Wybierz daty
Mediolan

Zniżki i promocje

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Transport
Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu promocje i okazje w: Mediolan

Oprócz atrakcji typu promocje i okazje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Mediolan?

W: Mediolan są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu promocje i okazje w: Mediolan obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu promocje i okazje w: Mediolan:

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.5 / 5

na podstawie 69 opinii

Bardzo wygodnie jest zarezerwować wycieczkę z wyprzedzeniem i skorzystać z vouchera przez telefon komórkowy. Siedzenia były wygodne, a autobus nie był zbyt zatłoczony, nagrany przewodnik był dobry, co ilustruje interesujące miejsca, a także opowiada historie o charakterze kulturalnym, używaliśmy zarówno włoskiego, jak i niemieckiego. Punktualnie na przystankach zrobiliśmy trasę prawie dwa razy. Radzę!

Wszystkim turystom radzę skorzystać z tego autobusu i odwiedzić Florencję. Autobus zabierze Cię do miejsc, których nigdy byś nie zobaczył pieszo. Możesz wysiąść na wybranym przystanku i odebrać go trochę dalej. Zwiedzasz miasto we własnym tempie, od czasu do czasu odpoczywając, korzystając z tego autobusu.

Autobus Hop on Hop off to świetny sposób na szybką wycieczkę po mieście, zdecyduj, co chcesz zobaczyć i trochę się zorientuj w mieście (zwłaszcza podczas samotnej podróży). Zniżka 10% od.pokazania biletu w następnym mieście również pomaga.z kosztami.

Idealnie nadaje się do poruszania się po mieście lub interesujących obszarach. Zwłaszcza jeśli nie wiesz, co chcesz zrobić lub zobaczyć.

Najlepsza oferta - dużo atrakcji wliczonych w cenę, a także wiele obniżek cen. Najlepszy sposób na odkrycie Mediolanu w 2 dni!