Mediolan Natura i przygoda

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Mediolan

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan to:

Wenecja

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2252 opinii

Wycieczka bardzo udana. Rozpoczęcie po 10 a koniec około 20. Świetny przewodnik. W Varennie nie było zbyt duzo czasu na zwiedzanie za to w Belliagio czasu było sporo. Problem byl ze zmieszczeniem się do autobusu. Prawdopodobnie był overbooking i po dojechaniu do Varreny ja i kilka innych osób jechaliśmy już w innym autobusie o czym nas poinformowano. Wycieczka bardzo komfortowa. Można było zostawić swoje rzeczy w autobusie. Uważam że cena nie była wygórowana- zwiedzanie 3 miejsc, godzinna podróż łodzią i komfortowy autobus. Świetne widoki. Serdecznie polecam

To najwspanialsza podróż piciagiem, jaką odbyłam w życiu. Widoki niesamowite, zapierają dech w piersiach, Alpy zachwycają swoim pięknem i potęgą . Polecam w jedną stronę pociag z otwieranymi oknami ( czuć powiew wiatru, slychać szum jazdy pociagu, mozna oddychać świeżym powietrzem. Zdjęcia i filmy wychodzą piękniejsze). W drugą stronę panoramiczny( robione zdjęcia i filmy przez szyby nie oddają piękna gór i krajobrazów... wnętrze wagonu odbija się w szybie, co psuje jakość zdjęć i filmów). Poza tym reszta czysta fantazja. Polecam gorąco!!!!

Dziękuję za ten cudowny, idealny dzień. Organizacja była świetna, wszystko było zrelaksowane i czułeś się komfortowo. Nasz przewodnik Alejandro był super miły i zabawny. Klimatyzowany bus zabrał nas do St.Moritz, nawet z krótkim przystankiem na zdjęcia i tam mieliśmy około 1,5 godziny na zwiedzanie. Panoramiczna jazda pociągiem była po prostu przytłaczająca. Dzień, który zawsze będziemy pamiętać.

Dobrze zorganizowana wycieczka. Przewodnik i kierowca są punktualni, bardzo przyjaźni. Przewodnik Andrea, przyniósł nam dużo wiedzy o odwiedzanych miejscach, był bardzo wesoły iz łatwością przełączał się między angielskim a hiszpańskim. Malownicza jazda pociągiem jest piękna. St Moritz to urok. Rejs statkiem po jeziorze Como był powyżej oczekiwań, niesamowity. Zrobiłbym to ponownie z łatwością.

The tour is so excellently organized you won't be bored a second of it. Totally worth the money and every second of it! Special credits for the guide - a sweet girl from Milan! This is indeed once in a lifetime experience.