Mediolan
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 14 174 opinii

Niesamowita wycieczka od początku do końca. Była to super relaksująca podróż i można było zobaczyć tak wiele części Włoch. . Wielkie podziękowania dla naszego niesamowitego przewodnika Franco, który był przyjaznym i zabawnym przewodnikiem od początku do końca. Gorąco polecam to.

Troszkę ciężko było się odnaleźć na miejscu zbiórki czy aby na pewno to to miejsce. Przewodnik świetny, zabawny, doradzał również miejsca warte odwiedzenia podczas czasu wolnego oraz miejsca gdzie można dobrze zjeść. Szczerze mogę polecić wycieczkę.

Świetna obsługa klienta na początek. Zarezerwowałem niewłaściwy język i natychmiast otrzymałem pomoc za pośrednictwem aplikacji What's. Sama wycieczka jest świetna, a przewodnik był doskonały. Wysoce rekomendowane!!

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Z wolnym czasem na zwiedzanie Como, Bellagio i Varony. Bardzo uważny i miły przewodnik Franco sprawił, że wycieczka była bardzo przyjemna. W pełni polecam odwiedzić jezioro Como.

To był wspaniały dzień! Po drodze dużo wolnego czasu na zwiedzanie. Piękne sceny jeziora. Miło spędzony czas, szczególnie za cenę.