Mediolan: półdniowy kurs gotowania i posiłek

Mediolan: Półdniowy kurs gotowania z posiłkiem

Numer identyfikacyjny produktu: 46678

Od 441,10 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Naucz się gotować typowe włoskie potrawy
  • Poznaj pochodzenie i historię regionalnych przepisów
  • Delektuj się osobiście przygotowanym obiadem lub kolacją
  • Dowiedz się jakie wina najbardziej pasują do każdej z potraw
Wycieczka w skrócie
Naucz się gotować typowy włoski posiłek na 4-godzinnym kursie, odbywającym się w typowym mediolańskim domu, oddalonym o kilka kroków od katedry. Wypróbuj typowe przepisy, takie jak sycylijskie cannoli, a na zakończenie zasiądź do wspólnego obiadu/kolacji.
Tego możesz się spodziewać
Odkryj sekrety włoskiej kuchni na półdniowym kursie gotowania w samym sercu Mediolanu. Podczas tego odbywającego się w języku angielskim kursu, odbywającego się w oddalonym zaledwie kilka kroków od katedry domu Aurory, poznasz techniki przygotowania obiadu lub kolacji w iście włoskim stylu.

Zajęcia odbywają się rano, około godziny 10:00, lub wieczorem, o godzinie 18:00. Kurs odbywający się małych, zapewniających kameralną atmosferę grupach liczących od 2 do 6 osób, rozpocznie się od wzajemnego poznania się i rozmowy na temat zestawu dnia.

W ciągu kolejnych 2,5 godziny przygotujesz wraz z pozostałymi uczestnikami 4 potrawy. Na podstawie typowych włoskich przepisów przyszykujesz słodkie desery i regionalne specjalności.

Na zakończenie zajęć zasiądziesz z pozostałymi uczestnikami kursu do stołu, aby zasmakować owoców Waszej pracy. Skupiając się na towarzyskim aspekcie tego kursu, podajemy do posiłku wino lub piwo. Podczas trwania kursu Aurora będzie wyjaśniała pochodzenie i historię różnych przepisów, a także jakie wino najbardziej pasuje do każdego z dań.

Typowo włoskie espresso, podane na zakończenie posiłku, będzie ukoronowaniem tego kursu. Otrzymasz również dyplom na pamiątkę odbycia kursu.
Wliczone w cenę
  • Lekcję gotowania
  • Kolację
  • Wino lub piwo
  • Kawę
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Lekcje gotowania odbywają się pod adresem Via Atto Vannucci n.5, 20135 Mediolan. Zadzwoń do Muti Piarulli (wybierz numer 47, a następnie naciśnij przycisk z dzwonkiem). Najbliższa stacja metra to „Porta Romana” (3. przystanek od Duomo) – linia żółta. (Otwórz w Google Maps)

Od 441,10 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 5)

Organizator:

Cook and dine

Numer identyfikacyjny produktu: 46678