Wybierz daty

Wycieczki całodniowe z: Mediolan

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj według:
1 - 16 / 34

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2328 opinii

Doskonała jednodniowa wycieczka. Nie siedzieliśmy w oficjalnym pociągu panoramicznym Bernina Express, jak reklamowano. Jechaliśmy zwykłym pociągiem osobowym, ale w pewnym sensie okazało się to lepsze, ponieważ udało nam się otworzyć okna i uzyskać prawdziwy widok, powąchać powietrze i robić niesamowite zdjęcia bez oślepiania – coś, czego byśmy nie t udało się zrobić w pociągu panoramicznym. Widoki były spektakularne, a nasz przewodnik był doskonały - niesamowicie kompetentny i pełen humoru. Kierowca autobusu był również bardzo zręczny i ostrożny, gdy zawiózł nas niepewną i bardzo wąską krętą drogą w dół góry z St. Moritz. Weź ze sobą lekką kurtkę i lekki sweter, bo w górach robi się chłodno. Wysoce zalecane!

To była świetna wycieczka - nasz przewodnik Marina był naprawdę dobry, zabawny i uprzejmy, a nasz kierowca autobusu Luca był doświadczonym kierowcą; Dużo zajęliśmy podczas tej jednodniowej wycieczki i dostaliśmy około 2,5 godziny w bellagio do jedzenia. Polecam zabrać ze sobą parasol lub płaszcze przeciwdeszczowe, ponieważ pogoda może się zmienić w tym regionie

Spędziliśmy wspaniały dzień. To był dobry stosunek jakości do ceny i uwielbialiśmy miejsca, które odwiedziliśmy. Myśleliśmy o zrobieniu tego sami, ale z przewodnikiem i transportem wszystko było o wiele ładniejsze, więc mogliśmy zobaczyć więcej. Pokonałeś też kolejki. Nasz przewodnik oprowadził nas po Como, a potem mieliśmy czas na zwiedzanie, co było dobre.

Taka zabawna i satysfakcjonująca wycieczka do trzech pięknych miast nad wodą. Jezioro Como jest spektakularne i był to świetny sposób, aby zobaczyć je w całej okazałości. Przewodnik był słodki i opiekował się nami, a było mnóstwo czasu na zwiedzanie każdego obszaru, w którym się zatrzymaliśmy. Wystarczyło, aby poczuć smak tego obszaru

Spędziliśmy niesamowity dzień, poznając Como, Bellagio i Varennę! Mnóstwo ciekawych informacji, zachwycające krajobrazy i najlepsze, cała logistyka już zaprogramowana bez martwienia się o nic. Przewodnik Oleg i kierowca Michele zrobili różnicę, obaj byli doskonali! ! ! Bardzo polecam tę wycieczkę.