Meksyk
Transportation

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transport w: Meksyk

Oprócz atrakcji typu transport jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Meksyk?

W: Meksyk są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Meksyk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Meksyk? Kliknij tutaj.

Meksyk: Co mówią inni?

To było niesamowite, że przewodnik był naprawdę fajny. Mamy tylko jeden problem, który na początku psuł nam humor na chwilę, to że wybieramy, że odbiorą nas z naszego miejsca, ale nie. Mają tylko 3 lokalizacje, z których dokładnie odbierają swoich ludzi. A co się stało, nikt nawet nie zadzwonił do nas, że musimy jechać w inne miejsce, nawet jak dzwoniono kilkanaście razy i pytano, gdzie mamy jechać, zatrzymywali się, żeby odebrać nasze telefony. Dzięki pomocy dziewczyny z WhatsApp udało nam się to.

Niesamowita jazda. Nigdy nie brałam udziału w wycieczce z przewodnikiem i była warta każdej sekundy! Widać było, że nasz przewodnik jest pasjonatem Mexico City iz wielką miłością wykonywał swoją pracę. Uwielbiałem poznawać miejsca, a jeszcze bardziej podobały mi się wyjaśnienia dotyczące historii. Polecam wszystkim!

Sergio (nasz przewodnik) podzielił się wieloma ciekawymi faktami na temat każdego miejsca wycieczki. Był też naprawdę fajny i odpowiadał na wszelkie pytania, które mieliśmy. Zdecydowanie polecam tę firmę na wyjazd!

Mario był bardzo profesjonalnym przewodnikiem z dużą ilością wglądu. Był bardzo pomocny i uprzejmy. Ładne świątynie.

To było wspaniałe doświadczenie. Bardzo ciekawie i na czas. Naprawdę podobały mi się różne przystanki