Mazamitla: najczęściej polecane atrakcje

Z Guadalajary: wycieczka z przewodnikiem do Mazamitla i Eco-Park

Z Guadalajary: wycieczka z przewodnikiem do Mazamitla i Eco-Park

Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z holu swojego hotelu lub adresu w Guadalajarze, a następnie rozpocznij podróż do Mazamitli. Po drodze zatrzymasz się w „Los Vampiritos” w San Luis Soyatlán, gdzie poznasz tradycyjne napoje z okolicy. Następnie przyjedź do Eco Parku, gdzie możesz odwiedzić wielki wodospad podczas krótkiej wędrówki. Dodatkowo zatrzymaj się, aby odwiedzić miejsce z tradycyjnymi drewnianymi chatami i podziwiać lokalną architekturę. Następnie dotrzyj do Mazamitla, gdzie ze swoim przewodnikiem poznasz lokalną historię. Następnie poświęć trochę czasu na zjedzenie lunchu i zwiedzanie tego uroczego miasta. Podziwiaj otoczenie dębów, sosen i wodospadów, które kształtują jego architekturę. Spaceruj po lokalnym rynku i znajdź wiele dzieł sztuki i rzemiosła wykonanych przez miejscową ludność. Następnie wskocz z powrotem do autobusu i wróć do Guadalajary.

Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

Wycieczka do Mazamitla z Guadalajary z Mundo Aventura

Wyruszamy z Guadalajary rano, aby w pełni cieszyć się dniem. Będziemy podróżować drogą przez około godzinę, aż dotrzemy do naszego pierwszego punktu: "Vampires of San Luis Soyatlan". Wampiry to typowy napój regionu na bazie Tequili, który możemy kupić, aby cieszyć się nim po drodze. Naszym następnym przystankiem jest most życzeń, gdzie wykonamy małe ćwiczenie, w którym napiszemy nasze ulubione życzenie i zostawimy je na tym moście z nadzieją, że zostanie ono spełnione tak szybko, jak to możliwe. Będziemy kontynuować naszą podróż do magicznego miasta Mazamitla, gdzie docenimy klasyczną architekturę szwajcarskiego miasta. Tutaj poznamy proces produkcji cajeta w rzemieślniczej fabryce Cajeta. Po degustacji udamy się do centrum Mazamitla, gdzie będziemy mieli czas wolny na spacer pięknymi uliczkami, zjedzenie tradycyjnego tamale kukurydzianego lub zjedzenie w jednej z typowych fonditas. Jeśli czas pozwoli, możesz zwiedzić część miasta konno lub quadem. (Aktywność nie jest wliczona w cenę) Na koniec udamy się do naszego ostatniego przystanku: "Adventure World" Jest to park rozrywki i ekstremalne zajęcia, takie jak między innymi linie zip, przejażdżki ATV, Razers, wiszący most. Tutaj będziesz mógł również zobaczyć dzikie zwierzęta, takie jak tygrysy i lwy. Po tym przystanku jesteśmy gotowi do powrotu do Guadalajary.

Guadalajara: Mazamitla Tour i Mundo Aventura z Safari

Guadalajara: Mazamitla Tour i Mundo Aventura z Safari

Odbierz z hotelu w Guadalajarze na wycieczkę do uroczego miasteczka Mazamitla. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem, a następnie udaj się do parku Mundo Aventura i wyrusz na safari po lesie. Wędruj przez las i podziwiaj kwitnącą meksykańską przyrodę. Zrelaksuj się w drodze do Mazamitli, podziwiając widoki na jezioro Chapala i słuchając przewodnika o lokalnej historii. Wybierz się na wycieczkę po uroczych uliczkach z domami z dachówkami i zatrzymaj się, aby zobaczyć kościół San Cristobal. Podziwiaj ozdobną architekturę i poznaj jej znaczenie dla miasta. Spędź trochę wolnego czasu spacerując brukowanymi uliczkami, przeglądając targ rzemieślniczy i zatrzymując się na lunch przed safari w ekologicznym parku Mundo Aventura. Odkryj unikalne rodzime stworzenia i lasy i wędruj po bujnych zielonych ścieżkach przed powrotem do Guadalajary.

Często zadawane pytania dotyczące: Mazamitla

Mazamitla: Najciekawsze atrakcje

Mazamitla: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Mazamitla: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mazamitla? Kliknij tutaj.

Mazamitla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(5 recenzji)