Wybierz daty
Meksyk

parki narodowe

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu parki narodowe w: Meksyk

Oprócz atrakcji typu parki narodowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Meksyk?

W: Meksyk są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu parki narodowe w: Meksyk obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Meksyk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Meksyk? Kliknij tutaj.

Meksyk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 61 opinii

Po dokonaniu rezerwacji przeczytałem negatywne i pozytywne recenzje. Więcej uwagi poświęciłem negatywnym opiniom, ponieważ zazwyczaj są to najtrafniejsze opisy. Powiedziawszy to, Fabio był złym przewodnikiem. Lekcja historii po drodze była bardzo pouczająca. Na tę wycieczkę było nas w sumie 8 osób. Szlak był bardzo łatwy do przebycia. Strome, ale łatwe do naśladowania. Dotarliśmy do 13 900 stóp. Miałem nadzieję, że dotrę do 14 km, ale chmury zaczęły nadciągać i musieliśmy zawrócić. Poza tym zgodziliśmy się na ten wyznaczony punkt. Nasza grupa była bardzo rozłożona w zależności od siły/zdolności wspinaczkowych, ale wszyscy byli zawsze w zasięgu wzroku. W żadnym momencie nie czułem się zaniepokojony. Wędrówka trwała około 3 godzin i była to odległość około 1,25 mili, w sumie 2,5 mili. To może wydawać się bardzo małe, ale uwierz mi, to w sam raz dla kilku początkujących. Przeszliśmy około 900 stóp wysokości. ZDECYDOWANIE POLECAM FABIO. SILNIE.

Nie wycieczka na GÓRĘ Wulkanu, jak sugerują szczegóły (i co wymyśliłem za cenę i przydzielony czas). Ale wciąż jest to doskonały sposób na wędrówki i zobaczenie wulkanów. Wejście na szczyt wymagałoby większego sprzętu i większego doświadczenia. Ta wędrówka jest wciąż trudna i jest dobrym sposobem na poznanie wysokości z zapierającymi dech w piersiach widokami! Przewodnik był bardzo dobry!

Wspaniałe doświadczenie!, na pewno będzie dla ciebie wyzwaniem, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do tego rodzaju wysokości, im dalej dotrzemy, to bramka nr 2 na 4500 metrów pod poziomem morza. W krajobrazie od bramy nr 1 do bramy nr 2 jest dużo luźnych skał. Przystanek na lunch znajduje się w lokalnym miejscu z dobrym jedzeniem. Przyjechaliśmy o 16:00 na CDMX

Prawdopodobnie musisz być w doskonałej formie fizycznej lub być biegaczem i tak dalej. Udało mi się tylko częściowo, ale i tak widoki były niesamowite, nawet z furgonetki! Przynieś mniejsze rachunki na lunch. To jest pyszne.

Pomyślałem, że ta trasa może być wyzwaniem dla mojego poziomu sprawności (zwłaszcza na tej wysokości) i zdecydowanie było ... ale też całkowicie tego warte!