Mediolan
wycieczki Hop-On Hop-Off

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 1147 opinii

Doskonały stosunek jakości do ceny

Tylko bardzo drobne problemy z synchronizacją autobusów (pierwszy autobus spóźniony w Lotto) i kilkoma gniazdami słuchawkowymi i numerami przystanków z trasą 3 (ostatnie dwa lub trzy nie zgadzały się, jakby jeden został dodany fizycznie, ale nie na mapie ), ale poza tym jest to doskonały sposób na zwiedzenie atrakcji turystycznych Mediolanu. Zrobiłem dwudniowy karnet i udało mi się wykorzystać wszystkie trzy trasy dwa razy, najpierw dla orientacji, a następnie zeskoku i powrotu.

Najlepszy sposób na poruszanie się

Zarezerwowałem bilety online, aby zaoszczędzić papier (nadal dają papierowy bilet na pokładzie), a przystanek autobusowy był blisko naszego hotelu. Autobusy były na ogół na czas, a trasy interesujące i niezbyt długie. Widzieliśmy wszystko, co przyszliśmy zobaczyć i więcej. Najlepszy autobus on / off, z którego korzystaliśmy (Toronto to śmieci).

Zapisuję się na nie w każdym nowym mieście, do którego się udam - szybki, skuteczny sposób na pokonywanie dużej powierzchni i służy jako „darmowy uber” wszędzie tam, gdzie chcesz się zapuścić. Polecam zakup wielodniowy.

Umożliwiło nam to szybkie zobaczenie całego Mediolanu, co pozwoliłoby nam wrócić do tego, co nas zainteresowało

Bardzo dobre rozwiązanie. Interesujące trasy. Jeżeli masz np. 1 dzień i chcesz zobaczyć jak najwięcej!