Meksyk
lotnicze i helikopterem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Meksyk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Meksyk? Kliknij tutaj.

Meksyk: Co mówią inni?

To była jedna z najlepszych rzeczy, jakie zrobiłem podczas pobytu w Meksyku i na zawsze będę cenił piękne zdjęcia. Jazda była tak gładka i od czasu do czasu boję się wysokości, ale szczerze mówiąc, czułem znacznie więcej zawrotów głowy patrząc w dół po super stromych schodach piramid Teotihuacan niż będąc w powietrzu. Nasz przewodnik, który zarządzał lotem balonem, był również tak dokładny, że wylądował na tyle pickupa, co mnie zachwyciło. Podróż była przyjemna i długa, a moim zdaniem świetna cena za wszelką cenę zainspirowała mnie do zarezerwowania większej liczby lotów balonem na ogrzane powietrze w moich przyszłych podróżach. Najbardziej oszałamiające zdjęcia z całej mojej podróży pochodziły z tej aktywności, której nie mogę wystarczająco polecić

Gorąco godne polecenia

To było wspaniałe doświadczenie być w powietrzu i oglądać zachód słońca nad piramidami. W moim przypadku miałem podwójne szczęście, bo była pełnia księżyca, a widok był po prostu spektakularny. Organizacja, transfer, punktualność, gościnność na miejscu była naprawdę dobra i profesjonalna. Jedyne, czego brakowało, to wskazówki, aby przekazać trochę informacji o historii piramid lub o regionie. Niestety podczas podróży nie było wyjaśnienia.

Usługa obejmowała transport z hotelu do Teotihuacán .... Zapomnieli się wycofać ... Od kiedy w końcu skoordynowaliśmy nasze podejście do miejsca, w którym czekał na nas transport, aby nie przegapić aktywności, wszystko poszło w najlepszy sposób. Aktywność była zgodnie z oczekiwaniami, pilot i doskonałe śniadanie i tosty. Polecam dzień przed rezerwacją przypomnieć dostawcy.

Jazda balonem niesamowita! Zła jazda vanem!

Jazda balonem była niesamowita i zrobiłbym to ponownie! Jazda do iz miejsca była dość słaba! Spędził 90 minut w furgonetce, odbierając pasażerów przed wyjazdem na 45 minut jazdy na miejsce. W drodze powrotnej zawieszenie furgonetki zostało zastrzelone, co spowodowało wstrząs kości. Następnym razem znajdę własny transport.

Był dobrze zorganizowany. Profesjonalny. Boję się wysokości, jednak jazda była gładka i pod koniec patrzyłem przez bok kosza. Wziąłem moją 74-letnią matkę, która to uwielbiała. Było to niewiarygodne doświadczenie i gorąco polecam. Niesamowite Niesamowite zrób to