Wybierz daty
Mediolan

transport

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu transport w: Mediolan

Oprócz atrakcji typu transport jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Mediolan?

W: Mediolan są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Autobus jest dość skomplikowany do znalezienia. Obejdź plac i zobacz przypominający go autobus. Punkt ustawiony przez aplikację nie jest wiarygodny. Poza tym bardzo miły kierowca, podróż przebiega bardzo dobrze. To miejsce jest naprawdę piękne! Jest wystarczająco dużo czasu, aby przejść się po sklepach. Rabaty są dość rozczarowujące, spodziewałem się lepszego, dużo luksusowego butiku. Aby sprawdzić, czy masz dobry budżet! Ale ciekawe doświadczenie!

Autobusy są przy wyjściu z lotniska. Zarezerwowałem bilet przez telefon po wyjściu z lotniska i niecałą minutę byłem w autobusie. Wyjeżdżają na czas, więc upewnij się, że jesteś tam przed odlotem, dotarłem tam 5 minut przed wyjazdem. Szybko i łatwo.

Fajowy wyjazd :) Dobrze wziac ze soba duzo pieniedzy bo ciekawe miejsce :)) same czy 90% marki premium i w bardzo roznych cenach. Polecam na niedziele wyjazd bo miasto zamkniete a to otwarte..

Najlepsza oferta - dużo atrakcji wliczonych w cenę, a także wiele obniżek cen. Najlepszy sposób na odkrycie Mediolanu w 2 dni!

Wszystko przebiegło sprawnie i bez kłopotów, podróż była przyjemna