Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Przygoda

Z Maskatu: całodniowa wycieczka do Wadi Shab i Bimmah Sinkhole

4,9 / 5

Opinie: 24

Organizator atrakcji: GidOman

Z Maskatu: całodniowa wycieczka do Wadi Shab i Bimmah Sinkhole

Organizator atrakcji: GidOman
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 399,47 zł za osobę

Odkryj główną atrakcję Wadi Shab, magicznego wodospadu w jaskini, podczas tej całodniowej wycieczki. Wybierz się na 40-minutową wędrówkę, aby dotrzeć do miejsca docelowego, gdzie możesz również zanurkować w kilku basenach. Podziwiaj Bimmah Sinkhole w drodze powrotnej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Twój hotel w Maskacie. Poczekaj w holu hotelu 15 minut przed planowanym czasem odbioru.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj imponującą naturalną scenerię Wadi Shab i Bimmah Sinkhole
 • Wybierz się na 40-minutową wędrówkę przez kanion i popływaj przy wodospadzie
 • Ciesz się wycieczką w małej grupie z pasjonatem i doświadczonym przewodnikiem
 • Po drodze spróbuj pysznej herbaty omańskiej w lokalnej kawiarni
 • Skorzystaj z wygodnych transferów powrotnych do iz Maskatu
Pełny opis
Odkryj niesamowitą oazę Wadi Shab - jedno z ostatnich miejsc w Omanie, gdzie możesz odpocząć w słodkiej, błękitnej wodzie otoczonej górami. Ciesz się satysfakcjonującym całodniowym doświadczeniem, odkrywając ten spektakularny wodospad w jaskini. Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu w Maskacie. Wskocz do klimatyzowanego pojazdu i wyrusz w 2-godzinną malowniczą przejażdżkę przez nieziemskie krajobrazy Omanu. Po drodze zatrzymaj się w lokalnej kawiarni, aby spróbować energetyzującej herbaty omańskiej. Po dotarciu do celu, ukrytego w kanionie wyschniętej rzeki Wadi-Shab, wybierz się na szybką przejażdżkę łodzią na drugą stronę brzegu. Stąd wyrusz na 40-minutową wędrówkę. Podczas spaceru doświadcz niesamowitej siły natury, która ukształtowała formacje skalne tego imponującego kanionu. Obserwuj, jak żyją i pracują lokalni rolnicy, utrzymując swoje uprawy na nierównych, skalistych terenach, wykorzystując stary system nawadniania jako źródło wody. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą wodoodporne aparaty i buty, aby po dotarciu do jeziora można było zrobić kilka zdjęć i spacerować po wspaniałym miejscu. Podziwiaj kaskadę wodospadu i weź orzeźwiającą kąpiel w pięknej niebieskiej wodzie, aby ochłodzić się przed upałem. W drodze powrotnej zatrzymaj się, aby zobaczyć piękne jezioro znajdujące się w Bimmah Sinkhole. Na koniec wróć do pojazdu i rozpocznij jazdę z powrotem do Maskatu, gdzie zostaniesz odwieziony do hotelu i wycieczka się zakończy.
Wliczone w cenę
 • Lunch
 • Woda butelkowana
 • Klimatyzowany pojazd
 • Wi-Fi na pokładzie
 • Przekąski
 • Wskazówki dla przewodnika
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z problemami kardiologicznymi
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Buty do wody
 • Ubrania na zmianę
 • Ręcznik
 • Strój kąpielowy

Co trzeba wiedzieć

 • Napiwki dla przewodnika nie są uwzględnione w wycieczce
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,9 /5

na podstawie 24 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Selem wahleykom, witam, Naprawdę świetna aktywność! Przewodnik był na czas na dole z mojego hotelu. Bardzo miły, pomocny i dostępny. Zajęcia były szanowane, zna ludzi i mogliśmy w pełni cieszyć się tym dniem. Dwa reklamowane miejsca były wspaniałe. Tradycyjna restauracja była dobra i przyjemność ze stołu była tam! Był na tyle uprzejmy (bo nieobowiązkowy), że udzielił nam ochrony telefonu, aby mógł wejść do wody, a także buty do wody! Inne przewodniki niekoniecznie zawierały te elementy. Jedna rada, rezerwacja z tym przewodnikiem to najlepsza rzecz do zrobienia, więc nie wahaj się! Nie patrzy na zegarek i jest bardzo oddany.

Czytaj dalej

20 listopada 2021

Der Trip ist wunderschön wegen der Natur, die man sieht.Der Weg ist etwas unwegsam aber es ist wert diesen Ausflug zu machen.Was den Führer angeht, wir haben einen Russen gehabt, er war gar nicht interessiert etwas zu erzählen und sich für die Gäste gar nicht interessiert, ob alle da sind, ob sie mitgehen oder ist jemandem etwas passiert, er ist einfach alleine gelaufen ganz weit weg vor uns, ganz alleine für sich.Für diesen Job nicht geeignet aber wegen Ramadan sind andere Führer nicht gegangen da zu große Hitze.Sehr schade!

Czytaj dalej

17 kwietnia 2022

Przetłumacz

Amazing excursion to do when visiting Oman. Wadi Shab is extremely beautiful but be prepared for a long walk in the heat before you can actually start swimming. After Wadi Shab we stopped for lunch which was really good. We then headed on to see Bimmah Sinkhole which was quite crowded. I would say Wadi Shab was definitely more beautiful and the highlight of the trip. Abdullah (our guide) was extremely friendly and a really good host. He was at our hotel on time and throughout the journey went at our pace (it was only myself and my parents as there had been cancellations). Even at Wadi Shab he allowed us to stay however long we wanted and guided/helped us throughout the tour. He even added a little extra stop right at the end where we could view the city of Muscat which was very kind of him to do so. I would highly recommend booking with this company. They’re really efficient when it comes to communication. I requested a 9:30am start and they accommodated this for us.

Czytaj dalej

26 marca 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 385460