograniczonymi wspaniałymi widokami. Poczuj dreszczyk emocji związanych z wejściem do Blowhole Cooks, Whale Cave i naszej własnej „Hole in the Rock”. Regularnie odwiedzaj miejsca widoczne na filmach i zdjęciach online, zapuszczaj się do jaskiń, których inni nie mogą Cię zabrać! Zobacz ryby w Rezerwacie Morskim. Poznaj historię tego obszaru i zachwyć się formacjami wulkanicznymi w całej zatoce. Nie będziesz rozczarowany fantastyczną linią brzegową Coromandel, gdy schodzimy do Jaskini Morskiej Orua, gdzie zostaniesz zabrany do wnętrza jaskini i usłyszysz niesamowitą akustykę podczas odtwarzania muzyki.

Whitianga: Wycieczka łodzią po zatoce Cathedral Cove

6. Whitianga: Wycieczka łodzią po zatoce Cathedral Cove

Przeglądaj 12 kilometrów nierównego wybrzeża wulkanicznego z wody podczas fascynującego rejsu łodzią wypływającą z Whitianga. Zrelaksuj się, odkrywając to, co najlepsze w Cathedral Cove, wypatrując lokalnego życia morskiego i podziwiając pobliskie wyspy i piękne plaże. Wejdź na pokład łodzi w Whitianga i zanurz się w otaczającej ją nadmorskiej scenerii. Posłuchaj wnikliwego komentarza na żywo, odwiedzając kultowe miejsca, takie jak zapierająca dech w piersiach Cathedral Cove, Lonely Bay, Cooks Beach i Hahei. Przejdź obok wysokich szczytów skalnych i wejdź do gigantycznych dziur i jaskiń morskich. Dostrzegaj życie morskie wczesnym rankiem, przy spokojnych warunkach morskich i słabym świetle słonecznym padającym na wybrzeże Zatoki Mercury.

Cathedral Cove Snorkel Boat Tours przez Cathedral Cove

7. Cathedral Cove Snorkel Boat Tours przez Cathedral Cove

Snorkeling i nurkowanie w Cathedral Cove i okolicach, Hahei, Coromandel Peninsula NZ... w najlepszym wydaniu! Haere mai, witamy Cathedral Cove Dive & Snorkel znajduje się u wrót do słynnej na całym świecie zatoki Cathedral Cove i rezerwatu morskiego Te Whanganui-o-Hei. Działając z Hahei, jesteśmy otoczeni wyspami oferującymi nurkom, snorkelom i zwiedzającym nietknięte i zapierające dech w piersiach krajobrazy zarówno nad, jak i pod wodą. Zarezerwuj dedykowany rejs wycieczkowy Cathedral Cove Snorkel Boat Tour lub Dive Tour już dziś - osoby nieumiejące pływać są mile widziane, ponieważ zapewniamy pomoc w pływaniu. Wycieczki z rurką Wskocz na naszą łódź i odkryj niektóre ze wspaniałych miejsc do snorkelingu wokół Hahei, do których po prostu nie można dostać się z brzegu. Na naszym wybrzeżu znajdują się wspaniałe obszary ze skalistymi rafami i spadkami lub płytkimi kolorowymi płaskowyżami pełnymi życia. Zarezerwuj jako pojedynczy snorkeler lub, jeszcze lepiej, zbierz grupę i wypełnij łódź. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt, w pełni ciepłe pianki i środki pływające dla osób nieumiejących pływać. Wpadnij na kąpiel - jest więcej niż jeden sposób, aby zobaczyć zatokę Cathedral Cove - pełne ciepłe kombinezony są dostarczane podczas wszystkich wycieczek łodzią z rurką.

Mercury Bay: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mercury Bay? Kliknij tutaj.