Mediolan rekreacja

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 239
Sortuj według:
Strona 1 z 15

Często zadawane pytania dotyczące: Mediolan

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan to:

Wenecja

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Wycieczka bardzo udana. Rozpoczęcie po 10 a koniec około 20. Świetny przewodnik. W Varennie nie było zbyt duzo czasu na zwiedzanie za to w Belliagio czasu było sporo. Problem byl ze zmieszczeniem się do autobusu. Prawdopodobnie był overbooking i po dojechaniu do Varreny ja i kilka innych osób jechaliśmy już w innym autobusie o czym nas poinformowano. Wycieczka bardzo komfortowa. Można było zostawić swoje rzeczy w autobusie. Uważam że cena nie była wygórowana- zwiedzanie 3 miejsc, godzinna podróż łodzią i komfortowy autobus. Świetne widoki. Serdecznie polecam

Zdecydowanie polecam. Katedra zarówno w środku jak i taras stanowi piękny dodatek do miasta :) Sugeruję wycieczkę z przewodnikiem lub audio "book". Ja wybrałem opcję audio. Jedyną niedogodnością może być brak języka polskiego. Ale wielu innych języków również brakuje :) I jeszcze jedno - droga na taras może być męcząca szczególnie dla osób starszych lub z problemami zdrowotnymi. Polecam windę (niestety dodatkowo płatna i trzeba czekać czasami w długiej kolejce)

The tour is so excellently organized you won't be bored a second of it. Totally worth the money and every second of it! Special credits for the guide - a sweet girl from Milan! This is indeed once in a lifetime experience.

Rewelacyjna sprawa. Bezproblemowa rezerwacja, bilety w aplikacji sprawdziły się idealnie. Odnośnie wrażeń z wycieczki na dach i do wnętrza katedry - coś wspaniałego.

Piękna katedra, warta tego aby na chwile wejść, usiąść i docenić prace jaka była włożona w jej budowę!