Medan – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Medan: całodniowa wycieczka do Parku Narodowego Mount Leuser

1. Z Medan: całodniowa wycieczka do Parku Narodowego Mount Leuser

Zanurz się w świecie orangutanów i wędrówek po Parku Narodowym Mount Leuser. Skorzystaj z transportu z Medan, a potem spędź czas w Centrum Opieki nad Orangutanami, zanim sam odkryjesz krajobraz dżungli. Rozpocznij od odbioru z hotelu o 9:00 i udaj się autostradą Sumatry do Parku Narodowego Mount Leuser. Zatrzymaj się w małym miasteczku Binjai. Kontynuuj przez rozległe plantacje kauczuku i palm olejowych, aż dotrzesz do Bukit Lawang. Po przyjeździe zjedz lunch w Centrum Opieki nad Orangutanami, zanim rozpoczniesz wędrówkę do dżungli Parku Narodowego Mount Leuser. Poznaj szlak biegnący w cieniu drzew lasu deszczowego i podziwiaj malowniczy widok na całą okolicę. Dokończ wędrówkę z małpami z Centrum Opieki nad Orangutanami, zanim wskoczysz z powrotem do pojazdu i wyruszysz w podróż powrotną do Medan. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, wiedząc, że wrócisz do hotelu około 21:00.

Z Medan: Malownicze miasteczko Berastagi

2. Z Medan: Malownicze miasteczko Berastagi

Odbierz z hotelu o 9:00 i zrelaksuj się, podziwiając malowniczą przejażdżkę do Bukit Barisan. Odwiedź kościół Mary Annai Velangkanni o 9:45 i tętniący życiem rynek, na którym sprzedaje się tradycyjne sumatrzańskie jedzenie. Zażyj kąpieli w gorącym źródle siarki w Lau Debuk Debuk o 12:15, a następnie udaj się do Złotej Pagody, znanej lokalnie jako Pagoda Shwedagon o 13:00. Poznaj starożytny styl życia plemienia Karo Batak w wiosce Karones o 13:30. Dotrzyj do wzgórza Gundang, skąd będziesz cieszyć się niesamowitymi widokami na Mt.Sibayak i Mt.Sinabung o 14:00. Wróć do hotelu w Medan o 16:00.

Medan: Wycieczka grupowa z przewodnikiem po mieście Medan

3. Medan: Wycieczka grupowa z przewodnikiem po mieście Medan

Odbierz z wygodnego hotelu o 9:00 i udaj się do Wielkiego Meczetu Al-Mashun o 9:15. Odwiedź malowniczy Pałac Sułtana o 9:35. Idź do Tip Top Café, która była niegdyś ulubionym miejscem społeczności kolonialnej o 9:55. Spaceruj po tętniącym życiem targu Pajak Ikan Lama o 10:05 i kontynuuj o 10:15 do kolonialnego rynku, banku, hotelu Inna Dharma Deli i urzędu pocztowego. O 10:55 udaj się do Kampung Keling, pierwotnego centrum indyjskiej społeczności Medan. Przybądź do świątyni Sri Mariamman i Vihara Gunung Timur, jednej z największych chińskich świątyń w Medan, o 11:05. Udaj się do kościoła Maria Annai Velangkanni o 11:35. Zapoznaj się z funkcjami i wyjątkowymi ozdobami oraz kolorowymi wystawami tego kościoła przed powrotem do hotelu o 12:45.

Medan: Indonezyjski plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

4. Medan: Indonezyjski plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż po Azji, po prostu wybierz opcję 22 krajów azjatyckich, która obejmuje: Wietnam, Hongkong, Makao, Kambodża, Chiny, Tajwan, Malezja, Australia, Indonezja, Filipiny, Tajlandia, Singapur, Nowa Zelandia, Indie, Pakistan, Sri Lanka, Birma, Kuwejt, Arabia Saudyjska Arabia, Izrael, Japonia, Korea Południowa Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Telkomsel/Hutchison

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Medan

Medan

Medan: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Medan

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Medan?

Najlepsze atrakcje to:

Medan: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Medan? Kliknij tutaj.