Mediolan
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Mediolan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mediolan? Kliknij tutaj.

Mediolan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4940 opinii

Myślę, że to najbezpieczniejsza opcja, aby dostać się do gniazdka. Autobus odjeżdżał o 10:00 i odjeżdżał z wylotu o 18:30, co dało nam mnóstwo czasu na zakupy. Podróż przebiegła bezproblemowo, a kierowca autobusu był przyjazny. Niestety nie znaleźliśmy miejsca, w którym moglibyśmy skorzystać z dodatkowego 10% rabatu, ale nie był to dla nas tak duży problem. To piękne miejsce z dobrymi markami i zdecydowanie polecam tę opcję znajomym.

Dzięki Laurze i Bruno mieliśmy najlepsze doświadczenia we Włoszech. Bardzo podobała nam się ta mała wycieczka, czuliśmy się wyjątkowo, ponieważ zaopiekowali się nami i poświęcili nam całą swoją uwagę podczas podróży. Gorąco polecamy każdemu, kto chce odwiedzić Włochy i na pewno jeszcze wrócimy.

Niesamowita wycieczka od początku do końca. Była to super relaksująca podróż i można było zobaczyć tak wiele części Włoch. . Wielkie podziękowania dla naszego niesamowitego przewodnika Franco, który był przyjaznym i zabawnym przewodnikiem od początku do końca. Gorąco polecam to.

Franco is the best, very educational trip, very pasionate person,. I’m not a big fan of organized excursions but i’ve enjoyed all trip. Don’t know when the time passed. Loved it.

Bardzo fajny pomysł na jednodniowy wyjazd z Mediolanu. Miły i uprzejmy przewodnik. Przepiękne widoki, warte polecenia.