Atrakcje i wycieczki
Medyna w Fezie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Medyna w Fezie

Na jakich wycieczkach w: Medyna w Fezie obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Medyna w Fezie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Medyna w Fezie? Kliknij tutaj.

Medyna w Fezie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 457 opinii

Nasza wycieczka po Fezie Medina była znakomita. Nasz przewodnik (Ahmet) był niezwykle kompetentny, dzieląc się interesującymi informacjami i historią. Był sprawny w naszych czasach, uczciwy i bardzo cierpliwy. Najwyraźniej bardzo dobrze znał Feza i Medynę; w ciągu dnia spotkał wielu ludzi - wszystkich, którzy pozornie go znali i szanowali. Przybył na nasz Dar na czas i spędził z nami większość dnia. Była to jedna z głównych atrakcji naszej podróży po Maroku.

Przewodnik Ahmed był naprawdę dobry i kompetentny! Zaopiekował się mną i dostosował trasę do moich osobistych zainteresowań. Należy również zauważyć, że mówił bardzo dobrze po angielsku. Jedynym minusem jest to, że dostawcy na niektórych przystankach naciskają (czasem ciężko), aby sprzedać ci rzeczy - ale sam przewodnik nie naciskał na kupowanie czegokolwiek. Nadal bardzo polecam!

Naszym przewodnikiem był Kamal.Wycieczka spełniła wszystkie nasze oczekiwania.Przewodnik chętnie odpowiadał na wszystkie pytania.Bardzo ciekawie opowiadał.