Wybierz daty
Mediolan

Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe: Popularne w kategorii Mediolan

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki jednodniowe w: Mediolan

Oprócz atrakcji typu Wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Mediolan?

W: Mediolan są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2328 opinii

Uwielbiałem tę jednodniową wycieczkę do Como. Bardzo piękna iw tak dobrej cenie. Mogliśmy udać się do różnych miejsc, do których nigdy byśmy nie pojechali, i o każdym z nas zdobyliśmy wiedzę. Polecam tę wycieczkę wszystkim zainteresowanym okolicą i myślę, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto ją odwiedza. Gorąco polecam.

Dobrze zorganizowana wycieczka, kompetentna przewodniczka, wygodny autokar, zaoszczędzenie czasu i trudu samodzielnego dopaowywania połączeń transportowych przy tak długiej drodze. Poza tym, dojazd autokarem do Sankt Moritz prowadzi rowniez przez piękne okolice i wlaściwie czyni wycieczkę bardziej urozmaiconą.

Naprawdę dobrze się bawiłem. Przewodnik był bardzo pouczający i zapewnił wszystkim komfort. Wycieczka przebiegła bardzo szybko i na czas, miło spędziliśmy czas w ciągu dnia. Jedynym minusem było płacenie za maskę FFP2, gdy nie była potrzebna, ale ogólnie rzecz biorąc, wartościowe doświadczenie.

Jada była bardzo dobrym reżyserem wycieczek. Świetnie się bawiliśmy. Nie czuliśmy pośpiechu. Była bardzo klarowna, kiedy dawała nam instrukcje. Odbyliśmy krótką wycieczkę pieszą, ale wystarczyło czasu, aby dowiedzieć się trochę o miejscach, do których poszliśmy. Polecam tę wycieczkę?

Długi dzień, ale bardzo warto za niesamowite widoki!