Mediolan
Sightseeing Walking Tours

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Mediolan

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Mediolan?

W: Mediolan są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Mediolan obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8104 opinii

Zapisałem się na tę trasę głównie po bilet na Ostatnią Wieczerzę z zamiarem późniejszej rezygnacji. Skończyło się na tym, że zostałem w pobliżu znacznie dłużej niż planowałem, ponieważ przewodnik był tak pouczający. Niestety musiałem wyjść wcześniej, aby umówić się na kolejne spotkanie, ale żałuję, że nie musiałem, a z perspektywy czasu po prostu planowałem zostać na resztę trasy. Świetne doświadczenie!

Bardzo dobrze przygotowane zwiedzanie. Przewodniczka w j.angielskim ale mówiła prostym, nieskomplikowanym językiem. Z łatwością wszystko można było zrozumieć. Ponad godzina przyjemnego zwiedzania! Sami nie doczytalibyśmy się tego wszystkiego co nam opowiedziano. Polecam szczerze.

Na początku martwiliśmy się, jak znaleźć miejsce spotkania, ale w rzeczywistości było to bardzo łatwe, jak tylko dotarliśmy do autobusu, wszystko było niesamowite, przewodnik udzielił nam potrzebnych informacji, a także pogoda była wspaniała, więc cała wycieczka była piękna.

Wspaniała wycieczka pozwalająca odkryć uroki jeziora Como. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, a przewodniczka Maria spisała się na medal opowiadając mnóstwo ciekawostek! Serdecznie polecam

Bardzo ciekawy i dobrze zaplanowany dzień. Przewodniczka miała dużą wiedzę na temat tego, o czym mówiła i przez cały czas interesowała wszystkich. Zdecydowanie polecam!