Mediolan
transport

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Dobrze zorganizowana, super łatwa rezerwacja przez Get Your Guide, bardzo dobry opis i wyjaśnienie miejsca spotkania. Nasz przewodnik, Oleg, był świetny !!!! Przez cały czas udzielił nam wielu informacji, a także przyniósł pocztówki, aby lepiej pokazać nam wille nad jeziorem Como. Dziękuję bardzo Oleg !!! Również do kierowcy autobusu Emiliano. Na lokalizacje jest wystarczająco dużo czasu. Bez stresu, bez gorączki... Byłem zachwycony, choć niestety tego dnia padał deszcz. Zawsze moja przyjemność! W Get Your Travel wszystko jest idealne !!!!

Myślę, że to najbezpieczniejsza opcja, aby dostać się do gniazdka. Autobus odjeżdżał o 10:00 i odjeżdżał z wylotu o 18:30, co dało nam mnóstwo czasu na zakupy. Podróż przebiegła bezproblemowo, a kierowca autobusu był przyjazny. Niestety nie znaleźliśmy miejsca, w którym moglibyśmy skorzystać z dodatkowego 10% rabatu, ale nie był to dla nas tak duży problem. To piękne miejsce z dobrymi markami i zdecydowanie polecam tę opcję znajomym.

Po prostu potrzebujesz takiej przepustki! Ty jedziesz metrem, tramwajem, autobusem, a my hop on hop off. Po prostu wystartuj. Razem z Milan Pass. Dołącz do Duomo? Nie, wszystkie rzędy minęły i to był następny zakręt… zapłaciłem 89 euro za Milan Pass, ale było więcej niż warte swojej ceny! Ta 48-godzinna karta jest dołączona do karty Milan Pass. Dobra inicjatywa!!!

Plus za połączenie z Mediolanem, komfort, szanowany termin (+ lub- 1 godzina) Wszystko dobrze co....!!!

Prosty, szybki i bezpośredni. Wszystko było w porządku.