Wybierz daty

Meczet i medresa Alego ibn Jusufa

Meczet i medresa Alego ibn Jusufa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Meczet i medresa Alego ibn Jusufa? Kliknij tutaj.

Meczet i medresa Alego ibn Jusufa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 494 opinii

Unsere Tour mit unserem Guide Soufiane, der perfekt Deutsch sprach, war ein unvergessliches Erlebnis. Er holte uns pünktlich vor unserem Riad ab und zeigte uns alle Sehenswürdigkeiten. Wir waren zu Fuss unterwegs - am Nachmittag im Minivan mit Fahrer. Seine grossen Kentnisse über Kultur, Geschichte und Politikliessen die Zeit unheimlich schnell vergehen. Danke Soufiane für einen tollen Tag. Die Tour ist eine volle Empfehlung

Naprawdę podobała nam się wycieczka po Marrakeszu. Imrane odebrał nas bezpośrednio z naszego riadu i opowiedział nam wiele o mieście, jego mieszkańcach, historii i kulturze w dobrym języku niemieckim i otwarcie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Byliśmy w drodze prawie 7,5 godziny i nigdy nie było nudno. Pieniądze dobrze zainwestowane, aby poznać Marrakesz! Zarezerwowalibyśmy ponownie w dowolnym momencie!

Hamid był wspaniałym przewodnikiem! Był bardzo przychylny, nawet jeśli chodziło o cierpliwe czekanie w moim hotelu, kiedy spóźniłem się 15 minut. Hamid był bardzo dobrze poinformowany o historii swojego kraju i zorganizował mieszankę zajęć, od zabrania mnie do ogrodów, pałacu, meczetu i nawigowania po Medynie, aby zajrzeć do sklepów i rynków. Nie było pośpiechu ani presji, żeby coś kupić. Dziękuję, Hamidzie!!

Niesamowite, warte tego, pouczające i niestresujące

To była najlepsza decyzja, jaką podjęliśmy podczas naszej podróży. Saleem był fantastyczny, kompetentny i był świetnym przewodnikiem, który zabrał nas do najważniejszych atrakcji, a także ukrytych klejnotów. Pomógł nam również poprowadzić nas, jak dawać napiwki, gdzie jeść i robić zakupy. To sprawiło, że to, co mogło być mylącym dniem w medynie, stało się bardzo przyjemne! Jest to czynność obowiązkowa

Naszym przewodnikiem był Imrane, jest świetnym przewodnikiem wycieczek i przeprowadził dogłębne studium historii, kultury i filozofii Maroka. Jego przywództwo było bardzo dobre, wiele nauczyliśmy się o kraju i życiu w Marrakeszu i zawsze polecamy go! Wycieczka jest zabawna, ale jest to bardzo długi spacer i można dużo dowiedzieć się o starej medynie.