Mediolan Wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 108
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Mediolan

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan to:

Wenecja

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8104 opinii

To była świetna wycieczka! Przewodnik (zapomniałem jej imienia, ale była taka miła) był łatwy do znalezienia i bardzo mi się podobało, że udało nam się pokonać linie. Żałuję, że nie pamiętam nazwiska naszej przewodniczki, bo była po prostu pełna wiedzy na temat najbardziej niejasnych rzeczy w duecie - uwielbiam to! Udało nam się zejść pod ziemię i oczywiście na tarasy. Uczciwe ostrzeżenie, mimo że jedziemy windą na tarasy, dowozi Cię tam tylko częściowo. Wciąż są schody, więc bądź tego świadomy! Wspaniałe widoki, kompetentny przewodnik i ciekawostki. O co więcej można prosić!?

Przewodnik po sekcji La Scala był znakomity. Jej znajomość historii sztuki, w tym dyscyplin muzyki, baletu i sztuki, była znakomita. W rzeczywistości była nauczycielką historii sztuki i ukończyła szeroko zakrojone studia w tym rejonie. Gorąco polecamy tę część wycieczki. Wycieczka po katedrze była w porządku Ostrzeżenie dla innych podróżników, aby przy zakupie biletu na wycieczkę uwzględnić trasę Ostatnia Wieczerza. Myślałem, że mam, ale niestety się pomyliłem.

Miejsce spotkania opisane dokładnie, bez problemu można było znaleźć pilota wycieczki. Przekazane informacje bardzo interesujące i ciekawe. Wycieczka przeprowadzona w sposób profesjonalny. Bardzo dziękujemy i polecamy

Nasz przewodnik był bardzo kompetentny, przyjazny, zabawny…. Doskonale pamiętała wszystkich swoich gości.

Znakomira organizacja, świetne zwiedzanie i wspaniała Pani Przewodnik!