Wybierz daty
Masca

Rejsy wycieczkowe

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Masca

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Masca?

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Masca obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Masca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Masca? Kliknij tutaj.

Masca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 49 opinii

To była świetna wycieczka dla nas z dwójką małych dzieci. Wybraliśmy miejsca na zamkniętym głównym pokładzie. Ale możesz też usiąść na górnym pokładzie. Było wystarczająco dużo miejsca dla około 200 gości, nie było zbyt ciasno. Na dolnym pokładzie znajdują się podwodne okna, przez które można w każdej chwili wypatrywać wielorybów, nawet podczas żeglugi. W samoobsłudze są napoje i jest wystarczająco dużo toalet. Podczas podróży na zewnątrz niektórzy mieli mdłości, ale załoga dobrze opiekuje się cierpiącymi. Mieliśmy szczęście i mogliśmy zobaczyć delfiny z bliska w drodze do Los Gigantes. Przystanek na kąpiel w zatoce Masca był świetną zabawą. Tam zjedliśmy ciepły lunch (ryż, klopsiki z sosem, sałatka), nam się podobało. Załoga dobrze radziła sobie z serwowaniem. W drodze powrotnej widzieliśmy grindwale. Przez głośniki pojawiały się informacje w kilku językach, niestety nie wszędzie dobrze słyszalne.

Witam, całkowicie polecam tę wycieczkę, wszystko jest idealne i dobrze zorganizowane, delikatnie mówiąc, jedzenie, które oferują można poprawić, a mimo to bardzo warto cieszyć się tą wycieczką.

Bardzo fajna aktywność, podobała nam się ta wycieczka. Personel jest przyjazny i gościnny. Widzieliśmy delfiny i wieloryby i pływaliśmy w bardzo ładnej małej zatoczce. Polecam ten wypad

Piękna przejażdżka katamaranem. Pyszna kąpiel w Los Gigantes. Personel bardzo miły i uważny na zawroty głowy niektórych pasażerów.

Piękne cudowne doświadczenie polecam wszystkim! Wyjątkowa załoga, pływaj w 10 metrach wody dla osób cierpiących na talasofobię!