Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Masca

Najciekawsze atrakcje

Masca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Masca? Kliknij tutaj.

Masca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1192 opinii

To była świetna wycieczka dla nas z dwójką małych dzieci. Wybraliśmy miejsca na zamkniętym głównym pokładzie. Ale możesz też usiąść na górnym pokładzie. Było wystarczająco dużo miejsca dla około 200 gości, nie było zbyt ciasno. Na dolnym pokładzie znajdują się podwodne okna, przez które można w każdej chwili wypatrywać wielorybów, nawet podczas żeglugi. W samoobsłudze są napoje i jest wystarczająco dużo toalet. Podczas podróży na zewnątrz niektórzy mieli mdłości, ale załoga dobrze opiekuje się cierpiącymi. Mieliśmy szczęście i mogliśmy zobaczyć delfiny z bliska w drodze do Los Gigantes. Przystanek na kąpiel w zatoce Masca był świetną zabawą. Tam zjedliśmy ciepły lunch (ryż, klopsiki z sosem, sałatka), nam się podobało. Załoga dobrze radziła sobie z serwowaniem. W drodze powrotnej widzieliśmy grindwale. Przez głośniki pojawiały się informacje w kilku językach, niestety nie wszędzie dobrze słyszalne.

Cześć, często korzystam z usług Waszej firmy i w większości jestem zadowolony. Ale ta wycieczka byla mega. Warta każdego pena. Najlepsze wrażenie zrobił kierowca i przewodnik Neil. Wie o Teneryfie i całych Kanarach absolutnie wszystko. Jak z rękawa sypie faktami o pogodzie, geologii, ławie, uprawie bananów i ogólnie historii i powstaniu wysp. Poza tym idealny angielski co niestety nie zawsze jest oczywiste. Dzięki Ci Neil Wycieczka pokazuje najciekawsze moim zdaniem miejsca na wyspie. El Teide a szczególnie wąwóz Masca zapierają dech w piersiach. Pozostałe przystanki też starannie wybrane. Lunch ok (gorsze jadałem) samochód bezpieczny i komfortowy. Czego chcieć więcej? Polecam wszystkim... Aha, nie trzeba się nachodzić dostępne też dla osób mniej sprawnych.....

Na pewno warto zobaczyć. Chcąc wjechać na górę kolejką linową, należy wcześniej zapytać, czy tego dnia nie będzie zbyt wietrznie, wtedy kolejka nie będzie kursować. polecam. Pociąg jedzie bardzo szybko na szczyt, a powietrze jest tam nieco rzadsze, ale podróż nie poszła na marne. Na miejscu jest wiele do zobaczenia, można zrobić świetne zdjęcia, a małe muzeum jest również interesujące. W sumie zdecydowanie polecam.

Bardzo fajna aktywność, podobała nam się ta wycieczka. Personel jest przyjazny i gościnny. Widzieliśmy delfiny i wieloryby i pływaliśmy w bardzo ładnej małej zatoczce. Polecam ten wypad

Piękne cudowne doświadczenie polecam wszystkim! Wyjątkowa załoga, pływaj w 10 metrach wody dla osób cierpiących na talasofobię!