Wybierz daty
Mediolan

Wycieczki wskakuj/wyskakuj

  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki wskakuj/wyskakuj w: Mediolan

Oprócz atrakcji typu Wycieczki wskakuj/wyskakuj jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Mediolan?

W: Mediolan są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 1147 opinii

Podróż bardzo mi się podobała. Jest bardzo wygodny. Wziąłem audioprzewodnik po rosyjsku i wydawało mi się, że tłumaczenie pochodziło od kogoś, kto nie zna dobrze rosyjskiego. W każdym razie wszystko było całkowicie zrozumiałe. Wolałbym, aby oprócz punktów spotkań na wyjazd napisałaś więcej informacji, aby łatwiej było znaleźć, np. „w pobliżu sklepu Decathlon” lub coś takiego. Zdecydowanie skorzystam z tej aplikacji w moich przyszłych podróżach. Dziękuję Ci!

Najlepszy sposób na poruszanie się

Zarezerwowałem bilety online, aby zaoszczędzić papier (nadal dają papierowy bilet na pokładzie), a przystanek autobusowy był blisko naszego hotelu. Autobusy były na ogół na czas, a trasy interesujące i niezbyt długie. Widzieliśmy wszystko, co przyszliśmy zobaczyć i więcej. Najlepszy autobus on / off, z którego korzystaliśmy (Toronto to śmieci).

Punkt wyjścia do zorientowania się co w Mediolanie warto zobaczyć i w jakich odległościach jest oddalone od siebie . Taka wycieczka to coś w rodzaju spojrzenia z „lotu ptaka”. Takie najwazniejsze miejsca . Potem można już eksplorować miasto piechotą, robiąc sobie przerwy na kawe czy jedzenie w urokliwych kafejkach .

Zapisuję się na nie w każdym nowym mieście, do którego się udam - szybki, skuteczny sposób na pokonywanie dużej powierzchni i służy jako „darmowy uber” wszędzie tam, gdzie chcesz się zapuścić. Polecam zakup wielodniowy.

Bardzo dobre rozwiązanie. Interesujące trasy. Jeżeli masz np. 1 dzień i chcesz zobaczyć jak najwięcej!