Atrakcje i wycieczki
Medziugorie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Medziugorie

Na jakich wycieczkach w: Medziugorie obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Medziugorie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Medziugorie? Kliknij tutaj.

Medziugorie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 294 opinii

Byłem zdenerwowany tą wycieczką, ponieważ przeczytałem recenzje innych podróżników, które nie były świetne (powołując się na problemy z odbiorem i obsługą klienta), ale moje doświadczenie nie mogło być lepsze! Zarezerwowałem podróż poprzedniej nocy i martwiłem się, że moja prośba nie zostanie rozpatrzona rano, więc skontaktowałem się z zespołem rezerwacyjnym i w ciągu godziny zadzwonili do mnie, aby potwierdzić mój czas i lokalizację odbioru. Nasz przewodnik był na czas, przyjazny i pełen informacji od początku podróży do końca 12 godzin później. Jazda wzdłuż wybrzeża Chorwacji w góry w Bośni i Hercegowinie była piękna i sprawiła, że podróż wydawała się szybka. Nasz przewodnik po Mostarze był również świetny i ogólnie rzecz biorąc, było to wspaniałe doświadczenie! Martwiłem się, że nie spędzimy dużo czasu w Mostarze z powodu innych miast, ale mieliśmy godzinną pieszą wycieczkę i dwie godziny wolnego czasu w Mostarze, co wystarczyło na zwiedzanie starego miasta i szybkie lunch.

Naprawdę wartościowy dzień. Nieuchronnie wizyta w 3 miejscach miała charakter wstępny, ale ta wycieczka dała dobry początkowy smak Bośni i sprawiła, że chciałem wrócić, aby odkryć więcej. Daniel był przyjaznym, cierpliwym i zrelaksowanym, ale dobrze zorganizowanym przewodnikiem. Przejścia graniczne przebiegały sprawnie, a trasa była malownicza. Mostar był naprawdę ciekawy i spokojnie mógłbym tam spędzić więcej czasu.

Super kierowca Mile, który potrafił umilić czas w podróży i opowiadał czasem więcej niż niejeden przewodnik. Cały czas usmiech na twarzy. Pani przewodnik Jasmina super, wszystko bardzo elastycznie dopasowane do potrzeb podróżujących. POLECAMY!!! ANIA i Marek

Dobry sposób, aby zobaczyć coś innego niż Dubrownik. Mostar to piękne miasto z imponującą i interesującą historią

Mieliśmy naprawdę dobrą grupę, a dwie osoby, które pomogły, były niesamowite. bardzo zalecane