Atrakcje i wycieczki
Matamata

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Matamata – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Matamata: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Matamata? Kliknij tutaj.

Matamata: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 4076 opinii

Doświadczenie jest fantastyczne, jednak zostaliśmy pospiesznie przeoczeni i przegapiliśmy wiele okazji do zrobienia zdjęcia, szczególnie naszej rodziny w Hobbiton. Mieliśmy za sobą grupę wycieczkową, więc nasz przewodnik nas popychał. Jest tak wiele przedmiotów, które Sir Peter Jackson umieścił swoim bystrym okiem na szczegóły, ale nigdy nie mieliśmy okazji dobrze się przyjrzeć z powodu pośpiechu. Zielony smok jest niesamowity, ale znowu musieliśmy przełknąć piwo, ponieważ mieliśmy tylko 5 minut w Green Dragon, dopóki nasz autobus nie odjechał. Mój ojciec przyjeżdżający z Kanady nigdy nie miał okazji na zimny napój, ponieważ nie miał czasu na robienie zdjęć ORAZ na drinka. Szkoda naprawdę! Gdyby wycieczka mogła zostać przedłużona o 10 minut, nie zostalibyśmy tak pospieszni. To była moja druga wizyta w Hobbiton ... nie rzucono nas po raz pierwszy. W tym czasie mieliśmy dobre 15 minut w The Green Dragon, ponieważ pamiętam, że miałem wystarczająco dużo czasu na zakup i zjedzenie przekąski

Nawet nie oglądałem filmów, ale rodzice chcieli jechać. Przewodnik był niesamowity i bardzo pasjonował się wszystkim, co wiedział o wszystkim! Dobrze zaplanowane, jak rezerwacja, ponieważ zrobiliśmy trudny kawałek online. Dobrze obsadzony świetny zestaw z kawiarnią i sklepem z pamiątkami, a także duży parking.

Trasa była świetna i pouczająca, jednak miejsce wydawało się przepełnione i nieco pospieszne, nie było tak dużo czasu, aby się nim cieszyć, jak musieliśmy się poruszać, ponieważ mieliśmy kolejną grupę.

Zestaw jest fantastyczny i do jego stworzenia wprowadzono wiele szczegółów. Przewodnik (Pete) sprawia, że jest zabawny i interesujący.

Fantastyczny przewodnik, super podane historie, doskonałe piwo. Dobra zabawa, poczułam się znowu jak dziecko :)