Atrakcje i wycieczki
Melk

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Melk

Na jakich wycieczkach w: Melk obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Melk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Melk? Kliknij tutaj.

Melk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 345 opinii

Tak się cieszę, że dołączyliśmy do tej wycieczki i mogliśmy zobaczyć uroczą dolinę Wachau i inne atrakcje, takie jak malownicze, ciche miasta Krems, Durnstein i Melk. Harmonogram był na czas i w sam raz dla nas. Thomas, nasz przewodnik, wykonał wspaniałą robotę, wyjaśniając historię Austrii od kontekstu monarchii po religię i wszystko inne pomiędzy. Mój mąż i ja świetnie się bawiliśmy.

Mimo że było mglisto z lekkim deszczem, wycieczka po Wachau była świetna. Nasz francuski przewodnik zrobił świetną robotę, ucząc nas o winie z tego austriackiego regionu. Melk Abby i miasto, a także restauracja na lunch były również wspaniałą częścią wycieczki. Gorąco polecam!

Naprawdę wspaniały dzień! Świetna energia i bardzo ciekawe informacje od naszego Przewodnika Martina. Piękna dolina do odwiedzenia, ładne przystanki, piękne opactwo - ładne tempo przez cały dzień. Jedna rzecz: lunch był fajny (tradycyjny), ale jedzenie nie było tak dobre..

Świetnie się bawiliśmy zwiedzając dolinę Wachau dzięki naszemu niesamowitemu przewodnikowi, Adnan! Wszystko przebiegło bezproblemowo i była to opłacalna wycieczka poza miasto. Wysoce zalecane!

Najbardziej zalecane. Bardzo przyjemne. Mieliśmy niesamowitego przewodnika, który był zabawny, ciekawy i pełen wiedzy i historii. Dziękuję za bardzo miły dzień