Więcej zdjęć

Od 305 zł 244 zł Zaoszczędź do 20% za osobę

Mediolan: Wycieczka i „Ostatnia Wieczerza” bez kolejki

Numer identyfikacyjny produktu: 45855
Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Bez kolejki
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Audioprzewodnik/słuchawki
angielski
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Obejrzyj arcydzieło Leonarda da Vinci, „Ostatnią Wieczerzę”, bez czekania w kolejce
  • Pójdź na spacer z przewodnikiem po średniowiecznym centrum Mediolanu
  • Odwiedź wspaniały pasaż Galleria Vittorio Emanuele II i podziwiaj zewnętrzną część katedry w Mediolanie
Wycieczka w skrócie
Zobacz słynną „Ostatnią Wieczerzę” Leonarda da Vinci bez czekania w kolejce! Następnie obejrzyj najciekawsze atrakcje Mediolanu podczas spaceru z przewodnikiem po średniowiecznym centrum miasta. Zobacz La Scalę, katedrę i wiele innych atrakcji.
Tego możesz się spodziewać
Wycieczka po Mediolanie rozpoczyna się przy kościele Santa Maria delle Grazie*. Wejdziesz do niego bez czekania w kolejce i obejrzysz „Ostatnią Wieczerzę” Leonarda da Vinci. To ważne dzieło sztuki mogą oglądać tylko osoby, które zarezerwowały wcześniej bilety.

Następnie przewodnik zaprowadzi Cię do średniowiecznego zamku Sforzów. Ta imponująca twierdza przez wiele wieków była rezydencją książąt Mediolanu. Dzisiaj znajdują się w nim muzea i ważne zbiory dzieł sztuki.

Udaj się na Piazza dei Mercanti, urokliwy plac położony z dala od zatłoczonych ulic, i doświadcz renesansowej iluzji przestrzeni stworzonej przez Bramantego w samym centrum średniowiecznego miasta.

Pójdź dalej na plac Piazza della Scala, przy którym znajdziesz La Scalę – jeden z najsłynniejszych na świecie gmachów opery, w którym występowali najwspanialsi muzycy i śpiewacy.

Odwiedzisz też majestatyczny Galleria Vittorio Emanuele II – niesamowity XIX-wieczny pasaż handlowy ze szklanym dachem, który nazywany jest „salotto di Milano” (salon Mediolanu), ponieważ od wielu lat jest miejscem spotkań mediolańczyków.

Na koniec odwiedzisz słynną katedrę Narodzin św. Marii położoną w samym centrum Mediolanu. Tę imponującą katedrę uważa się za jeden z najpiękniejszych kościołów świata.

* Uwaga! Miejscem zbiórki będzie kościół Santa Maria delle Grazie, a innym razem katedra w Mediolanie – w zależności od zarezerwowanego przedziału czasowego na oglądanie „Ostatniej Wieczerzy”.

Wliczone w cenę
  • Licencjonowany anglojęzyczny przewodnik
  • Bilet uprawniający do obejrzenia „Ostatniej Wieczerzy” bez czekania w kolejce
  • Grupa licząca maksymalnie 30 osób
  • Zestawy słuchawkowe
Miejsce zbiórki

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem naprzeciwko kościoła Santa Maria delle Grazie lub katedry w Mediolanie (dokładne informacje otrzymasz po dokonaniu rezerwacji). (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• „Ostatnią Wieczerzę” obejrzysz na samym początku lub na samym końcu wycieczki – w zależności od dostępnych przedziałów czasowych.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 166)

Organizator:

VEDITALIA

Numer identyfikacyjny produktu: 45855