Mercado dos Lavradores

Mercado dos Lavradores – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Funchal: Wycieczka piesza po Starym Mieście

1. Funchal: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Spotkaj się z przewodnikiem w Naturalmente Português – History Tellers w centrum handlowym La Vie, aby rozpocząć tę 2-godzinną pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Funchal. Dowiedz się, jak historia Madery i Funchal ukształtowała centrum miasta, odwiedzając najważniejsze atrakcje miasta. Przejdź się XIX-wieczną aleją pomiędzy Teatrem Miejskim i katedrą, gdzie w XV wieku po raz pierwszy posadzono trzcinę cukrową w Maderze. Odkryj średniowieczne centrum miasta, sięgające czasów Złotego Wieku Cukru, i zobacz przepiękne zabytki sztuki sakralnej z XVII wieku. Zwiedź ruiny starego placu z pręgierzem, pozostałości po dawnych powodziach oraz obszar zniszczony podczas Wielkiego Pożaru w Funchal w 1584 r. Wycieczka odbywa się w ramach wsparcia dla studentów Uniwersytetu w Maderze znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.  

Funchal: zwiedzanie miasta w tukxi

2. Funchal: zwiedzanie miasta w tukxi

Z lokalnym przewodnikiem za kierownicą ta wycieczka stanowi fantastyczne wprowadzenie do historii, kultury i zabytków Funchal. Wycieczka zabierze Cię na XV-wieczne Stare Miasto, z przystankami w fantastycznych punktach widokowych Socorro i Villa Guida. Później docenisz mieszankę zabytków z różnych stuleci w centrum miasta, w tym XV-wieczną katedrę, Mercado dos Lavradores (targ rolniczy) i plac miejski, na którym znajduje się ratusz i klasztor jezuitów. Odwiedź okolicę São Pedro, gdzie można podziwiać najstarszy klasztor na wyspie, Santa Clara, słynne Muzeum Quinta das Cruzes i kościół São Pedro. Aby zakończyć wycieczkę, przejedź obok Ogrodu Miejskiego i parku Santa Catarina, aby posmakować słynnych ogrodów Madery. Tukxi jest mały i wystarczająco zwrotny, by wygodnie podróżować po małych bocznych uliczkach miasta. Ta wycieczka jest idealnym wprowadzeniem do miasta Funchal!

Funchal: poznaj zabytki miasta podczas 2-godzinnej wycieczki tuk-tukiem

3. Funchal: poznaj zabytki miasta podczas 2-godzinnej wycieczki tuk-tukiem

Zobacz najlepsze strony Funchal podczas wycieczki tuk-tukiem z przewodnikiem. Rejs przez Stare Miasto i nową dzielnicę Lido. Zobacz zabytki, takie jak twierdza Pico, fort São Tiago i katedra w Funchal. Odbierz z miejsca zakwaterowania w Funchal i podziwiaj scenerię, wjeżdżając na szczyt wzgórza, na którym wznosi się twierdza Pico. Podziwiaj tę fortecę, która niegdyś chroniła miasto przed piratami i francuskimi korsarzami. Jedź dalej do Quinta Vigia, jasnoróżowej rezydencji, w której mieszka prezydent wyspy. Jedź do katedry w Funchal, aby docenić jej wspaniałe elementy stylu manuelińskiego gotyku. Zatrzymaj się na targu rolniczym, gdzie możesz zapoznać się ze świeżymi lokalnymi produktami. Zakończ wycieczkę w barze Barreirinha's na starym mieście, gdzie możesz zatrzymać się na orzeźwiającego drinka lub pyszną przekąskę.

Madera: Tukxi Tour do Monte

4. Madera: Tukxi Tour do Monte

Usiądź w swojej "Tukxi" (taksówce tuk-tuk) z lokalnym przewodnikiem na czele, a Twoja wycieczka rozpocznie się od jazdy po wzgórzach Funchal do słynnej wioski Monte i jej słynnego kościoła, ogrodów i przejażdżki saneczkami. W drodze na wzgórze będziesz mógł podziwiać fantastyczne widoki na miasto, a gdy znajdziesz się w wiosce Monte, przewodnik poprowadzi Cię przez ogrody do słynnego XIX-wiecznego kościoła „Matki Bożej z Monte”. Informacje o historii wioski zostaną dostarczone wraz z niesamowitymi możliwościami robienia zdjęć. Możesz także przeżyć słynny zjazd saneczkami (płatny osobno). Twój kierowca Tukxi spotka się z tobą pod koniec przejażdżki saneczkami, po czym wygodnie powrócisz do punktu początkowego.

Audioprzewodnik Citywalk Funchal dla gości rejsów

5. Audioprzewodnik Citywalk Funchal dla gości rejsów

Zwiedzaj miasto Funchal indywidualnie i we własnym tempie, z czasem na zdjęcia, zakupy lub odpoczynek w kawiarni. Usłyszysz informacje o historii, architekturze i życiu w Funchal od doświadczonego przewodnika na swoim smartfonie. Wycieczka dla gości rejsu rozpoczyna się bezpośrednio przy porcie i prowadzi wzdłuż nabrzeża w kierunku centrum miasta. Po drodze poznasz ekscytujące historie o odkryciu wyspy Madera i najazdach piratów. Przechodzi obok Pałacu Sao Laurence do parku miejskiego Funchal. Tutaj możesz zrobić sobie krótką przerwę w cieniu drzew. Tuż obok można kupić słynne Madeira w Blandey's Weinlodge - miłe wspomnienie wyspy. Następnie kontynuujesz podążanie bulwarem miasta i wkrótce znajdziesz się przed katedrą. W drodze do dużej hali targowej wielokrotnie natkniesz się na chodniki Calcada, na których przedstawiono sceny z historii Portugalii i inne motywy. Hala rybna i targ warzywny to dwie atrakcje hali targowej. Rua Santa Maria z jaskrawo pomalowanymi drzwiami zaczyna się tuż pod halą targową. Liczne restauracje i bary zapraszają na krótką przerwę. W wielu barach oferowana jest również poncha, typowy drink z Madery. Trasa obejmuje wiele innych historycznych budynków i placów, a kończy się w parku Santa Catarina tuż nad portem.

Zwiedzanie Funchal

6. Zwiedzanie Funchal

Jest to piesza wycieczka trwająca 2:00h/2:30h, podczas której nasz lokalny przewodnik pokaże Ci centrum miasta, Catedral da Se, tradycyjny targ rolniczy, na którym możesz zobaczyć i spróbować tropikalnych owoców. Zobacz lokalne ryby i warzywa. Degustacja wina Madera z typowym ciastem "bolo de mel". Również Stare Miasto z malowanymi drzwiami, stare ciasteczka i typowa fabryka ciast oraz twierdza Sao Tiago. Na zakończenie wycieczki będziesz mógł spróbować wina Madera w lokalnej starej winnicy. Chodź z nami i odkryj niektóre z najważniejszych atrakcji Funchal i wiele więcej!

Doświadczenie kulinarne i wycieczka po targu

7. Doświadczenie kulinarne i wycieczka po targu

Rozpoczynamy od szczegółowej wizyty na lokalnym targu z degustacją egzotycznych owoców, a następnie udajemy się do restauracji z otwartą kuchnią, gdzie szef kuchni wyjaśni i zademonstruje, jak przygotowuje potrawy. Kreatywny szef kuchni zaczyna od zebrania żywych, świeżych składników, przygotowując scenę dla oszałamiającego wizualnie kulinarnego arcydzieła. Z precyzją, umiejętnie sieka, kroi i kroi w kostkę, nasycając każdy ruch artystycznym talentem, tworząc symfonię kuszących aromatów, urzekając wszystkich w pokoju. Łącząc smaki, szef kuchni wyjaśnia przemyślaną równowagę i unikalne zwroty akcji, które podnoszą wartość każdego dania. Doświadczenie warte przeżycia!

Przejażdżka saniami i degustacja wina Madera

8. Przejażdżka saniami i degustacja wina Madera

malowniczy widok na szczyty Funchal tętniący życiem główny rynek, mercado dos lavradores, sprzedaje kolorowy wachlarz ryb, egzotycznych owoców i lokalnego rzemiosła, mieszczący się w żółtym budynku z azulejos, został zaprojektowany w latach trzydziestych XX wieku przez Edmundo Tavaresa.Sprzedawcy kwiatów w tradycyjnych strojach wyspiarskich skolonizowali wejście na rynek, a ich stragany sprzedają atrakcyjne cenowo kwiaty cięte i cebulki lub delikatne kwiaty orchidei mogą skusić Cię do zakupu pamiątki z ogrodniczego bogactwa wyspy. W hali rybnej można zobaczyć sceny, od których skręca się żołądek: ostre jak brzytwa zęby i duże, wpatrujące się oczy ryby escabbard. Aby uzyskać przyjemniejsze widoki i frangances, udaj się na górne piętro, z bogatymi wystawami sezonowych owoców i warzyw. Mała wioska rybacka. Jest to jedna z najbardziej klimatycznych wiosek rybackich na wyspie. Nazwa wioski pochodzi od fok mnichów, które często odwiedzają port. Centrum wioski, z bielonymi domami, sklepami i barem, w którym można skosztować lokalnego napoju poncha, pozostaje natychmiast lubiane. Kamienista plaża wypełniona jest kolorowymi łodziami rybackimi. Winston Church wybrał tę wioskę do namalowania w 1949 roku. Jeśli chcesz spróbować lokalnego wina, zobaczysz ogromne beczki w przeszklonej, nowoczesnej winiarni Henrique e Henrique. Pochodzący z 1850 roku domek jest właścicielem największych winnic na wyspie i produkuje jedne z najlepszych win madera w okolicy. Monte Toboggan przesuwa się w wiklinowym koszu zamontowanym na drewnianych prowadnicach, możliwe jest pokonanie 2 km (1 mila) zjazdu z Monte do Funchal w 10 minut. Wycieczka odbywa się co roku przez tysiące osób, zafascynowanych doświadczeniem podróżowania z prędkością po publicznej autostradzie na drewnianych sankach. Ernest Hemingway opisał to kiedyś jako "ekscytujące". Wyściełane siedzenie łagodzi bezpieczną jazdę, a pasażerowie znajdują się w bezpiecznych rękach kierowców sań, którzy pchają i sterują z tyłu, używając gumowych butów jako hamulców. Saneczkarstwo na Maderze zostało wynalezione jako forma transportu w 1850 roku

Wycieczka prywatna Monte Toboggan - przyjazna dla środowiska

9. Wycieczka prywatna Monte Toboggan - przyjazna dla środowiska

Usiądź w swoim "Tukxi" (taksówce tuk-tuk) z lokalnym przewodnikiem za sterami, a Twoja wycieczka rozpocznie się od przejażdżki po wzgórzach Funchal do słynnej wioski Monte i jej słynnego kościoła, ogrodów i zjazdu na sankach w 100% elektrycznym tuktuku. W drodze na wzgórze będziesz mógł podziwiać fantastyczne widoki na miasto, a po dotarciu do wioski Monte przewodnik poprowadzi Cię przez ogrody do słynnego XIX-wiecznego kościoła "Matki Bożej z Monte". Otrzymasz informacje na temat historii wioski, a także niesamowite możliwości robienia zdjęć. Możesz także doświadczyć słynnej jazdy na sankach (płatne osobno). Twój kierowca Tukxi spotka się z Tobą po zakończeniu przejażdżki saniami, po czym wygodnie wrócisz do punktu wyjścia.

Funchal Historical Tuk-Tuk Tour z przewodnikiem

10. Funchal Historical Tuk-Tuk Tour z przewodnikiem

Wybierz się na wędrówkę ulicami wypełnionymi kolonialną architekturą, zanurzając się w echach minionej epoki. Poznaj kolebkę przemysłu winiarskiego Madery, degustując wykwintne smaki, które zachwycają od wieków. Wejdź w interakcję z przyjaznymi mieszkańcami na tętniących życiem rynkach, będąc świadkiem autentycznej kultury wyspy z pierwszej ręki. Zaufaj naszej certyfikowanej firmie, aby odbyć bezpieczną, profesjonalną i niezapomnianą podróż przez historyczny gobelin Funchal. Zarezerwuj wycieczkę tuk-tukiem już dziś i wyrusz w niezwykłą przygodę w głąb urzekającej historii miasta Funchal. Oto niektóre z miejsc, które zobaczysz -Twierdza São João do Pico -Muzeum Quinta das Cruzes -Katedra Nossa Senhora -Mercado dos Lavradores -Fort São Tiago -Stare Miasto -Kompleks Balnear da Barreirinha -Punkt widokowy Rua de Santa Maria -Punkt widokowy Vila Guida -Centralny ogród -Ratusz w Funchal i wiele więcej... -Odbiór i dowóz do hoteli w okolicy Funchal lub za obopólną zgodą. Odbiór klientów w porcie / pirsie Funchal tylko z 48-godzinnym wyprzedzeniem i dodatkową opłatą w wysokości 6 € (zasady i przepisy portu Madery) -Minimum 2 pasażerów na wycieczkę. -Opłaty za wstęp lub doświadczenia w miejscach publicznych lub prywatnych, które są płatne, nie są wliczone w cenę wycieczki.

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj wg::

Mercado dos Lavradores: najlepsze atrakcje w pobliżu

Mercado dos Lavradores – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Funchal: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Funchal: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Spotkaj się z przewodnikiem w Naturalmente Português – History Tellers w centrum handlowym La Vie, aby rozpocząć tę 2-godzinną pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Funchal. Dowiedz się, jak historia Madery i Funchal ukształtowała centrum miasta, odwiedzając najważniejsze atrakcje miasta. Przejdź się XIX-wieczną aleją pomiędzy Teatrem Miejskim i katedrą, gdzie w XV wieku po raz pierwszy posadzono trzcinę cukrową w Maderze. Odkryj średniowieczne centrum miasta, sięgające czasów Złotego Wieku Cukru, i zobacz przepiękne zabytki sztuki sakralnej z XVII wieku. Zwiedź ruiny starego placu z pręgierzem, pozostałości po dawnych powodziach oraz obszar zniszczony podczas Wielkiego Pożaru w Funchal w 1584 r. Wycieczka odbywa się w ramach wsparcia dla studentów Uniwersytetu w Maderze znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.  

Funchal: zwiedzanie miasta w tukxi

Funchal: zwiedzanie miasta w tukxi

Z lokalnym przewodnikiem za kierownicą ta wycieczka stanowi fantastyczne wprowadzenie do historii, kultury i zabytków Funchal. Wycieczka zabierze Cię na XV-wieczne Stare Miasto, z przystankami w fantastycznych punktach widokowych Socorro i Villa Guida. Później docenisz mieszankę zabytków z różnych stuleci w centrum miasta, w tym XV-wieczną katedrę, Mercado dos Lavradores (targ rolniczy) i plac miejski, na którym znajduje się ratusz i klasztor jezuitów. Odwiedź okolicę São Pedro, gdzie można podziwiać najstarszy klasztor na wyspie, Santa Clara, słynne Muzeum Quinta das Cruzes i kościół São Pedro. Aby zakończyć wycieczkę, przejedź obok Ogrodu Miejskiego i parku Santa Catarina, aby posmakować słynnych ogrodów Madery. Tukxi jest mały i wystarczająco zwrotny, by wygodnie podróżować po małych bocznych uliczkach miasta. Ta wycieczka jest idealnym wprowadzeniem do miasta Funchal!

Funchal: poznaj zabytki miasta podczas 2-godzinnej wycieczki tuk-tukiem

Funchal: poznaj zabytki miasta podczas 2-godzinnej wycieczki tuk-tukiem

Zobacz najlepsze strony Funchal podczas wycieczki tuk-tukiem z przewodnikiem. Rejs przez Stare Miasto i nową dzielnicę Lido. Zobacz zabytki, takie jak twierdza Pico, fort São Tiago i katedra w Funchal. Odbierz z miejsca zakwaterowania w Funchal i podziwiaj scenerię, wjeżdżając na szczyt wzgórza, na którym wznosi się twierdza Pico. Podziwiaj tę fortecę, która niegdyś chroniła miasto przed piratami i francuskimi korsarzami. Jedź dalej do Quinta Vigia, jasnoróżowej rezydencji, w której mieszka prezydent wyspy. Jedź do katedry w Funchal, aby docenić jej wspaniałe elementy stylu manuelińskiego gotyku. Zatrzymaj się na targu rolniczym, gdzie możesz zapoznać się ze świeżymi lokalnymi produktami. Zakończ wycieczkę w barze Barreirinha's na starym mieście, gdzie możesz zatrzymać się na orzeźwiającego drinka lub pyszną przekąskę.

Madera: Tukxi Tour do Monte

Madera: Tukxi Tour do Monte

Usiądź w swojej "Tukxi" (taksówce tuk-tuk) z lokalnym przewodnikiem na czele, a Twoja wycieczka rozpocznie się od jazdy po wzgórzach Funchal do słynnej wioski Monte i jej słynnego kościoła, ogrodów i przejażdżki saneczkami. W drodze na wzgórze będziesz mógł podziwiać fantastyczne widoki na miasto, a gdy znajdziesz się w wiosce Monte, przewodnik poprowadzi Cię przez ogrody do słynnego XIX-wiecznego kościoła „Matki Bożej z Monte”. Informacje o historii wioski zostaną dostarczone wraz z niesamowitymi możliwościami robienia zdjęć. Możesz także przeżyć słynny zjazd saneczkami (płatny osobno). Twój kierowca Tukxi spotka się z tobą pod koniec przejażdżki saneczkami, po czym wygodnie powrócisz do punktu początkowego.

Audioprzewodnik Citywalk Funchal dla gości rejsów

Audioprzewodnik Citywalk Funchal dla gości rejsów

Zwiedzaj miasto Funchal indywidualnie i we własnym tempie, z czasem na zdjęcia, zakupy lub odpoczynek w kawiarni. Usłyszysz informacje o historii, architekturze i życiu w Funchal od doświadczonego przewodnika na swoim smartfonie. Wycieczka dla gości rejsu rozpoczyna się bezpośrednio przy porcie i prowadzi wzdłuż nabrzeża w kierunku centrum miasta. Po drodze poznasz ekscytujące historie o odkryciu wyspy Madera i najazdach piratów. Przechodzi obok Pałacu Sao Laurence do parku miejskiego Funchal. Tutaj możesz zrobić sobie krótką przerwę w cieniu drzew. Tuż obok można kupić słynne Madeira w Blandey's Weinlodge - miłe wspomnienie wyspy. Następnie kontynuujesz podążanie bulwarem miasta i wkrótce znajdziesz się przed katedrą. W drodze do dużej hali targowej wielokrotnie natkniesz się na chodniki Calcada, na których przedstawiono sceny z historii Portugalii i inne motywy. Hala rybna i targ warzywny to dwie atrakcje hali targowej. Rua Santa Maria z jaskrawo pomalowanymi drzwiami zaczyna się tuż pod halą targową. Liczne restauracje i bary zapraszają na krótką przerwę. W wielu barach oferowana jest również poncha, typowy drink z Madery. Trasa obejmuje wiele innych historycznych budynków i placów, a kończy się w parku Santa Catarina tuż nad portem.

Zwiedzanie Funchal

Zwiedzanie Funchal

Jest to piesza wycieczka trwająca 2:00h/2:30h, podczas której nasz lokalny przewodnik pokaże Ci centrum miasta, Catedral da Se, tradycyjny targ rolniczy, na którym możesz zobaczyć i spróbować tropikalnych owoców. Zobacz lokalne ryby i warzywa. Degustacja wina Madera z typowym ciastem "bolo de mel". Również Stare Miasto z malowanymi drzwiami, stare ciasteczka i typowa fabryka ciast oraz twierdza Sao Tiago. Na zakończenie wycieczki będziesz mógł spróbować wina Madera w lokalnej starej winnicy. Chodź z nami i odkryj niektóre z najważniejszych atrakcji Funchal i wiele więcej!

Doświadczenie kulinarne i wycieczka po targu

Doświadczenie kulinarne i wycieczka po targu

Rozpoczynamy od szczegółowej wizyty na lokalnym targu z degustacją egzotycznych owoców, a następnie udajemy się do restauracji z otwartą kuchnią, gdzie szef kuchni wyjaśni i zademonstruje, jak przygotowuje potrawy. Kreatywny szef kuchni zaczyna od zebrania żywych, świeżych składników, przygotowując scenę dla oszałamiającego wizualnie kulinarnego arcydzieła. Z precyzją, umiejętnie sieka, kroi i kroi w kostkę, nasycając każdy ruch artystycznym talentem, tworząc symfonię kuszących aromatów, urzekając wszystkich w pokoju. Łącząc smaki, szef kuchni wyjaśnia przemyślaną równowagę i unikalne zwroty akcji, które podnoszą wartość każdego dania. Doświadczenie warte przeżycia!

Przejażdżka saniami i degustacja wina Madera

Przejażdżka saniami i degustacja wina Madera

malowniczy widok na szczyty Funchal tętniący życiem główny rynek, mercado dos lavradores, sprzedaje kolorowy wachlarz ryb, egzotycznych owoców i lokalnego rzemiosła, mieszczący się w żółtym budynku z azulejos, został zaprojektowany w latach trzydziestych XX wieku przez Edmundo Tavaresa.Sprzedawcy kwiatów w tradycyjnych strojach wyspiarskich skolonizowali wejście na rynek, a ich stragany sprzedają atrakcyjne cenowo kwiaty cięte i cebulki lub delikatne kwiaty orchidei mogą skusić Cię do zakupu pamiątki z ogrodniczego bogactwa wyspy. W hali rybnej można zobaczyć sceny, od których skręca się żołądek: ostre jak brzytwa zęby i duże, wpatrujące się oczy ryby escabbard. Aby uzyskać przyjemniejsze widoki i frangances, udaj się na górne piętro, z bogatymi wystawami sezonowych owoców i warzyw. Mała wioska rybacka. Jest to jedna z najbardziej klimatycznych wiosek rybackich na wyspie. Nazwa wioski pochodzi od fok mnichów, które często odwiedzają port. Centrum wioski, z bielonymi domami, sklepami i barem, w którym można skosztować lokalnego napoju poncha, pozostaje natychmiast lubiane. Kamienista plaża wypełniona jest kolorowymi łodziami rybackimi. Winston Church wybrał tę wioskę do namalowania w 1949 roku. Jeśli chcesz spróbować lokalnego wina, zobaczysz ogromne beczki w przeszklonej, nowoczesnej winiarni Henrique e Henrique. Pochodzący z 1850 roku domek jest właścicielem największych winnic na wyspie i produkuje jedne z najlepszych win madera w okolicy. Monte Toboggan przesuwa się w wiklinowym koszu zamontowanym na drewnianych prowadnicach, możliwe jest pokonanie 2 km (1 mila) zjazdu z Monte do Funchal w 10 minut. Wycieczka odbywa się co roku przez tysiące osób, zafascynowanych doświadczeniem podróżowania z prędkością po publicznej autostradzie na drewnianych sankach. Ernest Hemingway opisał to kiedyś jako "ekscytujące". Wyściełane siedzenie łagodzi bezpieczną jazdę, a pasażerowie znajdują się w bezpiecznych rękach kierowców sań, którzy pchają i sterują z tyłu, używając gumowych butów jako hamulców. Saneczkarstwo na Maderze zostało wynalezione jako forma transportu w 1850 roku

Wycieczka prywatna Monte Toboggan - przyjazna dla środowiska

Wycieczka prywatna Monte Toboggan - przyjazna dla środowiska

Usiądź w swoim "Tukxi" (taksówce tuk-tuk) z lokalnym przewodnikiem za sterami, a Twoja wycieczka rozpocznie się od przejażdżki po wzgórzach Funchal do słynnej wioski Monte i jej słynnego kościoła, ogrodów i zjazdu na sankach w 100% elektrycznym tuktuku. W drodze na wzgórze będziesz mógł podziwiać fantastyczne widoki na miasto, a po dotarciu do wioski Monte przewodnik poprowadzi Cię przez ogrody do słynnego XIX-wiecznego kościoła "Matki Bożej z Monte". Otrzymasz informacje na temat historii wioski, a także niesamowite możliwości robienia zdjęć. Możesz także doświadczyć słynnej jazdy na sankach (płatne osobno). Twój kierowca Tukxi spotka się z Tobą po zakończeniu przejażdżki saniami, po czym wygodnie wrócisz do punktu wyjścia.

Funchal Historical Tuk-Tuk Tour z przewodnikiem

Funchal Historical Tuk-Tuk Tour z przewodnikiem

Wybierz się na wędrówkę ulicami wypełnionymi kolonialną architekturą, zanurzając się w echach minionej epoki. Poznaj kolebkę przemysłu winiarskiego Madery, degustując wykwintne smaki, które zachwycają od wieków. Wejdź w interakcję z przyjaznymi mieszkańcami na tętniących życiem rynkach, będąc świadkiem autentycznej kultury wyspy z pierwszej ręki. Zaufaj naszej certyfikowanej firmie, aby odbyć bezpieczną, profesjonalną i niezapomnianą podróż przez historyczny gobelin Funchal. Zarezerwuj wycieczkę tuk-tukiem już dziś i wyrusz w niezwykłą przygodę w głąb urzekającej historii miasta Funchal. Oto niektóre z miejsc, które zobaczysz -Twierdza São João do Pico -Muzeum Quinta das Cruzes -Katedra Nossa Senhora -Mercado dos Lavradores -Fort São Tiago -Stare Miasto -Kompleks Balnear da Barreirinha -Punkt widokowy Rua de Santa Maria -Punkt widokowy Vila Guida -Centralny ogród -Ratusz w Funchal i wiele więcej... -Odbiór i dowóz do hoteli w okolicy Funchal lub za obopólną zgodą. Odbiór klientów w porcie / pirsie Funchal tylko z 48-godzinnym wyprzedzeniem i dodatkową opłatą w wysokości 6 € (zasady i przepisy portu Madery) -Minimum 2 pasażerów na wycieczkę. -Opłaty za wstęp lub doświadczenia w miejscach publicznych lub prywatnych, które są płatne, nie są wliczone w cenę wycieczki.

Funchal: Najciekawsze atrakcje

Mercado dos Lavradores: Wycieczki i bilety

Portugalia: Ciekawe miejsca

Mercado dos Lavradores: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mercado dos Lavradores? Kliknij tutaj.

Mercado dos Lavradores: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(1191 recenzji)

Anna była doskonałym przewodnikiem i bardzo kompetentna. To była mała grupa (4), więc odbyliśmy świetne rozmowy i mnóstwo czasu na pytania. Na początku ciężko było znaleźć, a instrukcje nie były zbyt jasne - trzeba było udać się do biura Administracji Uczelni. Wszyscy staliśmy na zewnątrz, gdzie spotyka się większość grup. To było warte swojej ceny. Pamiętaj, aby zostawić swojemu przewodnikowi studenckiemu miły napiwek.

Bardzo miła, ciekawa wizyta z cennymi anegdotami. Nasz przewodnik był super dostępny i bardzo przyjemny. Mieliśmy szczęście, że byliśmy tylko 2, wspaniały luksus. Jedyne co trzeba poprawić to informacja o miejscu wyjazdu i fakt konieczności kontaktu ze sklepem na uczelni.

Nasti był naszym osobistym przewodnikiem. Bardzo dobrze przekazała nam historię Funchal i poprowadziła nas przez stare miasto. Pokazano i wyjaśniono rynek. Zadziwiła nas jej orzeźwiająca natura. Chętnie raz po raz.

Przewodnik był bardzo miły, niestety były to dla nas wakacje i nie mogliśmy wejść do niektórych budynków. Ale mimo to dobrze nam to opisała i dała nam kilka wskazówek na temat podróży.

Bardzo dobra wycieczka na początek pobytu na Maderze, przewodniczka Martyna pokazała nam wiele ciekawych rzeczy, których sami byśmy nie zauważyli. I bardzo dobrze mówiła po angielsku.