Wybierz daty
Mediolan

kultura i historia

kultura i historia: Popularne w kategorii Mediolan

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kultura i historia w: Mediolan

Oprócz atrakcji typu kultura i historia jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Mediolan?

W: Mediolan są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kultura i historia w: Mediolan obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 11 427 opinii

Za „tylko” 16,5 € dostajesz DUŻO. Dach jest fenomenalny i jest to miejsce, w którym można zrobić miliardy zdjęć. Wnętrze katedry jest naprawdę niesamowite. Ale bilet obejmuje wejście do starej baptysterium z około 500 roku, która znajduje się pod placem. Uwzględniono również wejście do muzeum wewnątrz Palaze. A to muzeum jest naprawdę ogromne.

Wszystko dokładnie tak, jak wskazano w pakiecie informacyjnym, winda jest łatwa w górę, ale pamiętaj, że na dachu jest jeszcze kilka kroków do pokonania i schodami w dół. przyjemny i nie tak zajęty, jak myślałem, dobre widoki 360 podczas spaceru. W sumie dobra wycieczka. Pamiętaj, że przewodnik nie jest konieczny.

Bardzo miłe doświadczenie. Dach przy schodach jest w porządku, jeśli nie masz żadnych obrażeń. Trzeba mieć zakryte ramiona, a nie mini. Możesz kupić specjalną "papierową kurtkę" :) dla Katedry. Wnętrze katedry jest imponujące i sławne, podobnie jak widok z dachu!

Doskonałe miasto do zwiedzania, choć lepiej jesienią (latem upały). Polecam także zwiedzić Bergamo. Piękne stare miasto na wzgórzu. Super

rewelacyjnie podświetlone obrazy, biblioteka niesamowita