Wycieczki całodniowe z: Meksyk

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Meksyk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Meksyk? Kliknij tutaj.

Meksyk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 1954 opinii

Po dokonaniu rezerwacji przeczytałem negatywne i pozytywne recenzje. Więcej uwagi poświęciłem negatywnym opiniom, ponieważ zazwyczaj są to najtrafniejsze opisy. Powiedziawszy to, Fabio był złym przewodnikiem. Lekcja historii po drodze była bardzo pouczająca. Na tę wycieczkę było nas w sumie 8 osób. Szlak był bardzo łatwy do przebycia. Strome, ale łatwe do naśladowania. Dotarliśmy do 13 900 stóp. Miałem nadzieję, że dotrę do 14 km, ale chmury zaczęły nadciągać i musieliśmy zawrócić. Poza tym zgodziliśmy się na ten wyznaczony punkt. Nasza grupa była bardzo rozłożona w zależności od siły/zdolności wspinaczkowych, ale wszyscy byli zawsze w zasięgu wzroku. W żadnym momencie nie czułem się zaniepokojony. Wędrówka trwała około 3 godzin i była to odległość około 1,25 mili, w sumie 2,5 mili. To może wydawać się bardzo małe, ale uwierz mi, to w sam raz dla kilku początkujących. Przeszliśmy około 900 stóp wysokości. ZDECYDOWANIE POLECAM FABIO. SILNIE.

To było niesamowite, że przewodnik był naprawdę fajny. Mamy tylko jeden problem, który na początku psuł nam humor na chwilę, to że wybieramy, że odbiorą nas z naszego miejsca, ale nie. Mają tylko 3 lokalizacje, z których dokładnie odbierają swoich ludzi. A co się stało, nikt nawet nie zadzwonił do nas, że musimy jechać w inne miejsce, nawet jak dzwoniono kilkanaście razy i pytano, gdzie mamy jechać, zatrzymywali się, żeby odebrać nasze telefony. Dzięki pomocy dziewczyny z WhatsApp udało nam się to.

Wszystko super, przewodnik świetnie opowiada, jest profesjonalny i z poczuciem humoru, jedyna wada to taka że nie można było mieć odbioru z hotelu i potem nie mógł nas też tam zawieźć

Super przewodnik. Fajna grupa. Czego chcieć więcej? Ekstra wycieczka, polecam!

Wszystko odbywało się według planu, bardzo ciekawa wycieczka.