Mediolan Atrakcje edukacyjne

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Mediolan

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Mediolan to:

Wenecja

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 490 opinii

To najwspanialsza podróż piciagiem, jaką odbyłam w życiu. Widoki niesamowite, zapierają dech w piersiach, Alpy zachwycają swoim pięknem i potęgą . Polecam w jedną stronę pociag z otwieranymi oknami ( czuć powiew wiatru, slychać szum jazdy pociagu, mozna oddychać świeżym powietrzem. Zdjęcia i filmy wychodzą piękniejsze). W drugą stronę panoramiczny( robione zdjęcia i filmy przez szyby nie oddają piękna gór i krajobrazów... wnętrze wagonu odbija się w szybie, co psuje jakość zdjęć i filmów). Poza tym reszta czysta fantazja. Polecam gorąco!!!!

Zdecydowanie polecam. Katedra zarówno w środku jak i taras stanowi piękny dodatek do miasta :) Sugeruję wycieczkę z przewodnikiem lub audio "book". Ja wybrałem opcję audio. Jedyną niedogodnością może być brak języka polskiego. Ale wielu innych języków również brakuje :) I jeszcze jedno - droga na taras może być męcząca szczególnie dla osób starszych lub z problemami zdrowotnymi. Polecam windę (niestety dodatkowo płatna i trzeba czekać czasami w długiej kolejce)

Rewelacyjna sprawa. Bezproblemowa rezerwacja, bilety w aplikacji sprawdziły się idealnie. Odnośnie wrażeń z wycieczki na dach i do wnętrza katedry - coś wspaniałego.

Polecam, przepiękna katedra zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Warto wykupić komplet.

Piekne widoki, duomo od innej strony niż ta znana ze zdjęć