Maximilianeum

Maximilianeum
Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj wg::

Maximilianeum: najlepsze atrakcje w pobliżu

Maximilianeum – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Monachium: Wycieczka segwayem z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach miasta

Monachium: Wycieczka segwayem z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach miasta

Wybierz się na wycieczkę krajoznawczą z zabawnym akcentem, zwiedzając Monachium na segwayu. Odkryj imponujące budowle Biergarten am Chinesischen Turm, Friedensengel, Maximilianeum, Residenz, Oper, Odeonsplatz, Ludwigstrasse, Hofgarten, Siegestor, Eisbachsurfer uvm. Sie entdecken München von den schönsten Seiten mit Insider Wissen unserer ortskundigen und erfahrenen Guide´s. Ucz się jak bezpiecznie jeździć i srozpocznij wycieczkę od wygodnego siedzenia na segwayu. Wrozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem z przewodnikiem, który opowie Ci o fascynującej historii za punktami orientacyjnymi, które odwiedzasz.

3-godzinna wycieczka Segwayem po najważniejszych atrakcjach Monachium

3-godzinna wycieczka Segwayem po najważniejszych atrakcjach Monachium

Szybuj ulicami Monachium podczas tej wycieczki Segwayem. Dowiedz się, jak zarządzać Segwayem i odwiedź wszystkie główne atrakcje miasta, w tym Maximilianeum i Kościół Teatynów. Po opanowaniu jazdy na Segwayu rozpocznij wycieczkę na Artur-Kutscher-Platz. Następnie skieruj się w stronę Ogrodu Angielskiego i wzdłuż rzeki Izary do Anioła Pokoju. Przejdź do Maximilianeum, siedziby parlamentu Bawarii. Budynek ten został zbudowany w latach 1857-1874 przez architekta Friedricha Bürkleina i wpasowuje się w otoczenie nad rzeką Izarą. W górę rzeki zobacz Wyspę Muzeów z Deutsches Museum i kościół parafialny św. Maksymiliana na zachodnim brzegu rzeki Izary. Udaj się wzdłuż Maximilianstraße obok Teatru Residenz na Odeonsplatz i podziwiaj Feldherrnhalle i Kościół Teatynów. Przejedź obok monachijskiej rezydencji wraz z Hofgarten oraz Bawarską Kancelarią Państwową w kierunku Eisbach. Stamtąd obróć się wokół Siegestora z powrotem do punktu początkowego.

Monachium: Trzecia Rzesza i II wojna światowa - zwiedzanie miasta na segwayach

Monachium: Trzecia Rzesza i II wojna światowa - zwiedzanie miasta na segwayach

Spotkaj się z przewodnikiem w jego biurze w Monachium. Uzyskaj od niego krótką instrukcję bezpieczeństwa dotyczącą korzystania z segwaya i wyrusz na wycieczkę. Jedź ulicami Monachium, podczas gdy przewodnik wskazuje słynne budynki i lokalizacje. Zatrzymaj się przed historycznymi zabytkami, takimi jak stara synagoga, i dowiedz się, co wydarzyło się w mieście podczas II wojny światowej. Przejdź przez Königsplatz i Odeonsplatz, budynek Führera, Brown House i zobacz Schelling-Salon, pub, który pozostał otwarty przez całą I i II wojnę światową. Przystanki obejmują również mieszkanie Hitlera w latach 1920-1929 i jego mieszkanie w 1933 roku. Dowiedz się więcej o okresie, w którym Hitler mieszkał w Monachium i jego dojściu do władzy. Podczas całej wycieczki przewodnik poleci Ci miejsca, do których możesz wrócić, takie jak Hofbräuhaus am Platzl, piwiarnia zbudowana w 1589 roku lub Hofbraukeller, restauracja serwująca tradycyjne dania kuchni bawarskiej. Wróć do biura przewodnika po ekscytującej i pouczającej wycieczce.

Monachium: Wycieczka e-skuterem z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach

Monachium: Wycieczka e-skuterem z przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach

Wybierz się na wycieczkę krajoznawczą z zabawnym akcentem, zwiedzając Monachium na segwayu. Odkryj imponujące budowle Biergarten am Chinesischen Turm, Friedensengel, Maximilianeum, Residenz, Oper, Odeonsplatz, Ludwigstrasse, Hofgarten, Siegestor, Eisbachsurfer uvm. Dowiedz się, jak bezpiecznie jeździć irozpocznij wycieczkę od wygodnego siedzenia Segway. Wrozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem z przewodnikiem, który opowie Ci o fascynującej historii za punktami orientacyjnymi, które odwiedzasz.

Pędź przez historię: 3-godzinna wycieczka na segwayu w Monachium

Pędź przez historię: 3-godzinna wycieczka na segwayu w Monachium

Zaprzyjaźnij się z Monachium podczas 3-godzinnej wycieczki na segwayu po głównych atrakcjach miasta. Po kompleksowym wprowadzeniu do tego wysoce intuicyjnego, samobalansującego środka transportu, odkryjesz historyczne centrum miasta. Grupy są małe, dzięki czemu uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania i skorzystasz z przydatnych wskazówek, które przewodnik przekaże Ci przez resztę wakacji. Zaczynając od deptaka Starego Miasta, będziesz często zatrzymywać się, aby podziwiać zabytki miasta i spróbować typowych monachijskich przekąsek. Dowiedz się o rozwoju Monachium od skromnego średniowiecznego miasta do dzisiejszego ekscytującego miasta nauki i technologii, o czym świadczy kolosalne Deutsches Museum. Podziwiaj klasyczną architekturę Königsplatz, wzorowaną na Akropolu w Atenach. Przejdź obok pałacowego Maximilianeum, w którym od 1949 roku mieści się bawarski parlament. Dowiedz się o roli Monachium podczas II wojny światowej i miń wolnostojący sześcian nowoczesnego Muzeum Żydowskiego. Zakończ z większym uznaniem dla tego miasta bogatej kultury i tętniącego życiem postępu oraz lepszym zrozumieniem motta miasta "München mag Dich" (Monachium cię lubi).

Monachium: najciekawsze wycieczki e-skuterem z lokalnym przewodnikiem

Monachium: najciekawsze wycieczki e-skuterem z lokalnym przewodnikiem

Wybierz się na wycieczkę krajoznawczą z zabawnym akcentem, zwiedzając Monachium na hulajnodze elektrycznej. Odkryj imponujące budowle Biergarten am Chinesischen Turm, Friedensengel, Maximilianeum, Residenz, Oper, Odeonsplatz, Ludwigstrasse, Hofgarten, Siegestor, Eisbachsurfer uvm. Odkryjesz Monachium z najpiękniejszych stron dzięki wiedzy naszych lokalnych i doświadczonych przewodników. Naucz się bezpiecznej jazdy i rozpocznij wycieczkę od wygodnego siedzenia na segwayu. Następnie wyrusz na przygodę ze zwiedzaniem ze swoim przewodnikiem, który opowie Ci o fascynującej historii odwiedzanych punktów orientacyjnych. Podążaj za przewodnikiem obok najważniejszych atrakcji i wybierz się na wycieczkę segwayem z przewodnikiem po Monachium i podziwiaj najważniejsze atrakcje miasta. Odwiedź Maximilianeum, Hofgarten, Odeonsplatz i inne miejsca, słuchając historii Bawarii.

Stare Miasto w Monachium przez Segway 3-godzinna wycieczka

Stare Miasto w Monachium przez Segway 3-godzinna wycieczka

Wszystkie początki są trudne – nie na Segwayu! Zanim rozpoczniesz wycieczkę po Monachium, nauczysz się jeździć na segwayu i zdasz sobie sprawę, że jest to bardzo łatwe. Doświadczenie pokazuje, że każdy klient opanowuje jazdę na Segwayu w ciągu kilku minut. Po wstępnym szkoleniu możesz ruszyć w drogę i rozpocząć zwiedzanie miasta. Wycieczka rozpoczyna się na Artur-Kutscher-Platz. Stamtąd udasz się w kierunku Isator. Jedź przez Tal w kierunku Viktualienmarket i Marienplatz. Zobacz Königsplatz i podziwiaj jego neoklasyczne budynki. Podziwiaj imponujący neogotycki Nowy Ratusz. Zobacz atrakcje starego miasta w Monachium, takie jak Feldherrnhalle i kościół Theatine. Zakończ wycieczkę z powrotem w punkcie początkowym.

Monachium: Wycieczka segwayem z przewodnikiem po piwnych historiach

Monachium: Wycieczka segwayem z przewodnikiem po piwnych historiach

Zanim rozpoczniesz wycieczkę po Monachium, nauczysz się jeździć na segwayu i zdasz sobie sprawę, że jest to bardzo łatwe. Doświadczenie pokazuje, że każdy klient opanowuje jazdę na Segwayu w ciągu kilku minut. Po wstępnym szkoleniu możesz ruszyć w drogę i rozpocząć zwiedzanie miasta. Wycieczka rozpoczyna się na Artur-Kutscher-Platz. Stamtąd skieruj się w stronę Ogrodu Angielskiego z największym ogródkiem piwnym w Monachium - ogródkiem piwnym przy Wieży Chińskiej. Kontynuuj do Maximilianeum, siedziby bawarskiego parlamentu i wysokich brzegów rzeki Izary, skąd pochodzą ogródki piwne. Zobacz Hofbräuhaus i posłuchaj o jego historii. Poznaj nieznane fakty, takie jak bawarskie piwo pszeniczne i Hofbräuhaus, które uratowały państwo przed bankructwem. Zobacz słynny na całym świecie browar Löwenbräu, odwiedź fontannę piwną i poznaj bawarskie prawo czystości piwa. Najważniejsze punkty wycieczki to ogródek piwny przy Chińskiej Wieży, wysokie brzegi rzeki Isar, Hofbräuhaus, Max-Joseph-Platz, Oper, Löwenbräukeller, Odeonsplatz i wiele innych. Twoja wycieczka zakończy się w punkcie początkowym.

Monachium: Nocna wycieczka z przewodnikiem po mieście na segwayu

Monachium: Nocna wycieczka z przewodnikiem po mieście na segwayu

Wybierz się na wycieczkę krajoznawczą z zabawnym akcentem, zwiedzając Monachium na segwayu. Odkryj imponujące budowle Biergarten am Chinesischen Turm, Friedensengel, Maximilianeum, Residenz, Oper, Odeonsplatz, Ludwigstrasse, Hofgarten, Siegestor, Eisbachsurfer uvm. Sie entdecken München von den schönsten Seiten mit Insider Wissen unserer ortskundigen und erfahrenen Guide´s. Naucz się bezpiecznie jeździć i srozpocznij wycieczkę od wygodnego siedzenia na segwayu. Wrozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem z przewodnikiem, który opowie Ci o fascynującej historii za punktami orientacyjnymi, które odwiedzasz. Podążaj za przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach,Zobacz najważniejsze atrakcje Monachium podczas wycieczki segwayem z przewodnikiem. Dowiedz się o historii stolicy Bawarii z przewodnika i sprawdź niektóre z najpopularniejszych miejsc w mieście, takie jak Hofgarten i Ludwigstrasse.

Monachium: City Highlights Segway Tour z przewodnikiem

Monachium: City Highlights Segway Tour z przewodnikiem

Wybierz się na wycieczkę krajoznawczą z zabawnym akcentem, zwiedzając Monachium na segwayu. Odkryj imponujące budowle Biergarten am Chinesischen Turm, Friedensengel, Maximilianeum, Residenz, Oper, Odeonsplatz, Ludwigstrasse, Hofgarten, Siegestor, Eisbachsurfer uvm. Odkryjesz Monachium z najpiękniejszych stron dzięki wiedzy naszych lokalnych i doświadczonych przewodników. Naucz się bezpiecznej jazdy i rozpocznij wycieczkę od wygodnego siedzenia na segwayu. Następnie wyrusz na przygodę ze zwiedzaniem ze swoim przewodnikiem, który opowie Ci o fascynującej historii odwiedzanych punktów orientacyjnych. Podążaj za przewodnikiem obok najważniejszych atrakcji i wybierz się na wycieczkę segwayem z przewodnikiem po Monachium i podziwiaj najważniejsze atrakcje miasta. Odwiedź Maximilianeum, Hofgarten, Odeonsplatz i inne miejsca, słuchając historii Bawarii.

Monachium: Najciekawsze atrakcje

Maximilianeum: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Maximilianeum: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Maximilianeum? Kliknij tutaj.

Maximilianeum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(402 recenzji)