Bilet wstępu

Katedra w Mediolanie: Bilet na tarasy (nie do kościoła)

Katedra w Mediolanie: Bilet na tarasy (nie do kościoła)

Od 59,28 zł za osobę

Podziwiaj panoramiczne widoki na Mediolan ze szczytu jego najsłynniejszego zabytku. Przejdź po dachu katedry, której ukończenie zajęło niemal 600 lat. Podziwiaj rzemiosło, z jakim wzniesiono największy włoski kościół.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj miasto ze szczytu świętej budowli
 • Poznaj 600-letnią historię jednej z największych katedr w Europie
 • Przejdź do muzeum katedralnego (bilet wstępu niewliczony w cenę), aby tam zakończyć wizytę
Pełny opis
W dniu wizyty uniknij problemów związanych z zakupem biletu do katedry w Mediolanie, rezerwując go z wyprzedzeniem. Zdecydowanie najbardziej wyjątkowym elementem katedry jest jej ogromy dach, z którego podziwiać można panoramiczne widoki na Mediolan i sam kościół z perspektywy lotu ptaka. Każdy, kto chce podziwiać fantastyczne widoki, może dostać się na dach katedry. Są dwie możliwości: wejście po schodach mających 250 stopni lub skorzystanie z wygodnej windy. Gdy już dotrzesz na dach, spójrz na miasto z wysokości ponad 45 metrów. Podziwiaj też charakterystyczne iglice katedry, które wykonane są z białego marmuru. Budowa katedry, głównego symbolu Mediolanu, rozpoczęła się już w 1386 roku, ale została zakończona dopiero w roku 1965. Została wzniesiona z białego marmuru wydobywanego w regionie Candoglia. Stanowi jeden z najznamienitszych przykładów gotyckiej architektury Włoch.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu na dach katedry w Mediolanie
 • Pamiątka z katedry w Mediolanie
 • 10% zniżki w sklepie na terenie katedry (promocja nie obejmuje produktów z linii „Adotta una Guglia” i wcześniej przecenionych książek)
 • Zostaw datek, aby wspomóc prace konserwacyjne w katedrze i otrzymać bezpłatny gadżet. Podczas dokonywania rezerwacji wybierz dodatkową opcję z datkiem.
 • bilet wstępu do katedry w Mediolanie, muzeum, kościoła św. Gottardo w Corte lub na teren archeologiczny
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury
 • Wszyscy uczestnicy muszą mieć przy sobie ważny dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez władze państwowe (np. paszport, prawo jazdy itp.)
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia lub dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12 lat, muszą okazać certyfikat Reinforced Green Pass ważny w UE z możliwym do zweryfikowania kodem QR. Certyfikat Reinforced Green Pass można uzyskać wyłącznie po przesłaniu dowodu pełnego zaszczepienia lub dowodu przejścia zakażenia wirusem COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy w aplikacji Green Pass lub Covid Certificate.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 •  Tarasy są otwarte codziennie w godz. 9.00-19.00. Ostatni moment na zakup biletów to godz. 18.00, a ostatnie wejście jest możliwe o godz. 18.10.
 • Ostatnie wejście do katedry jest możliwe o godz. 19.00.
 • Przygotuj się na kontrolę bezpieczeństwa podobnej do tej, która odbywa się na lotnisku.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 915 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,3/5
 • Organizacja
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Ponieważ był poza sezonem, zrobiłem rezerwację, żeby wziąć windę bez ustalania priorytetów, ale nie było czasu oczekiwania, więc wynik był dobry. Dach został częściowo odnowiony, ale dach jest wypełniony drobnymi rzeźbami, które nie umknęły żadnym szczegółom. Z bliska mogłem zobaczyć posąg Maryi z widokiem na miasto i fajnie było patrzeć na Mediolan. Schody mogą być przyjemne dla młodych ludzi, ale osoby starsze i gorąca pora są trudne, dlatego zalecamy znaczące wykorzystanie czasu na zwiedzanie windą!

Czytaj dalej

20 grudnia 2019

Bez wczesniej wykupionych biletow wejscia na dach Duomo z powodu ogromnej ilosci turystow nie udalo by sie zwiedzic tego wspanialego miejsca. Natomiast podana informacja ze Katedre zwiedza sie bez koniecznosci wykupienia biletu jest nieprawdziwa, Prosze zaznaczyc te informacje , aby chetni do zwiedzenia Dachu i Katedry wykupili te usluge równocześnie, inaczej trzeba stac w kolejnej kolejce.

Czytaj dalej

14 października 2018

Great views of the plaza , the spires and the city. It was a lot of fun . The experience is about 25 min in total. We chose the walk up ticket. You may want to consider the elevator if you cannot make the walk to the top. Saw a couple of folks struggle.

19 października 2021

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 157473

Termin