Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Meksyk: całodniowa wycieczka do Teotihuacan i Bazyliki Guadalupe

Meksyk: całodniowa wycieczka do Teotihuacan i Bazyliki Guadalupe

Organizator atrakcji: Viewmextours
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 177,01 zł za osobę

Wejdź do serca Meksyku, aby zobaczyć majestatyczne miejsce Teotihuacán i wspiąć się na Piramidę Słońca i Księżyca. Miej okazję dowiedzieć się wszystkiego o Bazylice Guadalupe i Płaszczu Juana Diego.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
hiszpański, angielski
Odbiór wliczony w cenę
Usługa odbioru jest oferowana z hoteli w Zona Rosa, Reforma Centro, Centro Historico, Roma Norte i Roma Sur. Poza tym obszarem odbiór jest o 8:35 przed Starbucks w hotelu Fiesta Americana Reforma, który znajduje się pod adresem Paseo de la Reforma 80, Juarez, Cuauhtemoc, 06600 Mexico City, CDMX.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj wspaniałą stronę Teotihuacan
 • Przeżyj najważniejszą katolicką świątynię w Meksyku
 • Poznaj dziedzictwo 2 kultur, które tworzyły ten piękny kraj
 • Zaryzykuj przeszłość, odwiedzając 500-letnią budowlę
 • Ciesz się atrakcjami z małą grupą
Pełny opis

Zostaw Meksyk i odkryj kultury, które je założyły. Wybierz najbliższe miejsce odbioru i zwiedzaj większy stan Meksyk i poznaj niesamowite fakty na temat miast i świętych miejsc, które rozwijały się przed wpływami hiszpańskimi. W San Juan Teotihuacán i okolicznych kościołach i bazylikach poczuj się jak w dawnych czasach.

Rozpocznij swoją wycieczkę od krótkiego zwiedzania Placu Trzech Kultur, gdzie zobaczysz kościół Santiago de Tlatelolco. Podziwiaj ruiny przedhiszpańskiego miasta i odwiedź pomnik ku czci ruchu studenckiego z 1968 roku. Przejdź do Bazyliki Guadalupe, aby zobaczyć starożytną i nowoczesną Bazylikę. Zobacz relikwię, chronioną od 1531 r., uważaną za dar Matki Boskiej dla rdzennych mieszkańców Meksyku. Zakończ w stanie Meksyk w majestatycznym miejscu Teotihuacán. Wejdź na piramidę Słońca i Księżyca, poznaj strefę archeologiczną i poznaj transcendentalną historię tego wspaniałego przedhiszpańskiego miasta. Odwiedź centrum rzemieślnicze, które sprzedaje jeden z najstarszych meksykańskich napojów, znany jako Pulque. Będziesz mieć darmową godzinę na spróbowanie typowych potraw Teotihuacán w pobliskiej restauracji Jaguar.

Wliczone w cenę
 • Bilet do stanowiska archeologicznego
 • Dwujęzyczny certyfikowany przewodnik
 • Odbiór i odbiór z Mexico City
 • Obiad i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Proszę zabrać ze sobą: wygodne buty, lekki sweter lub kurtkę, pieniądze na pamiątki, krem do opalania, kapelusz
 • Wymagane pewne chodzenie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 279 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Kierowca był bardzo punktualny, czego się nie spodziewałem. Wycieczka była bardzo udana, przewodnik dużo nam opowiedział o historii Meksyku. Degustacja likierów była w porządku, polecam sklep z pamiątkami, bo tam było taniej niż u niezliczonych sprzedawców w okolicy. Restauracja na postoju mogła zostać pominięta, ponieważ moim zdaniem była zawyżona. Margarita 95 USD jest wysoka w porównaniu z lokalnymi cenami. Ale w każdej chwili zrobiłbym tę podróż ponownie. Ostrzeżenie: filtr przeciwsłoneczny, nawet jeśli jest mętny w CDMX. Mieliśmy UV11/11 i bez niego naprawdę spaliłeś!

Czytaj dalej

2 sierpnia 2021

Fajna wycieczka!

Mieliśmy fajną wycieczkę, przewodnik dużo wiedział i był bardzo przyjazny. Zostaliśmy odebrani z hotelu, tak jak zostaliśmy poinformowani przez e-mail poprzedniego wieczoru. Udaliśmy się najpierw na Plaza de las tres Culturas, potem do Teotihuacan i na koniec do Basilica de nuestra señora de Guadalupe. Trzeba było jednak skrytykować dwie rzeczy. Nasza wycieczka odbyła się w niedzielę i przewodnik powiedział nam z wyprzedzeniem, że Teotihuacan będzie bardzo zatłoczone. Kiedy tam dotarliśmy, oprowadził nas najpierw, zanim mieliśmy godzinę na wspinanie się na piramidę słońca, co nie wystarczyło z powodu dużego tłumu. Może lepiej byłoby najpierw udać się do Teotihuacan i wspiąć się na piramidę słońca, zanim zrobisz cokolwiek innego. Jednak w ramach rekompensaty przewodnik zrobił dodatkowy przystanek w innej piramidzie, co było bardzo miłe, ponieważ nie było zatłoczone. Następnie zabrano nas do restauracji przed udaniem się do Basilica de Guadalupe. Restauracja była prawdziwą pułapką turyst

Czytaj dalej

1 kwietnia 2019

Bardzo podobała mi się nasza wycieczka.

Podobało mi się wszystko w tej wycieczce z wyjątkiem ruchu miejskiego w Mexico City. Julio był bardzo pomocny i jasno wyjaśnił szczegóły dotyczące Teotihuacan i Bazyliki de Guadalupe. Przez cały czas był bardzo cierpliwy i pomocny. Bufet i muzyka po zwiedzaniu ruin pozwoliły na chwilę relaksu i nawrócenia na temat tego, co widzieliśmy. Poleciłbym tę wycieczkę innym.

Czytaj dalej

31 marca 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 179018