Wybierz daty
Masca

Wycieczki jednodniowe

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki jednodniowe w: Masca

Oprócz atrakcji typu Wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Masca?

W których atrakcjach typu Wycieczki jednodniowe w: Masca obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Masca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Masca? Kliknij tutaj.

Masca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 179 opinii

Cześć, często korzystam z usług Waszej firmy i w większości jestem zadowolony. Ale ta wycieczka byla mega. Warta każdego pena. Najlepsze wrażenie zrobił kierowca i przewodnik Neil. Wie o Teneryfie i całych Kanarach absolutnie wszystko. Jak z rękawa sypie faktami o pogodzie, geologii, ławie, uprawie bananów i ogólnie historii i powstaniu wysp. Poza tym idealny angielski co niestety nie zawsze jest oczywiste. Dzięki Ci Neil Wycieczka pokazuje najciekawsze moim zdaniem miejsca na wyspie. El Teide a szczególnie wąwóz Masca zapierają dech w piersiach. Pozostałe przystanki też starannie wybrane. Lunch ok (gorsze jadałem) samochód bezpieczny i komfortowy. Czego chcieć więcej? Polecam wszystkim... Aha, nie trzeba się nachodzić dostępne też dla osób mniej sprawnych.....

Bardzo zadowolony. Idealny pomysł dla tych, którzy chcą zobaczyć północno-zachodnią Teneryfę i mają na to kilka dni lub nie mają ochoty na tysiąc autobusów, aby dostać się do różnych miejsc. Masz określony czas na zwiedzenie wszystkiego. Alexis nasz przewodnik był bardzo dokładny. Przybycie na miejsce spotkania nie było na czas, ale spóźnienie o 10 minut może być uzasadnione. W przypadku niektórych miejsc termin wizyty jest odpowiedni. Dla innych wolałbym kwadrans więcej. Ogólnie bardzo zadowolony z wyboru.

Na pewno warto zobaczyć. Chcąc wjechać na górę kolejką linową, należy wcześniej zapytać, czy tego dnia nie będzie zbyt wietrznie, wtedy kolejka nie będzie kursować. polecam. Pociąg jedzie bardzo szybko na szczyt, a powietrze jest tam nieco rzadsze, ale podróż nie poszła na marne. Na miejscu jest wiele do zobaczenia, można zrobić świetne zdjęcia, a małe muzeum jest również interesujące. W sumie zdecydowanie polecam.

Witam, całkowicie polecam tę wycieczkę, wszystko jest idealne i dobrze zorganizowane, delikatnie mówiąc, jedzenie, które oferują można poprawić, a mimo to bardzo warto cieszyć się tą wycieczką.

Piękna przejażdżka katamaranem. Pyszna kąpiel w Los Gigantes. Personel bardzo miły i uważny na zawroty głowy niektórych pasażerów.