Atrakcje i wycieczki Maskat

Często zadawane pytania dotyczące: Maskat

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Maskat?

Maskat: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Maskat? Kliknij tutaj.

Maskat: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 828 opinii

Genialny w tej cenie

Ta trwająca ponad 4 godziny wycieczka zabrała nas w pouczającą podróż po niesamowitych krajobrazach i zabytkach Maskatu. Kierowca był przyjazny i pomocny, informacje dostarczane przez słuchawki (dostępne w różnych językach) były bardzo interesujące, a my mieliśmy dużo czasu na każdym przystanku na zwiedzanie każdej strony. Poleciłbym to każdemu, kto odwiedza Maskat, który chce zrelaksować się w jednej z najlepszych atrakcji miasta. Biorąc pod uwagę cenę, jest wart każdego grosza.

To było wspaniałe doświadczenie. Szczegóły w planie podróży pasowały do tego, co faktycznie zostało zrobione. Kierowca był bardzo miły i przyjemny. Przygotuj się na trening z wędrówką. To było zabawne i wymagające. Jestem osobą bardzo aktywną fizycznie. Miej buty turystyczne i buty do wody. Lub buty, które nadają się zarówno do skały podczas pływania do jaskini, jak i przez nią.

Nabil był bardzo przyjaznym, uprzejmym i niezwykle doświadczonym przewodnikiem. Poprowadził nas bezpiecznie i informacyjnie przez pustynię i Wadi Bani Khalid. Ponadto udzielił nam niezwykle interesujących rekomendacji na dalszą podróż i udzielił nam podstawowych informacji na temat kultury i społeczeństwa Omanu. W każdej chwili chcielibyśmy z nim znowu wyruszyć w trasę.

Bardzo dobry przewodnik, bardzo miły .. Hammed jest Omańskim chłopcem o wielkiej kulturze i szacunku .... warto wybrać się na tę wycieczkę tylko ze względu na jego obecność i dostępność ... opowiada wszystko o rzeczach i tradycjach Omanu Bravissimo! Odbyliśmy wiele podróży dookoła świata i tyle wycieczek

Podobał mi się komentarz, a wycieczka kończy się. Khaled był dobrym kierowcą i gospodarzem. Bardzo wygodne do odebrania z naszego hotelu Byłoby dobrze, gdyby upewnić się, że okna były czyste wewnątrz i na zewnątrz na zdjęcia. Pomocna byłaby mapa odwiedzanych miejsc i zabytków.